 |
Ciekawi mnie to czy będę żyć tak jak w bajce , ciekawi mnie to czy dasz nam szansę , ciekawi mnie to czy dotrwam tej chwili , w której to nastąpi
|
|
 |
Nigdy nie zaznam szczęścia , niegdy nie dowiem się jak to jest być szczęśliwym,a jest tak wtedy gdy ma się kogoś ku boku,kogoś komu można powiedzieć wszystko,kogoś na kim ci zalezy,kogoś kogo kochasz
|
|
 |
Gdy za dużo wymagasz od życia , ono się komplikuje , wtedy czujesz się zagubiony i brak ci osoby , z którą mógłbyś porozmawiać.
|
|
 |
Dlaczego życie jest tak bardzo skomplikowane , gdy chcę aby było dobrze życie robi mi na przekór.
|
|
 |
jesteś produktem ubocznym świata, w którym żyjesz.
|
|
 |
Kolejny raz siadam przed lustrem i uświadamiam sobie, jak bardzo się nienawidzę. Wyciągam z buta maleńki, prostokątny przedmiot, podciągam nogawki i znów rysuję kreski. Pierwsza, druga, trzecia. Pierwsze stróżki krwi płyną po mojej nodze. Czwarta. Piąta. W moich oczach pojawia się ogień. Szósta. To już nałóg. Siódma. Ósma. I wiem że z tym nie wygram. Dziewiąta. Czarny tusz zmieszany z łzami spływa mi po twarzy. Dziesiąta. Tak kurewsko nienawidzę siebie. Jak jakaś pierdolona psycholka na przemian krzyczę i robię kolejne sznyty. Nie radzę sobie z sobą, tak kurwa. || md.
|
|
 |
Ostatnio śnisz mi się co noc... to są miłe sny,ale nie są rzeczywistością:(( mogliśmy być przecież razem... gdyby świat nie był tak poplątany i gdybym miał więcej odwagi.
|
|
 |
Powiedział tylko: MASZ BYĆ SZCZĘŚLIWA i odszedł...
|
|
 |
Dobry człowiek woli sam cierpieć niż pozwolić aby inni ludzie przezywali to cierpienie razem z nim. On po prostu nie chce obarczać nikogo bólem..
|
|
 |
Jest mi trudno,nie chce zapomnieć o Tobie... jakoś smutno,ciągle siedzi mi to w głowie
|
|
 |
i niech mówią,że nie ma takiego czegoś jak miłość.ja wiem,że to uczucie istnieje.zakochałem się bez pamięci z kimś,z kim nigdy nie będę... życie niestety płata nam figle
|
|
|
|