głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika muzykaprzyjacielem

Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca. Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc  ale ona jest spryt­niej­sza – wie  jak przeżyć.

smajlii dodano: 2 luty 2013

Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca. Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc, ale ona jest spryt­niej­sza – wie, jak przeżyć.

Mam niezły ubaw  zawsze jak widzę was razem.

smajlii dodano: 2 luty 2013

Mam niezły ubaw, zawsze jak widzę was razem.

Można się kochać i pieprzyć. Można też pieprzyć  że się kocha.

smajlii dodano: 2 luty 2013

Można się kochać i pieprzyć. Można też pieprzyć, że się kocha.

'' Na zawsze ''  cóż to za piękne kłamstwo   s

smajlii dodano: 2 luty 2013

'' Na zawsze '' -cóż to za piękne kłamstwo / s

ludzie mówią że nie wybaczyliby zdrady   ale od tego gorszę są niespełnione obietnice   bardziej bolą .  s

smajlii dodano: 2 luty 2013

ludzie mówią że nie wybaczyliby zdrady , ale od tego gorszę są niespełnione obietnice , bardziej bolą . /s

tak bardzo chciałeś żebym była inna aż w końcu sam zmieniłeś się diametralnie .  s

smajlii dodano: 2 luty 2013

tak bardzo chciałeś żebym była inna aż w końcu sam zmieniłeś się diametralnie . /s

patrząc na to z perspektywy czasu   nie wiele się zmieniło wraz z twoim odejściem   tylko trochę bardziej mi smutno .  s

smajlii dodano: 2 luty 2013

patrząc na to z perspektywy czasu , nie wiele się zmieniło wraz z twoim odejściem , tylko trochę bardziej mi smutno . /s

przez całe moje życie przeplata się jedna historia   wielka miłość potem łzy i ból   powrót do wielkiej miłości i cierpienie   i tak kurwa w kółko .  s

smajlii dodano: 2 luty 2013

przez całe moje życie przeplata się jedna historia , wielka miłość potem łzy i ból , powrót do wielkiej miłości i cierpienie , i tak kurwa w kółko ./ s

a jednak da się żyć bez połowy serca   s

smajlii dodano: 2 luty 2013

a jednak da się żyć bez połowy serca / s

Jakie to piękne  gdy dziewczyna zapomina  że jest dobrze wychowana.

smajlii dodano: 2 luty 2013

Jakie to piękne, gdy dziewczyna zapomina, że jest dobrze wychowana.

najdziwniejsze w tęsknocie jest to   że te piękne wspomnienia bolą nas najbardziej .  s

smajlii dodano: 2 luty 2013

najdziwniejsze w tęsknocie jest to , że te piękne wspomnienia bolą nas najbardziej . /s

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci  nienawidziłam jej  chciałam ją zniszczyć  zabić  pogrzebać  z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej  a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy  że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki  którą razem słuchaliśmy  gdy ktoś wymieni tytuł filmu  o którym rozmawialiśmy  gdy poczuję zapach perfum  których używał  gdy gdzieś usłyszę jego imię  wciąż tak bliskie i ukochane .

samotnacisza dodano: 1 luty 2013

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć