głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika monisiax3

I znów rozczarowanie szlochem dusisz ból na raz. Serwujesz piekło szumi mi w głowie. Uśmiechasz się lekko czujesz pulsujące skronie. Ponownie toniesz idziesz na dno to koniec. Przez cały czas milczysz nazwę to monologiem.

legalove dodano: 2 tygodnie temu

I znów rozczarowanie, szlochem dusisz ból na raz. Serwujesz piekło, szumi mi w głowie. Uśmiechasz się lekko, czujesz pulsujące skronie. Ponownie toniesz, idziesz na dno, to koniec. Przez cały czas milczysz, nazwę to monologiem.

 Strach to czasem brzydka rzecz. Nie pozwala ci doznawać najpiękniejszych chwil. Będzie Twoim przekleństwem jeśli go nie pokonasz. Federico Moccia

legalove dodano: 2 tygodnie temu

"Strach to czasem brzydka rzecz. Nie pozwala ci doznawać najpiękniejszych chwil. Będzie Twoim przekleństwem, jeśli go nie pokonasz." Federico Moccia

 Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym moim życiu nie czułam się tak dobrze. A Ty?  Ja? – przytula ją do siebie – ja czuję się znakomicie.  Tak że mógłbyś palcem dotknąć nieba?  Nie nie tak.  Jak to nie tak?  O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry nad niebem.

legalove dodano: 2 tygodnie temu

- Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym moim życiu nie czułam się tak dobrze. A Ty? - Ja? – przytula ją do siebie – ja czuję się znakomicie. - Tak, że mógłbyś palcem dotknąć nieba? - Nie, nie tak. - Jak to, nie tak? - O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry nad niebem.

Wypadałoby już jakoś się określić i uświadomić sobie czego nie powinieneś a co powinieneś robić. Nie wierzę że ktokolwiek czuje się tak jak ja w stosunku do Ciebie teraz..

legalove dodano: 29 sierpnia 2019

Wypadałoby już jakoś się określić i uświadomić sobie, czego nie powinieneś, a co powinieneś robić. Nie wierzę, że ktokolwiek czuje się tak, jak ja w stosunku do Ciebie teraz..

 ..And all the roads we have to walk are winding and all the lights that lead us there are blinding. There are many things that I would like to say to you but I don't know how... Oasis

legalove dodano: 29 sierpnia 2019

"..And all the roads we have to walk are winding, and all the lights that lead us there are blinding. There are many things that I would like to say to you, but I don't know how..." Oasis

To nie tak miało być. Miałam mieć wszystko gdzieś. Miałam zasypiać już sama. Miałam. I nigdy wcześniej nie czułam się tak jak teraz. Nie potrafię tego zatrzymać  jest już za późno. Znowu kocham. I znowu będą problemy. Ale czy życie bez miłości miałoby sens? Czuję się tak jakbym nie potrzebowała już skrzydeł aby latać.

legalove dodano: 29 sierpnia 2019

To nie tak miało być. Miałam mieć wszystko gdzieś. Miałam zasypiać już sama. Miałam. I nigdy wcześniej nie czułam się tak, jak teraz. Nie potrafię tego zatrzymać - jest już za późno. Znowu kocham. I znowu będą problemy. Ale czy życie bez miłości miałoby sens? Czuję się tak, jakbym nie potrzebowała już skrzydeł, aby latać.

 Let me never see the sun and never see your smile. Let us be so dead and so gone. So far away from life. 	Ville Valo ♥

legalove dodano: 29 sierpnia 2019

"Let me never see the sun and never see your smile. Let us be so dead and so gone. So far away from life." Ville Valo ♥

Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa i od nowa i od nowa aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to czego najczęściej się boisz a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego. Lawirują pomiędzy nimi bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi.

legalove dodano: 29 sierpnia 2019

Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa, i od nowa, i od nowa aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to, czego najczęściej się boisz, a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego. Lawirują pomiędzy nimi, bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi.

...

legalove dodano: 29 sierpnia 2019

...

 Three months and I'm still standing here. Three months and I'm getting better yeah. Three months and I still am. Three months and it's still harder now. Three months I've been living here without you now. Three months yeah three months. Three months and I'm still breathing Three months and I still remember it Three months and I wake up. Three months and I'm still sober. Picked all my weeds but kept the flowers.  :

legalove dodano: 22 czerwca 2019

"Three months and I'm still standing here. Three months and I'm getting better, yeah. Three months and I still am. Three months and it's still harder now. Three months I've been living here without you now. Three months yeah, three months. Three months and I'm still breathing Three months and I still remember it Three months and I wake up. Three months and I'm still sober. Picked all my weeds but kept the flowers." (:

Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło”  to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje że spotkamy się tu znowu! ❤️ teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło” - to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje, że spotkamy się tu znowu! ❤️ do wpisu 13 maja 2019
Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie które są moje i często komentuje znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło ale kto wiedział 8 lat temu że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak DOM : teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie, które są moje i często komentuje "znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło" ale kto wiedział 8 lat temu, że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak "DOM" :) do wpisu 13 maja 2019
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV