głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mnjam

to nie jest tak że jest mi obojętny. To czas sprawił że się oddaliliśmy.

mikela dodano: dziś o 03:48

to nie jest tak, że jest mi obojętny. To czas sprawił, że się oddaliliśmy.

czasami jeszcze serce drży.

mikela dodano: dziś o 03:47

czasami jeszcze serce drży.

staranny make up zakręcone włosy spotkanie po latach i ten jego zniewalający uśmiech.

mikela dodano: dziś o 03:47

staranny make-up, zakręcone włosy, spotkanie po latach i ten jego zniewalający uśmiech.

 Biegłam po 3 schodki w dół. Nie miałam pojęcia że to ostatni raz kiedy biegnę. Tak właśnie jest. Nie wiesz że robisz coś po raz ostatni. A potem jest już za późno

nincompoop dodano: wczoraj o 23:54

"Biegłam po 3 schodki w dół. Nie miałam pojęcia, że to ostatni raz, kiedy biegnę. Tak właśnie jest. Nie wiesz, że robisz coś po raz ostatni. A potem jest już za późno"

 Wierzcie mi to działa! Kiedy dwie strony mają świadomość swojej ułomności zaczyna się dawanie. Nie żadna ofiarność podział na pomagającego i tego któremu się pomaga. To taki deal transakcja wymienna która nie pozwala obrosnąć w piórka.

nincompoop dodano: 1 tydzień temu

"Wierzcie mi, to działa! Kiedy dwie strony mają świadomość swojej ułomności, zaczyna się dawanie. Nie żadna ofiarność, podział na pomagającego i tego, któremu się pomaga. To taki deal, transakcja wymienna, która nie pozwala obrosnąć w piórka."

Czy będziesz umieć odejść z podniesioną głową akceptując to że w życiu zdarzają się porażki nawet jak nie popełni się błędu?

nincompoop dodano: 22 września 2016

Czy będziesz umieć odejść z podniesioną głową akceptując to, że w życiu zdarzają się porażki nawet jak nie popełni się błędu?

poświęcić zrezygnować z czegoś docenić drugą osobę nieustannie być dla siebie wsparciem wyciągać wnioski z kłótni dziękować za dobre momenty. W dojrzałym związku nie ma Ty i Ja Ja i Ty w dojrzałym związku jesteśmy My.

59sekund dodano: 21 września 2016

poświęcić, zrezygnować z czegoś, docenić drugą osobę, nieustannie być dla siebie wsparciem, wyciągać wnioski z kłótni, dziękować za dobre momenty. W dojrzałym związku nie ma Ty i Ja, Ja i Ty, w dojrzałym związku jesteśmy My.

Wiesz związki nie są wcale łatwe  no chyba że to gimnazjum . W związku 'w dojrzałym związku' ludzie radzą sobie ze wszystkim ze wszystkim co ich spotyka. Wiedzą że trzeba skupiać się na chwili obecnej zamiast wybiegać myślą naprzód. W dojrzałym związku ludzie nie są od siebie uzależnieni są współzależni a to jak czarne i białe. W dojrzałym związku ludzie unikają zazdrości zaborczości dumy męskiej dumy bo wiedzą że to najprostsza i najkrótsza droga do zniszczenia tego co wspólnie stworzyli. A męska duma? Duma to przeciwieństwo dojrzałości czasem trzeba schować ją w kieszeń i powiedzieć: tak wiem to moja wina przepraszam . Wierz mi duma nie pomoże Ci przenieść Waszej miłości przez życie. A dojrzały związek? Dojrzały związek to praca ciężka codzienna praca. Trzeba ze sobą rozmawiać trzeba się na siebie otwierać umieć pójść na kompromis mieć dla siebie czas respektować swoje granice troszczyć się o siebie zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa umieć się czasem po

59sekund dodano: 21 września 2016

Wiesz, związki nie są wcale łatwe, (no chyba, że to gimnazjum). W związku, 'w dojrzałym związku' ludzie radzą sobie ze wszystkim, ze wszystkim co ich spotyka. Wiedzą, że trzeba skupiać się na chwili obecnej, zamiast wybiegać myślą naprzód. W dojrzałym związku ludzie nie są od siebie uzależnieni, są współzależni a to jak czarne i białe. W dojrzałym związku ludzie unikają zazdrości, zaborczości, dumy, męskiej dumy, bo wiedzą że to najprostsza i najkrótsza droga do zniszczenia tego co wspólnie stworzyli. A męska duma? Duma to przeciwieństwo dojrzałości, czasem trzeba schować ją w kieszeń i powiedzieć: "tak, wiem, to moja wina, przepraszam". Wierz mi, duma nie pomoże Ci przenieść Waszej miłości przez życie. A dojrzały związek? Dojrzały związek to praca, ciężka codzienna praca. Trzeba ze sobą rozmawiać, trzeba się na siebie otwierać, umieć pójść na kompromis, mieć dla siebie czas, respektować swoje granice, troszczyć się o siebie, zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa, umieć się czasem po

 Nie mozesz kontrolowac tego co Ci sie przytrafia ale mozesz kontrolowac swoje reakcje

nincompoop dodano: 14 września 2016

"Nie mozesz kontrolowac tego co Ci sie przytrafia, ale mozesz kontrolowac swoje reakcje"

 To czego chcesz przychodzi do ciebie zawsze inaczej wcześniej później w niedoborze w nadmiarze.

nincompoop dodano: 13 września 2016

"To, czego chcesz, przychodzi do ciebie zawsze inaczej, wcześniej, później, w niedoborze, w nadmiarze. "

 Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter czapkę na uszy naciągnie dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska czy aby jadłam śniadanie albo się bólem głowy zatrwoży! O wtedy przepadłam!

nincompoop dodano: 13 września 2016

"Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży! O, wtedy przepadłam! "

 jeśli jesteś gotowy odpuścić to znalazłeś drogę do szczęścia

nincompoop dodano: 31 sierpnia 2016

"jeśli jesteś gotowy odpuścić, to znalazłeś drogę do szczęścia"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV