głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mr.brainwash

Masz w piersiach zaszczute zwierzę masz własną łapę w sidłach ociekasz krwią potem śliną jękiem. Kurwa wstyd. Wstyd tak ociekać. Masz dłonie na głowie  masz głowę w dłoniach  masz twarz w dłoniach  siebie trzymasz w garści. Masz siebie jedną garść. Przynajmniej poczucie humoru zostało w nienaruszonym stanie i wiesz że tylko tyle możesz siebie mieć. Dwie pełne dłonie. — Ochocki Vithren  Kwaśne słodycze

fredkamf dodano: 10 stycznia 2014

Masz w piersiach zaszczute zwierzę, masz własną łapę w sidłach, ociekasz krwią, potem, śliną, jękiem. Kurwa, wstyd. Wstyd tak ociekać. Masz dłonie na głowie - masz głowę w dłoniach - masz twarz w dłoniach - siebie trzymasz w garści. Masz siebie jedną garść. Przynajmniej poczucie humoru zostało w nienaruszonym stanie i wiesz, że tylko tyle możesz siebie mieć. Dwie pełne dłonie. — Ochocki, Vithren, "Kwaśne słodycze"

CZY WSZYSCY MNIE SŁYSZĄ?

nastrollatek dodano: 16 maja 2013

CZY WSZYSCY MNIE SŁYSZĄ?

Nawet nie dałeś mi szansy pokazać jak bardzo mogę Cię kochać.

namaste dodano: 19 września 2012

Nawet nie dałeś mi szansy pokazać, jak bardzo mogę Cię kochać.

I to uczucie gdy myślisz że jest przezajebiście a 2 minuty później czujesz się jakby Ci ktoś przypierdolił w ryj.

namaste dodano: 19 września 2012

I to uczucie gdy myślisz że jest przezajebiście, a 2 minuty później czujesz się jakby Ci ktoś przypierdolił w ryj.

A najlepsze było to że wiedziała iż są tylko przyjaciółmi. Wiedziała że łączy ich w obecnej chwili tylko przyjaźń i ona powinna to tolerować i przyjąć do wiadomości. I kiedy już myślała że może tak żyć on opowiadał o innej dziewczynie.. A wtedy wiedziała że jest cholernie zazdrosna i że dla niej nie istnieje pomiędzy nimi przyjaźń. Bo ona wie że nie może traktować Go jak kolegi. Bo go kocha.

namaste dodano: 19 września 2012

A najlepsze było to, że wiedziała iż są tylko przyjaciółmi. Wiedziała, że łączy ich w obecnej chwili tylko przyjaźń i ona powinna to tolerować i przyjąć do wiadomości. I kiedy już myślała, że może tak żyć, on opowiadał o innej dziewczynie.. A wtedy wiedziała, że jest cholernie zazdrosna i, że dla niej nie istnieje pomiędzy nimi przyjaźń. Bo ona wie, że nie może traktować Go jak kolegi. Bo go kocha.

Beth? Wszystko w porządku?  Czemu.. Czemu pytasz?  jąkasz się.  Nagle wydawałaś mi się taka samotna. Jak gdybyś zapomniała że tu jestem.

fredkamf dodano: 14 września 2012

Beth? Wszystko w porządku? - Czemu.. Czemu pytasz? - jąkasz się. - Nagle wydawałaś mi się taka samotna. Jak gdybyś zapomniała, że tu jestem.

To co uważała za brak radości życia było tylko powłoką skrywającą bogate wnętrze.

fredkamf dodano: 14 września 2012

To co uważała za brak radości życia, było tylko powłoką skrywającą bogate wnętrze.

On potrafi z każdej sytuacji zrobić dramat. To wyczerpujące.

fredkamf dodano: 14 września 2012

On potrafi z każdej sytuacji zrobić dramat. To wyczerpujące.

Przez niego nie umiem związać się z nikim podejrzewając o zdradę mydlenie oczu wciskanie kitów gdy najmniej się tego spodziewam.

fredkamf dodano: 14 września 2012

Przez niego nie umiem związać się z nikim, podejrzewając o zdradę, mydlenie oczu, wciskanie kitów, gdy najmniej się tego spodziewam.

 podobasz mu się. on mnie nawet nie zna.. wystarczy że raz Cię widział.

xmartynaaax dodano: 20 lipca 2012

-podobasz mu się. -on mnie nawet nie zna.. -wystarczy, że raz Cię widział.

Przystań wydawała się opustoszała. Wodne skutery kajaki i kolorowe żagle windsurferów wyciągnięto na brzeg przed burzą ale drzwi nie były zamknięte w środku coś się poruszało i tam właśnie znalazła go ze szwedzką turystką tą samą z którą widziała go poprzednio w pogrążonej w półmroku pakamerze między pustymi butlami tlenowymi kombinezonami i poplątanymi gumowymi rurkami regulatorów. Skończyli już wtedy i siedzieli w podkoszulkach i szortach nawet się nie obejmując. Ale Megan nie mogła się łudzić. Wiedziała co to znaczy. Wiedziała że jest znów zupełnie sama zupełnie sama ze swoją córką. I przyszło jej do głowy że nikt nie jest tak samotny jak ten kto pozostaje sam ze swoim dzieckiem.

fredkamf dodano: 8 lipca 2012

Przystań wydawała się opustoszała. Wodne skutery, kajaki i kolorowe żagle windsurferów wyciągnięto na brzeg przed burzą, ale drzwi nie były zamknięte, w środku coś się poruszało i tam właśnie znalazła go ze szwedzką turystką, tą samą, z którą widziała go poprzednio, w pogrążonej w półmroku pakamerze, między pustymi butlami tlenowymi, kombinezonami i poplątanymi gumowymi rurkami regulatorów. Skończyli już wtedy i siedzieli w podkoszulkach i szortach, nawet się nie obejmując. Ale Megan nie mogła się łudzić. Wiedziała, co to znaczy. Wiedziała, że jest znów zupełnie sama, zupełnie sama ze swoją córką. I przyszło jej do głowy, że nikt nie jest tak samotny, jak ten, kto pozostaje sam ze swoim dzieckiem.

Gdy są razem Jej serce płonie jak pochodnia a w oczach małe węgliki rozniecają ogień. Jego usta śmieją się ciepło. A dusza gra im jedną melodię zwaną miłością. Gdy są osobno świat zamiera w milczącym bezruchu. Oczekując miłości wierności i zaufania. ♥   chora na zazdrosc

fredkamf dodano: 22 czerwca 2012

Gdy są razem Jej serce płonie jak pochodnia, a w oczach małe węgliki rozniecają ogień. Jego usta śmieją się ciepło. A dusza gra im jedną melodię zwaną miłością. Gdy są osobno świat zamiera w milczącym bezruchu. Oczekując miłości, wierności i zaufania. ♥ / chora_na_zazdrosc

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV