głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mojametka

czekasz na coś kilka miesięcy  a to mija jak kilkusekundowa chwila . . .

nieracjonalnie dodano: 6 lipca 2012

czekasz na coś kilka miesięcy, a to mija jak kilkusekundowa chwila . . .

eh.. :  teksty lovemassacre dodał komentarz: eh.. :( do wpisu 6 lipca 2012
Patrząc w lustro już nie widzę tej samej dziewczyny  którą byłam jeszcze rok temu.

lovemassacre dodano: 6 lipca 2012

Patrząc w lustro już nie widzę tej samej dziewczyny, którą byłam jeszcze rok temu.

Myślę  że mam to już za sobą  myślę  że odpowiednio wcześnie pozamykałam rozdziały które i tak zakończyłyby się fatalnie  myślę  że czas na coś lepszego  myślę  że będzie teraz jakoś dobrze ze mną  z tym wszystkim.

niecalkiemludzka dodano: 6 lipca 2012

Myślę, że mam to już za sobą, myślę, że odpowiednio wcześnie pozamykałam rozdziały które i tak zakończyłyby się fatalnie, myślę, że czas na coś lepszego, myślę, że będzie teraz jakoś dobrze ze mną, z tym wszystkim.

♥! teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ♥! do wpisu 6 lipca 2012
Zwykły facet  żadna tam moja miłość  zwyczajny przyjaciel  nawet nie całkiem bliski  nie był ważniejszy od reszty  a paradoksalnie  żaden nóż w plecach nie bolał tak bardzo jak ten wbity przez Niego.

niecalkiemludzka dodano: 6 lipca 2012

Zwykły facet, żadna tam moja miłość, zwyczajny przyjaciel, nawet nie całkiem bliski, nie był ważniejszy od reszty, a paradoksalnie, żaden nóż w plecach nie bolał tak bardzo jak ten wbity przez Niego.

słońce  plaża  krótkie spodenki i oni  tak  Ci niezastąpieni  zawsze przy mnie  nie tylko w słoneczne dni.

natural_disaster dodano: 6 lipca 2012

słońce, plaża, krótkie spodenki i oni, tak, Ci niezastąpieni, zawsze przy mnie, nie tylko w słoneczne dni.

kopiowane  elo. teksty natural_disaster dodał komentarz: kopiowane, elo. do wpisu 6 lipca 2012
pamiętasz? marzec  słońce już dawało ciepło  ale nie takie jak Ty  kiedy trzymałeś mnie w objęciach.

natural_disaster dodano: 6 lipca 2012

pamiętasz? marzec, słońce już dawało ciepło, ale nie takie jak Ty, kiedy trzymałeś mnie w objęciach.

momenty które wstrzymują oddech są najcenniejsze. Ty byłeś takim momentem.

natural_disaster dodano: 6 lipca 2012

momenty które wstrzymują oddech są najcenniejsze. Ty byłeś takim momentem.
Autor cytatu: karaax3

Czasem jak słucham   naszych   piosenek przypominają mi się chwilę spędzone razem .. we dwoje byliśmy wtedy tylko my nie liczyło się nic więcej i wiesz co ? Teraz oddałabym naprawdę wiele zeby to wróciło   żeby wróciło to co nas łączyło . Miłość ...  dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 6 lipca 2012

Czasem jak słucham " naszych " piosenek przypominają mi się chwilę spędzone razem .. we dwoje byliśmy wtedy tylko my nie liczyło się nic więcej i wiesz co ? Teraz oddałabym naprawdę wiele zeby to wróciło , żeby wróciło to co nas łączyło . Miłość ...| dzyndzelek .

Wiesz .. Może i mam chłopaka i kocham go   ale zapamiętaj że to Ty byłes moją pierwszą i najprawdziwszą miłością do której zawsze będę miała sentyment cokolwiek sie wydarzy .   dzyndzel .

dzyndzelek dodano: 6 lipca 2012

Wiesz .. Może i mam chłopaka i kocham go , ale zapamiętaj że to Ty byłes moją pierwszą i najprawdziwszą miłością do której zawsze będę miała sentyment cokolwiek sie wydarzy . | dzyndzel .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć