głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mocno-okaleczona97

 Byłem niedawno na weselu kolegi z liceum i powiem ci szczerze  nie chcę tutaj oczywiście nikogo zdenerwować swoją wypowiedzią  ale czułem się najmłodszy. Taki dwudziestokilkuletni. A tam poważna ekipa poważne prace poważne związki poważne dzieci poważne rozmowy o polityce wojnie i kredycie. To wygląda trochę tak jakby moi koledzy zapomnieli że mają po trzydzieści kilka lat i milion możliwości przed sobą. Przez rodzinne wydarzenia zdałem sobie ostatnio sprawę że w życiu mamy tak naprawdę bardzo mało czasu i jak najdłużej trzeba się zachowywać jak szczeniak. Nie mówię: nieodpowiedzialnie i głupio ale trzeba sobie jakoś generować energię do poznawania nowych rzeczy. Kiedyś Władysław Bartoszewski powiedział piękne zdanie: że żyje tak długo bo jest ciekawy. Właśnie ta ciekawość a nie powaga determinuje do pewnych zachowań  że chcesz iść na koncert na imprezę że chcesz kogoś poznać przeczytać książkę czy obejrzeć film itd.

fuck.it.im.young dodano: 5 godzin temu

"Byłem niedawno na weselu kolegi z liceum i powiem ci szczerze - nie chcę tutaj oczywiście nikogo zdenerwować swoją wypowiedzią - ale czułem się najmłodszy. Taki dwudziestokilkuletni. A tam poważna ekipa, poważne prace, poważne związki, poważne dzieci, poważne rozmowy o polityce, wojnie i kredycie. To wygląda trochę tak, jakby moi koledzy zapomnieli, że mają po trzydzieści kilka lat i milion możliwości przed sobą. Przez rodzinne wydarzenia zdałem sobie ostatnio sprawę, że w życiu mamy tak naprawdę bardzo mało czasu i jak najdłużej trzeba się zachowywać jak szczeniak. Nie mówię: nieodpowiedzialnie i głupio, ale trzeba sobie jakoś generować energię do poznawania nowych rzeczy. Kiedyś Władysław Bartoszewski powiedział piękne zdanie: że żyje tak długo, bo jest ciekawy. Właśnie ta ciekawość, a nie powaga, determinuje do pewnych zachowań - że chcesz iść na koncert, na imprezę, że chcesz kogoś poznać, przeczytać książkę czy obejrzeć film itd."

“O młodości:  W tym wieku może się wielu rzeczy nie rozumie za to czuje się głębiej niżby się rozumiało.”  Wiesław Myśliwski

tygryseeek dodano: 5 godzin temu

“O młodości: W tym wieku może się wielu rzeczy nie rozumie, za to czuje się głębiej, niżby się rozumiało.” ~ Wiesław Myśliwski

powodzenia !:D teksty tygryseeek dodał komentarz: powodzenia !:D do wpisu przedwczoraj o 19:42
 Przepraszam że piszę nie chcę przeszkadzać... Zastanawiam się tylko jak Ci bije moje serce...

tygryseeek dodano: przedwczoraj o 19:41

"Przepraszam, że piszę, nie chcę przeszkadzać... Zastanawiam się tylko, jak Ci bije moje serce..."

Nie doprowadź nigdy pod żadnym pozorem do tego żeby bała się o inną kobietę. Ma być pewna że to ona jest tą której potrzebujesz pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować sprawdzać i prowokować a Ty masz być twardy i nieugięty. Ona ma maskę pod którą Ty masz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 15:42

Nie doprowadź, nigdy, pod żadnym pozorem do tego, żeby bała się o inną kobietę. Ma być pewna, że to ona jest tą, której potrzebujesz, pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować, sprawdzać i prowokować a Ty masz być twardy i nieugięty. Ona ma maskę, pod którą Ty masz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny.

I tylko Ty nie widzisz teraz smutku w moich oczach lecz tylko Ty dziś wiesz jak potrafię kogoś kochać.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 12:41

I tylko Ty nie widzisz teraz smutku w moich oczach, lecz tylko Ty dziś wiesz jak potrafię kogoś kochać.

Boimy się kochać ale chcemy być kochani.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 12:38

Boimy się kochać, ale chcemy być kochani.

Naj­gor­sza jest ta bez­radność gdy chcesz coś zro­bić a wszys­tko od­ma­wia Ci posłuszeństwa.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 12:38

Naj­gor­sza jest ta bez­radność, gdy chcesz coś zro­bić, a wszys­tko od­ma­wia Ci posłuszeństwa.

Zapala się nadzieja bolesna denerwująca nadzieja która cały czas podgryza i nie pozwala zignorować.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 12:37

Zapala się nadzieja, bolesna, denerwująca nadzieja, która cały czas podgryza i nie pozwala zignorować.

Nie obiecuj mi niczego. Najlepiej nie wypowiadaj przy mnie tego słowa. Nienawidzę obietnic. Brak obietnic jest lepszy. Brak obietnic mniej boli.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 12:37

Nie obiecuj mi niczego. Najlepiej nie wypowiadaj przy mnie tego słowa. Nienawidzę obietnic. Brak obietnic jest lepszy. Brak obietnic mniej boli.

Jestem trupem który zapomniał umrzeć.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 12:34

Jestem trupem, który zapomniał umrzeć.

Codziennie tęsknię za Tobą po raz ostatni.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 12:34

Codziennie tęsknię za Tobą po raz ostatni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV