głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika moblo_ej

 Mogę chodzić  biegać  śpiewać. Mogę śnić  śmiać się  robić tysiące rzeczy przez cały dzień  jak gdyby nigdy nic. Ale moje serce zawsze będzie biło w rytm Twojego imienia

luckaa dodano: 15 czerwca 2015

"Mogę chodzić, biegać, śpiewać. Mogę śnić, śmiać się, robić tysiące rzeczy przez cały dzień, jak gdyby nigdy nic. Ale moje serce zawsze będzie biło w rytm Twojego imienia"

Lepiej być samemu  niż być z kimś kto jest tylko w połowie z Tobą albo chce być gdzie indziej.

kredkinabaterie dodano: 14 czerwca 2015

Lepiej być samemu, niż być z kimś kto jest tylko w połowie z Tobą albo chce być gdzie indziej.

Kobieta nie pragnie pięknego  nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego  kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym  co żywi kobiecą namiętność  jest jego pożądanie. Świadomość  a najlepiej pewność  że on chce jej  i tylko jej.

kredkinabaterie dodano: 13 czerwca 2015

Kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej.

Kamil.  	  Lepiej być samemu  niż być z kimś kto jest tylko w połowie z Tobą albo chce być gdzie indziej.

kredkinabaterie dodano: 13 czerwca 2015

Kamil. Lepiej być samemu, niż być z kimś kto jest tylko w połowie z Tobą albo chce być gdzie indziej.

Nigdy nie spodziewalam sie po sobie  ze moge miec w sobie tyle uczuc  ze moge kogos tak bardzo kochac i mowic o tym glosno  caly czas zapewnialam go o swojej milosci nie dostajac jasnych deklaracji z jego strony  mimo to cieszylam sie ze jest. W koncu doczekalam sie zapewnienia o jego milosci tak bardzo  ze czuje sie najbardziej kochana i szczesliwa dziewczyna na swiecie. Nigdy nie kochalam tak bardzo nikogo  ze kazda klotnia z nim sprawiaja ze nie tylko boli mnie serce ale cale cialo tak ze zwijam sie z bolu. Zalezy mi na nim tak bezgranicznie i czuje ze jemu sto razy bardziej.

zmadrzeej dodano: 12 czerwca 2015

Nigdy nie spodziewalam sie po sobie, ze moge miec w sobie tyle uczuc, ze moge kogos tak bardzo kochac i mowic o tym glosno, caly czas zapewnialam go o swojej milosci nie dostajac jasnych deklaracji z jego strony, mimo to cieszylam sie ze jest. W koncu doczekalam sie zapewnienia o jego milosci tak bardzo, ze czuje sie najbardziej kochana i szczesliwa dziewczyna na swiecie. Nigdy nie kochalam tak bardzo nikogo, ze kazda klotnia z nim sprawiaja ze nie tylko boli mnie serce ale cale cialo tak ze zwijam sie z bolu. Zalezy mi na nim tak bezgranicznie i czuje ze jemu sto razy bardziej.

Dzisiaj czuję się dużo bardziej chujowo  ale nie mam ochoty dzielić się tą chujowością z innymi. Dlatego  że to jest potem wykorzystywane przeciwko mnie. Nie chcę funkcjonować jak tarcza strzelnicza. Nie chcę pokazywać  że dziesiątkę mam w okolicach serca. Wcale nie trzeba strzelać w głowę  żeby mnie zabić.  — Jan Jakub Kolski

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2015

Dzisiaj czuję się dużo bardziej chujowo, ale nie mam ochoty dzielić się tą chujowością z innymi. Dlatego, że to jest potem wykorzystywane przeciwko mnie. Nie chcę funkcjonować jak tarcza strzelnicza. Nie chcę pokazywać, że dziesiątkę mam w okolicach serca. Wcale nie trzeba strzelać w głowę, żeby mnie zabić. — Jan Jakub Kolski

W psychologii jest takie pojęcie „błysk”. To jest moment  kiedy człowiekowi w głowie się wszystko zmienia  kiedy nagle dociera do niego coś  co było oczywiste od lat  ale teraz nabrało innego wymiaru.  — Jacek Walkiewicz

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2015

W psychologii jest takie pojęcie „błysk”. To jest moment, kiedy człowiekowi w głowie się wszystko zmienia, kiedy nagle dociera do niego coś, co było oczywiste od lat, ale teraz nabrało innego wymiaru. — Jacek Walkiewicz

Walcz do końca  nie poddawaj się. Upadaj  wstawaj lecz nigdy nie pozwól by coś zniszczyło wszystko co budowałeś. Walcz o marzenie  o miłość walcz o samego siebie. Nie pozwól by inni zniszczyli Ciebie  żyj tak jak chcesz.

zmadrzeej dodano: 12 czerwca 2015

Walcz do końca, nie poddawaj się. Upadaj, wstawaj lecz nigdy nie pozwól by coś zniszczyło wszystko co budowałeś. Walcz o marzenie, o miłość walcz o samego siebie. Nie pozwól by inni zniszczyli Ciebie, żyj tak jak chcesz.

uczucia nie znikają tylko dlatego  że wszystko skończone.

czekoladoweniebo dodano: 10 czerwca 2015

uczucia nie znikają tylko dlatego, że wszystko skończone.

Każda miłość ma czas gor­szy i lep­szy  ale przez od­ległość się ty­le związków pieprzy..

kredkinabaterie dodano: 10 czerwca 2015

Każda miłość ma czas gor­szy i lep­szy, ale przez od­ległość się ty­le związków pieprzy..

Elek­tro­niczna miłość  in­terne­towe fas­cy­nac­je sobą  te­lefo­niczne wyz­na­nia  SMSo­we rozmowy..  Po­woli  ale sku­tecznie  za­bija mnie ta od­ległość między na­mi  a techni­ka XXI wieku przedłuża tortury.

kredkinabaterie dodano: 10 czerwca 2015

Elek­tro­niczna miłość, in­terne­towe fas­cy­nac­je sobą, te­lefo­niczne wyz­na­nia, SMSo­we rozmowy.. Po­woli, ale sku­tecznie, za­bija mnie ta od­ległość między na­mi, a techni­ka XXI wieku przedłuża tortury.

Kocham Go  naprawdę. Kocham go całym sercem i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie nikogo innego. Po prostu nie umiem. Myśl o tym  że ten dotyk mógłby się okazać innej osoby  oczy patrzące na mnie z tak ogromną miłością nie byłyby Jego  a głos szepczący mi do ucha zupełnie innej barwy   przeraża mnie. Bo niby jak? Jak moje największe szczęście  mój najdroższy skarb miałby się znajdować w innej osobie? Przecież to niemożliwe  bo jak?

zmadrzeej dodano: 8 czerwca 2015

Kocham Go, naprawdę. Kocham go całym sercem i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie nikogo innego. Po prostu nie umiem. Myśl o tym, że ten dotyk mógłby się okazać innej osoby, oczy patrzące na mnie z tak ogromną miłością nie byłyby Jego, a głos szepczący mi do ucha zupełnie innej barwy - przeraża mnie. Bo niby jak? Jak moje największe szczęście, mój najdroższy skarb miałby się znajdować w innej osobie? Przecież to niemożliwe, bo jak?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć