głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika muszelkaaa

Wciaż gdzieś w głębi siebie gdzieś w środku mam poczucie ze znowu skończy się tak samo. Boje się tak bardzo Cię stracić ze juz powoli tracę trzeźwe myślenie. Tak bardzo Cie pragnę ze chwilami boje ze cie stracę. Tak łatwo jest stracić wszystko tak łatwo jest zepsuć wszystko od tak. Dziś znów mam smutne myśli i tak cholernie się boje ze znów skończy się źle.

wartozycmarzeniami dodano: przedwczoraj o 00:06

Wciaż gdzieś w głębi siebie,gdzieś w środku mam poczucie ze znowu skończy się tak samo. Boje się tak bardzo Cię stracić,ze juz powoli tracę trzeźwe myślenie. Tak bardzo Cie pragnę ze chwilami boje ze cie stracę. Tak łatwo jest stracić wszystko,tak łatwo jest zepsuć wszystko od tak. Dziś znów mam smutne myśli i tak cholernie się boje,ze znów skończy się źle.

Dzisiejszy wieczór jest zbyt długi za bardzo przesiąknięty emocjami..  pannikt

pannikt dodano: 6 dni temu

Dzisiejszy wieczór jest zbyt długi, za bardzo przesiąknięty emocjami.. // pannikt

8 Sierpnia 2018 roku całkiem możliwe ze dziś wszystko się zmieni pouklada. Może i będzie całkiem przyjemnie. Może na nowo poznam uczucie którego przez tyle czasu się bałam. Miłość? Może i do mojego zwiedlego serduszka zastuka. To właśnie dziś wszystko może się zmienić. Chce tego bardzo chcę.

wartozycmarzeniami dodano: 1 tydzień temu

8 Sierpnia 2018 roku- całkiem możliwe ze dziś wszystko się zmieni,pouklada. Może i będzie całkiem przyjemnie. Może na nowo,poznam uczucie którego przez tyle czasu się bałam. Miłość? Może i do mojego zwiedlego serduszka zastuka. To właśnie dziś, wszystko może się zmienić. Chce tego,bardzo chcę.

Trzymaj mnie za rękę i ze mną zmierzaj przez świat. Przez nasz wspólny horyzont ku przyszłości. Bo teraz już wiem że nie chce już niczego szukać. Po prostu  chce mieć Cie tutaj dziś  na zawsze.

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

Trzymaj mnie za rękę, i ze mną zmierzaj przez świat. Przez nasz wspólny horyzont, ku przyszłości. Bo teraz już wiem, że nie chce już niczego szukać. Po prostu - chce mieć Cie tutaj, dziś - na zawsze.

Kamienie na drodze? Weź je wszystkie kiedyś zbudujesz z nich zamek.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Kamienie na drodze? Weź je wszystkie, kiedyś zbudujesz z nich zamek.

'' Spróbuj tylko go dotknąć a obiecuję Ci że rozpierdole Twoją mordę o krawężnik. ''

bezznakumiloscii dodano: 25 lipca 2018

'' Spróbuj tylko go dotknąć, a obiecuję Ci, że rozpierdole Twoją mordę o krawężnik. ''

Miłość niszczy. Doszczętnie wyżera z nas wszystko.

bezznakumiloscii dodano: 25 lipca 2018

Miłość niszczy. Doszczętnie wyżera z nas wszystko.

kocham nasze kąpiele w ciasnej wannie ostry seks głupie żarty. Gdzieś mam to że ciągle mi mówią że mnie zranisz. Ja przecież to dobrze wiem ale nadal uważam że warto dla tak pięknej miłości pełnej zrozumienia żyć. Bo kto jam nie my rozumiemy się i całe to zło które nas pociąga?  HB.

hibitch dodano: 17 lipca 2018

kocham nasze kąpiele w ciasnej wannie, ostry seks, głupie żarty. Gdzieś mam to, że ciągle mi mówią, że mnie zranisz. Ja przecież to dobrze wiem, ale nadal uważam że warto dla tak pięknej miłości pełnej zrozumienia żyć. Bo kto jam nie my rozumiemy się i całe to zło które nas pociąga? | HB.

W związku nie ma czegoś takiego jak wygrana kłótnia. Zawsze przegrywają obie strony. Moment kiedy ktoś Cię wkurwia i jako pierwszy zadajesz cios znaczy że już przegrałeś. To znaczy że przyznajesz że nie jesteś dostatecznie bystry aby rozwiązać ten problem głową.

xes dodano: 9 lipca 2018

W związku nie ma czegoś takiego, jak wygrana kłótnia. Zawsze przegrywają obie strony. Moment, kiedy ktoś Cię wkurwia i jako pierwszy zadajesz cios, znaczy, że już przegrałeś. To znaczy, że przyznajesz, że nie jesteś dostatecznie bystry, aby rozwiązać ten problem głową.

Ostatnio połamałam krzesło skleiłam je i dalej da się na nim siedzieć. Chociaż już mu nie mogę zaufać jak wcześniej bo boję się że znowu się połamie. Rozumiesz?

xes dodano: 9 lipca 2018

Ostatnio połamałam krzesło, skleiłam je i dalej da się na nim siedzieć. Chociaż już mu nie mogę zaufać jak wcześniej, bo boję się, że znowu się połamie. Rozumiesz?

Lubię być w półprzytomnym stanie bo wtedy myślę o Tobie kochanie. O tym co było.. I o tym co po nas zostanie.

xes dodano: 8 lipca 2018

Lubię być w półprzytomnym stanie bo wtedy myślę o Tobie kochanie. O tym co było.. I o tym co po nas zostanie.

Stałam się Tobą. Czarną żałobą. Nie ufam słowom: Nie mam nikogo. Przemykam nocą psocąc przemocą. Kłaniam się cieniom co za mną kroczą. Nie ufam myślom zbożnym życzeniom. Wierzę instynktom pierwotnym zmysłom. Dzikim spojrzeniom zwierzęcym oczom. Kłom mięśniom łapom sercu pazurom. Czuję Twój zapach mam Cię pod skórą. Nie dasz się złapać lecz biada szczurom.

xes dodano: 7 lipca 2018

Stałam się Tobą. Czarną żałobą. Nie ufam słowom: Nie mam nikogo. Przemykam nocą, psocąc przemocą. Kłaniam się cieniom, co za mną kroczą. Nie ufam myślom, zbożnym życzeniom. Wierzę instynktom, pierwotnym zmysłom. Dzikim spojrzeniom, zwierzęcym oczom. Kłom, mięśniom, łapom, sercu, pazurom. Czuję Twój zapach, mam Cię pod skórą. Nie dasz się złapać, lecz biada szczurom.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV