głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika moniiaax33

Czasami pada jedno słowo za wiele lecimy lekko jak balon z helem. Im bliżej gwiazd dalej na ziemię zawsze po krzyku następuje milczenie.

monitorowana dodano: przedwczoraj o 12:03

Czasami pada jedno słowo za wiele, lecimy lekko jak balon z helem. Im bliżej gwiazd, dalej na ziemię, zawsze po krzyku następuje milczenie.

Stąpamy po cienkim lodzie a chcemy chodzić po wodzie. Przyzwyczajeni do kłamania innym na końcu kłamiemy sobie.

monitorowana dodano: przedwczoraj o 12:02

Stąpamy po cienkim lodzie, a chcemy chodzić po wodzie. Przyzwyczajeni do kłamania innym, na końcu kłamiemy sobie.

Skażone dusze i brudne dłonie wszyscy niewinni jak noworodek. Zamiast środka się ocenia powłokę komu chcesz ufać jak nie ufasz sobie.

monitorowana dodano: przedwczoraj o 12:00

Skażone dusze i brudne dłonie, wszyscy niewinni, jak noworodek. Zamiast środka się ocenia powłokę, komu chcesz ufać jak nie ufasz sobie.

Dzisiaj pamiętam tylko fragmenty. A życie którego nie ma zlewa się nam w biały dym.

monitorowana dodano: 6 dni temu

Dzisiaj pamiętam tylko fragmenty. A życie, którego nie ma zlewa się nam w biały dym.

Samotny szampan w pustym domu znów. Zasypiam z echem Twoich pustych słów.

monitorowana dodano: 6 dni temu

Samotny szampan w pustym domu, znów. Zasypiam z echem Twoich pustych słów.

I nie sądziłem naprawdę że upadniemy tak nisko. Jak mamy żyć na poważnie gdy nagle odchodzisz milcząc.

monitorowana dodano: 6 dni temu

I nie sądziłem naprawdę, że upadniemy tak nisko. Jak mamy żyć na poważnie, gdy nagle odchodzisz milcząc.

Jak nie mamy weny wiele nie chcemy i biegniemy choć wcale nie wiemy gdzie. Powykręcani jak kosmiczny pył w najgorszym śnie..

monitorowana dodano: 6 dni temu

Jak nie mamy weny, wiele nie chcemy i biegniemy, choć wcale nie wiemy gdzie. Powykręcani, jak kosmiczny pył, w najgorszym śnie..

 Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy ponieważ wiedza jest ograniczona

moniiaax33 dodano: 1 tydzień temu

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona

Jestem zaszczycony.. pozwoliłaś mi na wszystko. Dlaczego więc nie skorzystalem? Powiedziałaś kiedyś że chcesz zetrzeć z sobie jego dotyk że chcesz dać mu nauczkę.. Poczułem wtedy że mam być tym ręcznikiem lekcją i jakimś chwilowym odurzeniem.. miałem się stać chwilową narkozą która będzie wprawiać Cię w sen... i byłem

moniiaax33 dodano: 1 tydzień temu

Jestem zaszczycony.. pozwoliłaś mi na wszystko. Dlaczego więc nie skorzystalem? Powiedziałaś kiedyś, że chcesz zetrzeć z sobie jego dotyk, że chcesz dać mu nauczkę.. Poczułem wtedy, że mam być tym ręcznikiem, lekcją i jakimś chwilowym odurzeniem.. miałem się stać chwilową narkozą, która będzie wprawiać Cię w sen... i byłem

Oddajesz komuś całe serce kochasz kogoś myślisz sobie “kurwa to coś na zawsze”. Uświadamiasz sobie z czasem że to może być ten jedyny człowiek. Spędzacie razem każdą chwilę. Wymieniacie się zdaniami uśmiechami i sercami. Planujesz przyszłość samochód dom imiona dla dzieci. A później co? Pijesz.

moniiaax33 dodano: 1 tydzień temu

Oddajesz komuś całe serce, kochasz kogoś, myślisz sobie “kurwa to coś na zawsze”. Uświadamiasz sobie z czasem, że to może być ten jedyny człowiek. Spędzacie razem każdą chwilę. Wymieniacie się zdaniami, uśmiechami i sercami. Planujesz przyszłość, samochód, dom, imiona dla dzieci. A później co? Pijesz.

Dlaczego śpisz z tym typem choć traktuje Cię jak zdzirę? dlaczego mój ziom szósty raz w tym roku zmienia tyrę? chociaż to on nie ja miał piątki na egzaminie dlaczego teraz kruszę grama i coś we mnie pękło? dlaczego ja dostałem szansę najlepszą z możliwych? dlaczego męczy nas ten szelest ten alkohol mami? dlaczego starzy przyjaciele stali się wrogami? dlaczego chciałbym Twoich oczu a nie Twojej dupy? dlaczego na skurwiałym świecie można wszystko kupić? dlaczego znów prowadzę heroiczną wojnę w głowię? dlaczego? nawet nie liczę że mi ktoś odpowie.

moniiaax33 dodano: 1 tydzień temu

Dlaczego śpisz z tym typem, choć traktuje Cię jak zdzirę? dlaczego mój ziom szósty raz w tym roku zmienia tyrę? chociaż to on, nie ja, miał piątki na egzaminie, dlaczego teraz kruszę grama i coś we mnie pękło? dlaczego ja dostałem szansę najlepszą z możliwych? dlaczego męczy nas ten szelest, ten alkohol mami? dlaczego starzy przyjaciele stali się wrogami? dlaczego chciałbym Twoich oczu, a nie Twojej dupy? dlaczego na skurwiałym świecie można wszystko kupić? dlaczego znów prowadzę heroiczną wojnę w głowię? dlaczego? nawet nie liczę, że mi ktoś odpowie.

Dlaczego nie ma niczego gorszego od prawdy do zniesienia? niedopowiedzenia to przecież są fakty.

moniiaax33 dodano: 1 tydzień temu

Dlaczego nie ma niczego gorszego od prawdy do zniesienia? niedopowiedzenia to przecież są fakty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV