 |
- Chciałem umówić się z nią na spotkanie. Nie jest pewna, czy to aby nie za długo będzie trwać.
-Tak? To ile czasu jej zaproponowałeś?
-Powiedziałem, żeby przyszła do mnie od jutra.
-Od jutra?
-Od jutra do końca życia.
|
|
 |
Moje serce
coraz częściej przypomina mi
zdrętwiałą rękę.
Niby jest.
Zdrowe i całe.
A jednak nie potrafię wykonać nim
najprostszego gestu.
|
|
 |
Ja nie znam oczu tak obojętnych, jak Twoje oczy tamtego dnia, gdy powiedziałaś, żem nie tak świetny i świat beze mnie też urok ma.
|
|
 |
minimum tego co konieczne, a nie maksimum tego, co dozwolone.
|
|
 |
"Dlaczego tak bardzo się boję, że dasz radę żyć beze mnie?"
|
|
 |
"Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości."
|
|
 |
Widzę w Tobie potencjał na mężczyznę życia.
|
|
 |
Ilu ludzi przypada na jednego człowieka?
|
|
 |
Jak myślisz, długo jeszcze można oddychać tylko wspomnieniami? Czy długo można bać się tego, że kolejny związek zakończy się w taki sam, bolesny sposób? Kiedy to wszystko mija? Ile czasu potrzeba aby wyleczyć się ze starej miłości? Bo wiesz, dla mnie to wszystko to chyba ciągle za mało. / napisana
|
|
 |
Nauczyłam się, że kochać człowieka to nie tylko być wpatrzonym w jego nieziemski wygląd i ubóstwiać jego wspaniały charakter, doszukiwać się w nim samych zalet. Teraz już wiem, że kochać człowieka to również akceptować, bezgranicznie tolerować i KOCHAĆ jego wady.
|
|
 |
"Tata mawiał, że kiedy człowiek pierwszy raz się zakocha, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nie zniknie. Ta dziewczyna, o której opowiadasz, była Twoją pierwszą miłością. I cokolwiek byś zrobił, zostanie z Tobą. Na zawsze."
|
|
 |
Cały mój świat jest w objęciach Twoich rąk.
|
|
|
|