głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mrowka79

Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj?

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj?

Żeby był  żeby chciał być  żeby nie zniknął.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Żeby był, żeby chciał być, żeby nie zniknął.

Na pierwszy rzut oka nie był przystojny ale na każdy następny już tak.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Na pierwszy rzut oka nie był przystojny, ale na każdy następny już tak.

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie na przekór niemu na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia a nawet awersje kocham ból jaki mi zadajesz ból którego nie odczuwam jako bólu ból o którym od razu zapominam który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość która pozwala przechodzić przez wszystkie stany od cierpienia do radości z tą samą intensywnością.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia, a nawet awersje, kocham ból, jaki mi zadajesz, ból, którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym od razu zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Najbardziej kochani czujemy się gdy wiemy że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet” powierzchowne i ogólne komplementy bez jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego? Natomiast promienny uśmiech na twarzy partnera kiedy wchodzimy do pokoju spojrzenie z podziwem na coś co robimy wyraz seksualnego pożądania czy podniecenia zainteresowanie się tym co myślimy i czujemy radość z kontaktu z nami lub z samego patrzenia na nas  to środki dzięki którym tworzy się i staje realne nasze doświadczenie widzialności i bycia kochanym. Tymi samymi środkami dajemy naszemu partnerowi podobne doświadczenie.”

przytulona.do.niego dodano: 25 czerwca 2016

Najbardziej kochani czujemy się, gdy wiemy, że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet”, powierzchowne i ogólne komplementy, bez jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego? Natomiast promienny uśmiech na twarzy partnera, kiedy wchodzimy do pokoju, spojrzenie z podziwem na coś, co robimy, wyraz seksualnego pożądania czy podniecenia, zainteresowanie się tym, co myślimy i czujemy, radość z kontaktu z nami lub z samego patrzenia na nas - to środki, dzięki którym tworzy się i staje realne nasze doświadczenie widzialności i bycia kochanym. Tymi samymi środkami dajemy naszemu partnerowi podobne doświadczenie.”

Chciałbym spotkać prostą dziewczynę która będzie szczęśliwa robiąc normalne codzienne rzeczy. Chciałbym żeby lubiła filmy hamburgery coca colę i muzykę. Nie ożenię się dopóki nie znajdę takiej dziewczyny nawet gdyby miało to nastąpić gdy będę miał 30 40 a nawet 50 lat.

przytulona.do.niego dodano: 19 czerwca 2016

Chciałbym spotkać prostą dziewczynę, która będzie szczęśliwa, robiąc normalne, codzienne rzeczy. Chciałbym, żeby lubiła filmy, hamburgery, coca-colę i muzykę. Nie ożenię się, dopóki nie znajdę takiej dziewczyny, nawet gdyby miało to nastąpić, gdy będę miał 30, 40, a nawet 50 lat."

Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie ze Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.

przytulona.do.niego dodano: 23 maja 2016

Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, ze Arkę Noego zbudowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.

'Kłóćcie się ile chcecie niech latają talerze ale nigdy nie kończcie dnia bez zgody.''   Papież Franciszek

przytulona.do.niego dodano: 22 maja 2016

'Kłóćcie się, ile chcecie, niech latają talerze, ale nigdy nie kończcie dnia bez zgody.'' - Papież Franciszek

Zazdrość nie rodzi się z braku zaufania tylko ze strachu przed utratą ukochanej osoby.

przytulona.do.niego dodano: 22 maja 2016

Zazdrość nie rodzi się z braku zaufania, tylko ze strachu przed utratą ukochanej osoby.

Dla miłości nie jest ważne aby ludzie do siebie pasowali ale by byli razem szczęśliwi''

przytulona.do.niego dodano: 22 maja 2016

Dla miłości nie jest ważne aby ludzie do siebie pasowali ale by byli razem szczęśliwi''

Większość mężczyzn myśli że kobieta żeby się zakochać potrzebuje wysokiego eleganta z wysokim prestiżem itd... Wcale tak nie jest. Kobieta żeby się zakochać potrzebuje widzieć w mężczyźnie szczere chęci to w jaki sposobu ją traktuje w sposób jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Potrzebuje aby mężczyzna patrzył na nią w taki sposób jakby nic poza nią nie istniało. Żeby ją zdobywał zdobywał codziennie. A jeśli ktoś myśli że kobieta raz zdobyta będzie na zawsze jego to jest w dużym błędzie i może się kiedyś zdziwić. Dbajcie i zdobywajcie swoje kobiety codziennie panowie Gentlemani.

przytulona.do.niego dodano: 20 maja 2016

Większość mężczyzn myśli że kobieta żeby się zakochać potrzebuje wysokiego eleganta z wysokim prestiżem itd... Wcale tak nie jest. Kobieta żeby się zakochać, potrzebuje widzieć w mężczyźnie szczere chęci, to w jaki sposobu ją traktuje, w sposób jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Potrzebuje aby mężczyzna patrzył na nią w taki sposób, jakby nic poza nią nie istniało. Żeby ją zdobywał, zdobywał codziennie. A jeśli ktoś myśli, że kobieta raz zdobyta będzie na zawsze jego to jest w dużym błędzie i może się kiedyś zdziwić. Dbajcie i zdobywajcie swoje kobiety codziennie panowie Gentlemani.

Wydaje mi się że to prawdziwe uczucie powinno zaczynać się od wspólnej pasji. Jak z kumplem gdy chcesz obejrzeć mecz pograć w piłkę czy po prostu posiedzieć na ławce i wypić piwo. Ten wolny czas który poświęcamy na wspólne zachcianki cieszący oboje cementuje naszą sympatie do siebie. Bo w związku chodzi o to żeby się po prostu lubić a wolne chwile które spędzacie razem nie były zanadto wymyślne był po prostu dla Was przyjemne

przytulona.do.niego dodano: 20 maja 2016

Wydaje mi się, że to prawdziwe uczucie powinno zaczynać się od wspólnej pasji. Jak z kumplem, gdy chcesz obejrzeć mecz, pograć w piłkę czy po prostu posiedzieć na ławce i wypić piwo. Ten wolny czas, który poświęcamy na wspólne zachcianki, cieszący oboje, cementuje naszą sympatie do siebie. Bo w związku chodzi o to, żeby się po prostu lubić, a wolne chwile które spędzacie razem nie były zanadto wymyślne, był po prostu dla Was przyjemne

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV