głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika muszelkaaa

Tęsknię tak po prostu. Tak po prostu dalej kocham.

xes dodano: dziś o 00:41

Tęsknię, tak po prostu. Tak po prostu, dalej kocham.

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie która mówi mi że jesteś i zawsze przy mnie będziesz gdy stanie się coś złego.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:35

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

najbardziej przygnębiające są te wieczory kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się czy tak na prawdę go kochasz czy to tylko złudzenie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:35

najbardziej przygnębiające są te wieczory, kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się, czy tak na prawdę go kochasz, czy to tylko złudzenie.

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne bezbronne ciało. jednym gestem sprawił że ponownie go pokochała. bezgranicznie tak już na amen.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:34

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. jednym gestem sprawił, że ponownie go pokochała. bezgranicznie tak już na amen.

nie mam czasu na zastój nie mam czasu na jedzenie. ale mam w chuj czasu na siedzenie i palenie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:34

nie mam czasu na zastój, nie mam czasu na jedzenie. ale mam w chuj czasu na siedzenie i palenie.

podwórko uczy zasad policja uczy biegać.

ansomia dodano: przedwczoraj o 13:33

podwórko uczy zasad, policja uczy biegać.

Już nie jesteś taki sam taki jak pierwszy raz. Widzę to każdego dnia i coraz mniej Ciebie mam.

xes dodano: 2 dni temu

Już nie jesteś taki sam, taki jak pierwszy raz. Widzę to każdego dnia i coraz mniej Ciebie mam.

Czym dla mnie jest przyjaźń z Tobą? Powrotem do Ciebie powiedzenie Ci prawdy mimo tego że boli wybaczenie największych błędów widokiem twoich łez kiedy ja płaczę widokiem twoich łez kiedy popełniłam błąd kiedy moje życie widziało na włosku mówienie sekretów przyjściem do Ciebie po miesiącu i rozmową jakby tego nie było tęsknotą i radością. Rozmową o nim o kupie o rozstępach kłótnia i nie godnością zaciętością ciągłym śmiechem i litrami i alkoholu. Żałuję wielu złych uczynków. Ale ty jesteś ja jestem. Niech tak już pozostanie  HB.

hibitch dodano: 3 dni temu

Czym dla mnie jest przyjaźń z Tobą? Powrotem do Ciebie, powiedzenie Ci prawdy mimo tego, że boli, wybaczenie największych błędów, widokiem twoich łez kiedy ja płaczę, widokiem twoich łez kiedy popełniłam błąd, kiedy moje życie widziało na włosku, mówienie sekretów, przyjściem do Ciebie po miesiącu i rozmową jakby tego nie było, tęsknotą i radością. Rozmową o nim, o kupie, o rozstępach, kłótnia i, nie godnością zaciętością, ciągłym śmiechem i litrami i alkoholu. Żałuję wielu złych uczynków. Ale ty jesteś, ja jestem. Niech tak już pozostanie | HB.

I tak kochanie mijają minuty dni miesiące i powoli wszystko co było Tobą przesiąknięte znika pokazując prawdę o nas. Obydwoje byliśmy zbyt słabi na to. Ale ty do tego byłeś tchórzem który nie potrafił wybrać bardziej zawiłej drogi i wybrał prosty przetarty szlak.  HB.

hibitch dodano: 3 dni temu

I tak kochanie, mijają minuty, dni, miesiące i powoli wszystko co było Tobą przesiąknięte znika pokazując prawdę o nas. Obydwoje byliśmy zbyt słabi na to. Ale ty do tego byłeś tchórzem który nie potrafił wybrać bardziej zawiłej drogi i wybrał prosty przetarty szlak. | HB.

czas nie jest najlepszym lekarstwem na złamane serce idealnym środkiem jest garstka przyjaciół nie zostawiających cię w potrzebie.

ansomia dodano: 3 dni temu

czas nie jest najlepszym lekarstwem na złamane serce, idealnym środkiem jest garstka przyjaciół, nie zostawiających cię w potrzebie.

ból sprawia że stajemy się silniejsi. łzy sprawiają że jesteśmy dzielniejsi. złamane serce sprawia że stajemy się rozsądniejsi. więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość.

ansomia dodano: 3 dni temu

ból sprawia, że stajemy się silniejsi. łzy sprawiają, że jesteśmy dzielniejsi. złamane serce sprawia, że stajemy się rozsądniejsi. więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość.

dorastając uczymy się że nawet ta jedyna osoba po której byś się nie spodziewał nigdy że cię zdołuje prawdopodobnie to zrobi. będziesz miał złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. będziesz także łamał serca więc pamiętaj jak się czułeś gdy twoje było złamane. będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy które zrobiła poprzednia. będziesz płakał bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś kogo kochasz. więc rób za dużo zdjęć śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony ponieważ każde 60 sekund które spędzasz smutny to minuta radości której nigdy nie odzyskasz.

ansomia dodano: 3 dni temu

dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że cię zdołuje, prawdopodobnie to zrobi. będziesz miał złamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. będziesz także łamał serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy twoje było złamane. będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV