głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mychaa123

Zachowaj łzy dla kogoś  kto będzie ich wart.

xxxczarodziejkaxxx dodano: 26 stycznia 2014

Zachowaj łzy dla kogoś, kto będzie ich wart.

najgorzej jest wtedy   gdy piszesz kimś po 10 godz dziennie   rozmawiasz godzinami   przywiązujesz się ta osoba staje się najważniejsza i nagle wszystko chuj strzela i jego już nie ma . Chujowe co ?

xxxczarodziejkaxxx dodano: 26 stycznia 2014

najgorzej jest wtedy , gdy piszesz kimś po 10 godz dziennie , rozmawiasz godzinami , przywiązujesz się ta osoba staje się najważniejsza i nagle wszystko chuj strzela i jego już nie ma . Chujowe co ?

Nie ścigaj człowieka  który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś  żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to  żeby obudzić w Tobie to  co było uśpione. Muzykę  z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać .

xxxczarodziejkaxxx dodano: 26 stycznia 2014

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać .

Przepraszam  że często przeklinam  że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka. Przepraszam  że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca. Przepraszam  że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham .

xxxczarodziejkaxxx dodano: 26 stycznia 2014

Przepraszam, że często przeklinam, że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka. Przepraszam, że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca. Przepraszam, że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham .

NIGDY nie mów KOCHAM CIĘ   Jeśli naprawdę Ci nie zależy... NIGDY nie mów o uczuciach   Jeśli one naprawdę nie istnieją... NIGDY nie bierz mnie za rękę   Jeśli masz zamiar złamać mi serce... NIGDY nie mów  że coś będzie   Jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć... NIGDY nie patrz w moje oczy   Jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem! NIGDY nie mów  Witaj    Jeśli tak naprawdę myślisz  Żegnaj  NIGDY nie mów zawsze.

xxxczarodziejkaxxx dodano: 26 stycznia 2014

NIGDY nie mów KOCHAM CIĘ - Jeśli naprawdę Ci nie zależy... NIGDY nie mów o uczuciach - Jeśli one naprawdę nie istnieją... NIGDY nie bierz mnie za rękę - Jeśli masz zamiar złamać mi serce... NIGDY nie mów, że coś będzie - Jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć... NIGDY nie patrz w moje oczy - Jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem! NIGDY nie mów "Witaj" - Jeśli tak naprawdę myślisz "Żegnaj" NIGDY nie mów zawsze.

Prawda jest taka   że nigdy nie zapomnimy o ukochanej osobie nawet jeśli bardzo nas zraniła .   pzsm

namalowanaksiezniczka dodano: 25 stycznia 2014

Prawda jest taka , że nigdy nie zapomnimy o ukochanej osobie nawet jeśli bardzo nas zraniła . / pzsm
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Nie raniłam Cię specjalnie. Naprawdę były momenty  kiedy widziałam nas razem. Pocałunki nie były sztuczne  przynajmniej nie wszystkie. Po prostu to było tak  że zacząłeś kochać  a ja nigdy nie przestałam tęsknić za przeszłością. Przepraszam  nigdy nie chciałam  żeby ktoś cierpiał przeze mnie tak jak ja przez niego. esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 25 stycznia 2014

Nie raniłam Cię specjalnie. Naprawdę były momenty, kiedy widziałam nas razem. Pocałunki nie były sztuczne, przynajmniej nie wszystkie. Po prostu to było tak, że zacząłeś kochać, a ja nigdy nie przestałam tęsknić za przeszłością. Przepraszam, nigdy nie chciałam, żeby ktoś cierpiał przeze mnie tak jak ja przez niego./esperer
Autor cytatu: esperer

Zmierzam w kierunku czegoś  co i tak wiem  że zaprzepaszczę

slodka-lala-512112 dodano: 25 stycznia 2014

Zmierzam w kierunku czegoś, co i tak wiem, że zaprzepaszczę

boję się  że pewnego dnia go stracę. że odczytam  albo usłyszę od niego wiadomość  że nie ma sensu dłużej pisać  spotykać się. boję się  że pewnego dnia przestanie mnie kochać. to taki uciążliwy strach. z każdym dniem coraz większy i większy

slodka-lala-512112 dodano: 24 stycznia 2014

boję się, że pewnego dnia go stracę. że odczytam, albo usłyszę od niego wiadomość, że nie ma sensu dłużej pisać, spotykać się. boję się, że pewnego dnia przestanie mnie kochać. to taki uciążliwy strach. z każdym dniem coraz większy i większy

 Miałaś nie płakać  świat poukładać żeby miał sens... Łatwo mówi się   ja wiem...  ..

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2014

"Miałaś nie płakać, świat poukładać żeby miał sens... Łatwo mówi się - ja wiem..." ..

https:  www.youtube.com watch?v=boT7QIGOmbc

slodka-lala-512112 dodano: 24 stycznia 2014

Nie rozumiem niektórych ludzi. Mylenie imion dwóch osób w ogóle do siebie niepodobnych po ponad 3 latach to chyba lekka przesada. Widocznie... niektórzy nie próbują włożyć w pewne sprawy nawet minimalnego wysiłku. Spoko..

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2014

Nie rozumiem niektórych ludzi. Mylenie imion dwóch osób w ogóle do siebie niepodobnych po ponad 3 latach to chyba lekka przesada. Widocznie... niektórzy nie próbują włożyć w pewne sprawy nawet minimalnego wysiłku. Spoko..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć