głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika my_lover

I o to właśnie chodzi z tymi mężczyznami   musisz mieć ciarki na plecach  kiedy On jest blisko  gdy na Ciebie patrzy i Cię dotyka.

onna dodano: 29 lipca 2013

I o to właśnie chodzi z tymi mężczyznami - musisz mieć ciarki na plecach, kiedy On jest blisko, gdy na Ciebie patrzy i Cię dotyka.

Przeprosić można kogoś  kogo się potrąciło na ulicy  a nie kogoś  kogo się miało w dupie przez kilka miesięcy.

onna dodano: 22 lipca 2013

Przeprosić można kogoś, kogo się potrąciło na ulicy, a nie kogoś, kogo się miało w dupie przez kilka miesięcy.

''Przemyć mi proszę więc spojrzeń trochę. W tobie to jest  to co mówi najgłośniej. Obiecaj  że ta sesja to przeszłość  ej ej  bo nie to mnie w tobie urzekło.''

15sekund dodano: 21 lipca 2013

''Przemyć mi proszę więc spojrzeń trochę. W tobie to jest, to co mówi najgłośniej. Obiecaj, że ta sesja to przeszłość, ej ej, bo nie to mnie w tobie urzekło.''

''Nic mi to nie mówi  co mi mówisz szczerze mówiąc  bo coś mówisz mi  ale nie wiesz jak to ująć. ''

15sekund dodano: 21 lipca 2013

''Nic mi to nie mówi, co mi mówisz szczerze mówiąc, bo coś mówisz mi, ale nie wiesz jak to ująć. ''

''To gasi we mnie cynizm  bo sprawia  że jest coś między nimi czego nie podejmę się wysławiać.  ''

15sekund dodano: 21 lipca 2013

''To gasi we mnie cynizm, bo sprawia, że jest coś między nimi czego nie podejmę się wysławiać. ''

''Nie wiedzą nic o sobie i do głowy by im nie przyszło  że na tę krótką chwilę wiedzą o sobie wszystko niemal.''

15sekund dodano: 21 lipca 2013

''Nie wiedzą nic o sobie i do głowy by im nie przyszło, że na tę krótką chwilę wiedzą o sobie wszystko niemal.''

Nagle  tak po kilku latach nieobecności znowu stanął w moich drzwiach. Twierdził  że wrócił  by oddać mi kilogramy wspomnień  które niegdyś zawłaszczył sobie na własność  a które teraz są  zbędnym ciężarem i zrzeka się prawa do nich. Na koniec wyciągnął dłoń i cichym szeptem oznajmił: 'Zbyt długo należało do mnie  dlatego dziś Ci je zwracam. Zwracam Ci twoje serce. Już ledwo bijące  jednak wciąż wypełnione miłością'.

zakazanamilosc dodano: 18 lipca 2013

Nagle, tak po kilku latach nieobecności znowu stanął w moich drzwiach. Twierdził, że wrócił, by oddać mi kilogramy wspomnień, które niegdyś zawłaszczył sobie na własność, a które teraz są zbędnym ciężarem i zrzeka się prawa do nich. Na koniec wyciągnął dłoń i cichym szeptem oznajmił: 'Zbyt długo należało do mnie, dlatego dziś Ci je zwracam. Zwracam Ci twoje serce. Już ledwo bijące, jednak wciąż wypełnione miłością'.

Wraca się jedynie do tych  których się kocha. Nie wraca się tam  gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych  których się kocha. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo.

onna dodano: 18 lipca 2013

Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo.

To  co się posiada  nigdy nie zrekompensuje tego  co się utraciło.

onna dodano: 18 lipca 2013

To, co się posiada, nigdy nie zrekompensuje tego, co się utraciło.

Nikogo i tak nie obchodzi  co Cię boli  z czego się cieszysz  dlaczego płaczesz.

onna dodano: 18 lipca 2013

Nikogo i tak nie obchodzi, co Cię boli, z czego się cieszysz, dlaczego płaczesz.

i tak bardzo lubię kiedy przytulasz się do mnie przebudzając się w nocy

landryna113 dodano: 18 lipca 2013

i tak bardzo lubię kiedy przytulasz się do mnie przebudzając się w nocy

A za kilka lat staniemy dumnie na ślubnym kobiercu  zamykając usta tym  którzy spisywali nas na straty i wmawiali  że nie damy rady!

landryna113 dodano: 18 lipca 2013

A za kilka lat staniemy dumnie na ślubnym kobiercu, zamykając usta tym, którzy spisywali nas na straty i wmawiali, że nie damy rady!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć