głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika muszelkaaa

czasem wydaje mi się że gdybym była tobą nie miałabym takich problemów jak miłość czy przyjaźń. miałabym problem ze swoim ryjem.

ansomia dodano: 44 minuty temu

czasem wydaje mi się, że gdybym była tobą nie miałabym takich problemów jak miłość czy przyjaźń. miałabym problem ze swoim ryjem.

niby wielki fan rapu a gdy reggae stało się modne zaraz był rastamanem.

ansomia dodano: 44 minuty temu

niby wielki fan rapu, a gdy reggae stało się modne, zaraz był rastamanem.

jedna porażka będąca twoją osobą nie zepsuje mi planów na przyszłość ani moich marzeń.

ansomia dodano: 45 minut temu

jedna porażka będąca twoją osobą nie zepsuje mi planów na przyszłość ani moich marzeń.

to nie tak że już cię nie kocham. po prostu znudziło mi się czekanie na ciebie i na to aż w końcu dorośniesz.

ansomia dodano: 45 minut temu

to nie tak, że już cię nie kocham. po prostu znudziło mi się czekanie na ciebie i na to aż w końcu dorośniesz.

to śmieszne ale kiedyś obrzydzenie wzbierało się we mnie tylko na słowo ''gulasz''. teraz zbiera mi się na wymioty również na dźwięk twojego imienia.

ansomia dodano: 46 minut temu

to śmieszne, ale kiedyś obrzydzenie wzbierało się we mnie tylko na słowo ''gulasz''. teraz zbiera mi się na wymioty również na dźwięk twojego imienia.

miliony razy wyobrażałam sobie nas razem. wspólne spacery późne wieczory i filmy w kinie. wszystkie te chwile były wspaniałe. nawet nasze rozstanie było najbardziej idealnym rozstaniem na świecie. ale to tylko marzenia. zwykłe bezwartościowe marzenia.

ansomia dodano: dziś o 00:21

miliony razy wyobrażałam sobie nas razem. wspólne spacery, późne wieczory i filmy w kinie. wszystkie te chwile były wspaniałe. nawet nasze rozstanie było najbardziej idealnym rozstaniem na świecie. ale to tylko marzenia. zwykłe bezwartościowe marzenia.

a brak mocy na wstanie z łóżka  to nie niewyspanie to przytłaczająca rzeczywistość.

ansomia dodano: dziś o 00:20

a brak mocy na wstanie z łóżka - to nie niewyspanie, to przytłaczająca rzeczywistość.

zawsze gdy próbuję być lepsza znajdzie się jakaś najlepsza. kiedy próbuję być mądra znajdzie się mądrzejsza. próbuję być ładna znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. więc może zostanę beznadziejna. pocieszeniem jest przecież fakt że gdzieś w świecie jest jakaś beznadziejniejsza.

ansomia dodano: dziś o 00:19

zawsze gdy próbuję być lepsza, znajdzie się jakaś najlepsza. kiedy próbuję być mądra, znajdzie się mądrzejsza. próbuję być ładna, znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. więc może zostanę beznadziejna. pocieszeniem jest przecież fakt, że gdzieś w świecie jest jakaś beznadziejniejsza.

witaj w XXI wieku gdzie na zawsze trwa od kilku dni do kilku tygodni gdzie kocham stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr a miłość to wymienienie kilku wiadomości i zmienienie statusu związku na facebooku. gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc że są dorosłe gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.

ansomia dodano: dziś o 00:17

witaj w XXI wieku, gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni, gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a "miłość" to wymienienie kilku wiadomości i zmienienie statusu związku na facebooku. gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe, gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.

w dniu dzisiejszym uświadomiłam sobie że nie ma rzeczy trwałych. prawdziwa miłość w tych czasach opiera się na seksie. przedstawiciele JP którzy jak twierdzą są jak bracia wożą się po ulicach w szerokich bluzach czują się ważni ale gdy ci bracia są potrzebni leczą kaca. puste tapeciary kręcą dupą by zawrócić w głowie facetowi i czują satysfakcję z tego że olewają gości którzy ślinią się na ich widok.

ansomia dodano: dziś o 00:16

w dniu dzisiejszym uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy trwałych. prawdziwa miłość w tych czasach opiera się na seksie. przedstawiciele JP, którzy jak twierdzą "są jak bracia" wożą się po ulicach w szerokich bluzach, czują się ważni, ale gdy ci "bracia" są potrzebni leczą kaca. puste tapeciary kręcą dupą, by zawrócić w głowie facetowi i czują satysfakcję z tego, że olewają gości, którzy ślinią się na ich widok.

 Są rzeczy o których nie mówi się nawet najbliższym przyjaciołom. Czasem zresztą nie trzeba mówić bo oni i tak wiedzą.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 09:02

"Są rzeczy, o których nie mówi się nawet najbliższym przyjaciołom. Czasem zresztą nie trzeba mówić, bo oni i tak wiedzą."

 Intymność wymaga czasu żeby dojrzeć wspólnej historii wylanych łez przezwyciężonych przeszkód zdjęć w albumie jest rośliną bardzo powoli pnącą się do góry.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 09:02

"Intymność wymaga czasu, żeby dojrzeć, wspólnej historii, wylanych łez, przezwyciężonych przeszkód, zdjęć w albumie; jest rośliną bardzo powoli pnącą się do góry."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV