głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika muszelkaaa

 On nie wróci  szepnęła mi głowa  musi wrócić!  głośno załkało serce.  .xeS.

xes dodano: 3 dni temu

"On nie wróci", szepnęła mi głowa, "musi wrócić!" -głośno załkało serce. / .xeS.

Będę Cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem będę Cię kochać także po śmierci.  J. Carroll.

xes dodano: 3 dni temu

Będę Cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci. / J. Carroll.

To było wszystko. Albo raczej nie wszystko bo nigdy nic nie jest pełne wykończone nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie lecz te rozwlekłe ciągnące się później następstwa ciosu te śmieci które się po nim walają i które trzeba uprzątać wymiatać z progów rozpaczy.  William Faulkner.

xes dodano: 3 dni temu

To było wszystko. Albo raczej nie wszystko, bo nigdy nic nie jest pełne, wykończone; nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie, lecz te rozwlekłe, ciągnące się później następstwa ciosu, te śmieci, które się po nim walają i które trzeba uprzątać, wymiatać z progów rozpaczy. / William Faulkner.

Nic nowego ciche dni albo wrzaski. Już nie wiem co mnie wkurwia: Jak milczysz czy warczysz.  BonSoul.

xes dodano: 4 dni temu

Nic nowego, ciche dni albo wrzaski. Już nie wiem co mnie wkurwia: Jak milczysz, czy warczysz. / BonSoul.

 Czas leczy rany.  Gówno prawda.  Nataalii

nataalii dodano: 4 dni temu

- Czas leczy rany. - Gówno prawda. / Nataalii

Jutro umierasz. Ostatnia czynność jaką wykonasz to?  Nataalii

nataalii dodano: 4 dni temu

Jutro umierasz. Ostatnia czynność, jaką wykonasz to? / Nataalii

I muszę Ci dzisiaj napisać jak bardzo moje myśli zatrzymują się na Tobie. Jak mocno tęsknię kiedy Cię nie ma. Twoja nieobecność jest jak tłumy ludzi wszędzie jej pełno. W kuchni w sypialni na Twojej poduszce.. Wciąż mnie otacza i nie mogę się jej pozbyć. A gdy próbuję zasnąć czuję się jeszcze bardziej otoczona samotnością i ciszą. Jakby tysiące oczu na mnie świdrowało spojrzeniem.  .xeS.

xes dodano: 4 dni temu

I muszę Ci dzisiaj napisać, jak bardzo moje myśli zatrzymują się na Tobie. Jak mocno tęsknię, kiedy Cię nie ma. Twoja nieobecność jest jak tłumy ludzi- wszędzie jej pełno. W kuchni, w sypialni, na Twojej poduszce.. Wciąż mnie otacza i nie mogę się jej pozbyć. A gdy próbuję zasnąć, czuję się jeszcze bardziej otoczona samotnością i ciszą. Jakby tysiące oczu na mnie świdrowało spojrzeniem. / .xeS.

Tak ciężko bez Ciebie żyć..  .xeS.

xes dodano: 4 dni temu

Tak ciężko bez Ciebie żyć.. / .xeS.

Co mnie nie zabiję to wpędzi w depresję.  .xeS.

xes dodano: 4 dni temu

Co mnie nie zabiję, to wpędzi w depresję. / .xeS.

Wstałam o godzinie szóstej byleby zdążyć na ten cholerny autobus. Stałam na przystanku ściskając malutką rączkę i przyrzekałam sobie że zrobię wszystko byśmy dalej byli rodziną. Przecież to nie może się tak skończyć nie mogę na to pozwolić nie po tym wszystkim! Jechałam do Ciebie pełna determinacji. Przecież jego malutkie niewinne serduszko Cię potrzebuje równie mocno jak moje.. Szkoda tylko że z momentem wysiadania z autobusu moje serce zasiał strach. Nogi same mnie poprowadziły pod Twój dom znały doskonale drogę stanęły tuż przed Twoim blokiem On również go poznał wołał Cię rwał się do przodu a ja.. nie mogłam się ruszyć. Zaczęły lecieć mi łzy tak bardzo bałam się tego Twojego spojrzenia. Momentu w którym mnie odrzucisz. Rozczarowania że Ty już nas nie potrzebujesz. Wracam czekam na autobus powrotny. Jestem zwyczajny tchórzem ale może to rozum każe się poddać? Może powinnam potraktować to jak On i świetnie się bawić..  .xeS.

xes dodano: 4 dni temu

Wstałam o godzinie szóstej, byleby zdążyć na ten cholerny autobus. Stałam na przystanku ściskając malutką rączkę i przyrzekałam sobie, że zrobię wszystko byśmy dalej byli rodziną. Przecież to nie może się tak skończyć, nie mogę na to pozwolić, nie po tym wszystkim! Jechałam do Ciebie pełna determinacji. Przecież jego malutkie niewinne serduszko Cię potrzebuje, równie mocno jak moje.. Szkoda tylko, że z momentem wysiadania z autobusu moje serce zasiał strach. Nogi same mnie poprowadziły pod Twój dom, znały doskonale drogę, stanęły tuż przed Twoim blokiem, On również go poznał, wołał Cię, rwał się do przodu, a ja.. nie mogłam się ruszyć. Zaczęły lecieć mi łzy, tak bardzo bałam się tego Twojego spojrzenia. Momentu w którym mnie odrzucisz. Rozczarowania, że Ty już nas nie potrzebujesz. Wracam, czekam na autobus powrotny. Jestem zwyczajny tchórzem, ale może to rozum każe się poddać? Może powinnam potraktować to jak On i świetnie się bawić.. / .xeS.

Tak ciężko się tęskni za kimś kto ma Cię gdzieś.  .xeS.

xes dodano: 4 dni temu

Tak ciężko się tęskni za kimś kto ma Cię gdzieś. / .xeS.

Bardzo szybko nas wyrzucił ze swojego życia niczym niepotrzebny balast.  .xeS.

xes dodano: 4 dni temu

Bardzo szybko nas wyrzucił ze swojego życia, niczym niepotrzebny balast. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV