głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika monika7111

czasami brak mi powietrza i wtedy wiem  że na chwilę o mnie zapomniałeś

paulinka.123 dodano: 8 grudnia 2014

czasami brak mi powietrza i wtedy wiem, że na chwilę o mnie zapomniałeś

jestem wykończona brakiem dotyku.

paulinka.123 dodano: 8 grudnia 2014

jestem wykończona brakiem dotyku.

 Diabli wiedzą  czym to się skończy ale dobrze  że się zaczyna.

paulinka.123 dodano: 8 grudnia 2014

"Diabli wiedzą, czym to się skończy ale dobrze, że się zaczyna."

 Dla Ciebie jestem sobą i choć to tak mało jest  nie potrafię być przed Tobą nikim więcej.

paulinka.123 dodano: 8 grudnia 2014

"Dla Ciebie jestem sobą i choć to tak mało jest, nie potrafię być przed Tobą nikim więcej."

A nocą będziemy wędrować po sobie dłońmi i sprawdzać swoje granice.

paulinka.123 dodano: 8 grudnia 2014

A nocą będziemy wędrować po sobie dłońmi i sprawdzać swoje granice."

 Pragnę Ci zaproponować  byś była w moim świecie  bo w sercu i myślach dawno już jesteś. Rozumiesz? Chcę  byś swoje serce otworzyła dla mnie i byś mnie wpuściła do swojego świata  do samego środka. Zgadzasz się?

paulinka.123 dodano: 8 grudnia 2014

"Pragnę Ci zaproponować, byś była w moim świecie, bo w sercu i myślach dawno już jesteś. Rozumiesz? Chcę, byś swoje serce otworzyła dla mnie i byś mnie wpuściła do swojego świata, do samego środka. Zgadzasz się?"

właściwie to mój świat zupełnie może się bez ciebie obejść.

twojaprzytulankax3 dodano: 5 grudnia 2014

właściwie to mój świat zupełnie może się bez ciebie obejść.

Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego... Pamiętaj   amatorzy zbudowali arkę  profesjonaliści Titanica...

twojaprzytulankax3 dodano: 5 grudnia 2014

Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego... Pamiętaj - amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści Titanica...
Autor cytatu: selektywnie

“Koniec przychodzi nieoczekiwanie. Wydaje ci się  że panujesz nad sytuacją. I że to ty decydujesz  kiedy jest już po wszystkim. A potem wszystko nagle się rozłazi i uświadamiasz sobie  że nad niczym nie panujesz. ”

blaskwokuuu dodano: 3 grudnia 2014

“Koniec przychodzi nieoczekiwanie. Wydaje ci się, że panujesz nad sytuacją. I że to ty decydujesz, kiedy jest już po wszystkim. A potem wszystko nagle się rozłazi i uświadamiasz sobie, że nad niczym nie panujesz. ”

 To życie toczy się nie we mnie  lecz gdzieś naokoło mnie  Wszystko zmienia się  lecz u mnie tak na oko nie  Chcę móc się czegoś chwycić  lecz w każdej dłoni  Obok serdecznego palca jest ten drugi  który cię pierdoli  Zegar tyka  niesie czas do zabicia  Nawet jak nie chce się żyć  bardziej nie chce się zdychać.

blaskwokuuu dodano: 3 grudnia 2014

"To życie toczy się nie we mnie, lecz gdzieś naokoło mnie Wszystko zmienia się, lecz u mnie tak na oko nie Chcę móc się czegoś chwycić, lecz w każdej dłoni Obok serdecznego palca jest ten drugi, który cię pierdoli Zegar tyka, niesie czas do zabicia Nawet jak nie chce się żyć, bardziej nie chce się zdychać."

'Nic się nie liczy naprawdę  życie to parę chwil  I dużo łatwiej zgasić je niż zapałkę  A my cackamy się jak z jajkiem lub igramy z nim  Zamiast żyć  ... .

blaskwokuuu dodano: 3 grudnia 2014

'Nic się nie liczy naprawdę, życie to parę chwil I dużo łatwiej zgasić je niż zapałkę A my cackamy się jak z jajkiem lub igramy z nim Zamiast żyć (...)."

Co Cię nie zabije sprawi  że będziesz wredniejszą suką :

twojaprzytulankax3 dodano: 2 grudnia 2014

Co Cię nie zabije sprawi, że będziesz wredniejszą suką :)
Autor cytatu: nibyslodko

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć