głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mnjam

Wierzę w róż. Wierzę że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie dużo całowania. Wierzę w bycie silnym gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Wierzę w róż. Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda.

Więc jestem samotna. Tak. Dzisiaj wczoraj i przez ostatni tydzień. I w ogóle. Martwię się o Ciebie zastanawiam się co będzie dalej to bez sensu wiem. Nie mam jak Ci pomóc to fatalne uczucie. Dzisiaj nie będę się uśmiechać. Może jutro. Tak jutro. Dziś jestem w żałobie nikt ani nic nie umarło to żałoba z tęsknoty. Na jeden dzień. Dla Ciebie. Pada deszcz. Jutro pewnie wyjdzie słońce. Dla Ciebie. Wszystko jest dla Ciebie. I ja nawet jestem. Dla Ciebie.  histerycznie

mikela dodano: 1 tydzień temu

Więc jestem samotna. Tak. Dzisiaj, wczoraj i przez ostatni tydzień. I w ogóle. Martwię się o Ciebie, zastanawiam się co będzie dalej, to bez sensu wiem. Nie mam jak Ci pomóc, to fatalne uczucie. Dzisiaj nie będę się uśmiechać. Może jutro. Tak, jutro. Dziś jestem w żałobie, nikt ani nic nie umarło, to żałoba z tęsknoty. Na jeden dzień. Dla Ciebie. Pada deszcz. Jutro pewnie wyjdzie słońce. Dla Ciebie. Wszystko jest dla Ciebie. I ja nawet jestem. Dla Ciebie. / histerycznie

kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy?

mikela dodano: 1 tydzień temu

kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy?

Są takie momenty gdy ufa się tylko Bogu.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Są takie momenty gdy ufa się tylko Bogu.

Po prostu czasem potrzebuję skulić się gdzieś w kącie z słuchawkami w uszach w których każda nuta związana jest z innym wspomnieniem. Zamknąć oczy odetchnąć od tego co przyziemne od tego co mnie tutaj trzyma i myślami odpłynąć chociaż na chwilę gdzieś gdzie nie był jeszcze nikt.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Po prostu czasem potrzebuję skulić się gdzieś w kącie z słuchawkami w uszach, w których każda nuta związana jest z innym wspomnieniem. Zamknąć oczy, odetchnąć od tego co przyziemne, od tego co mnie tutaj trzyma i myślami odpłynąć chociaż na chwilę, gdzieś gdzie nie był jeszcze nikt.

Czasami zwycięzca to marzyciel który nigdy nie odpuścił.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Czasami zwycięzca to marzyciel, który nigdy nie odpuścił.

 Usiadłem w ostatniej ławce i patrzyłem jak miłość mojego życia wychodzi za innego mężczyznę.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

"Usiadłem w ostatniej ławce i patrzyłem, jak miłość mojego życia wychodzi za innego mężczyznę."

A kiedyś miniesz go na ulicy uśmiechniesz się do niego a on Cię nie pozna chociaż będzie kojarzył Twoje oczy.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

A kiedyś miniesz go na ulicy, uśmiechniesz się do niego, a on Cię nie pozna chociaż będzie kojarzył Twoje oczy.

Każdy ma prawo zmarnować sobie życie tak jak chce.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Każdy ma prawo zmarnować sobie życie tak, jak chce.

Po prostu przestań już płakać  niech to będzie Twój najlepszy czas.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Po prostu przestań już płakać, niech to będzie Twój najlepszy czas.

Just be careful love ain't simple promise me no promises.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Just be careful, love ain't simple, promise me no promises.

Angażowanie się? Owszem zdarza mi się ale bardzo rzadko. Mało komu poświęcam swój czas i uwagę. Ale jeśli już trafisz do grona tych ludzi uwierz że zawsze będę przy Tobie. Każdy Twój problem będzie moim problemem a opcja 'pomoc' dostępna będzie u mnie całodobowo. Każdy Twój uśmiech będzie dla mnie szczęściem bo tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Angażowanie się? Owszem zdarza mi się, ale bardzo rzadko. Mało komu poświęcam swój czas i uwagę. Ale jeśli już trafisz do grona tych ludzi uwierz, że zawsze będę przy Tobie. Każdy Twój problem będzie moim problemem, a opcja 'pomoc' dostępna będzie u mnie całodobowo. Każdy Twój uśmiech będzie dla mnie szczęściem, bo tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby, na której Ci zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV