głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mmadzia1994

. Uśmiecha się i ma ten dołek w policzku który tak bardzo lubię i   kurwa mać   jest śliczny !   Pezet mistrz !  ♥

dzyndzelek dodano: 12 grudnia 2011

. Uśmiecha się i ma ten dołek w policzku który tak bardzo lubię i - kurwa mać - jest śliczny ! | Pezet mistrz ! ♥

. w realnym życiu Kopciuszek nie spotka Księcia   bo nawet nie dotrze na bal . Śpiąca Królewna nie doczeka pobudki   zwiędnie i zaśnie na zawsze . Leśniczy uratuje Czerwonego Kapturka   by go niecnie wykorzystać i wysłać do lasu do pracy . Małgosia sprzedaje narkotyki   bo nie może i nie chce znaleźć drogi do rodzinnego domu   a Jaś na gigancie kupczy własnym ciałem na Dworcu Centralnym . Calineczka za szminkę i tusz do rzęs obsługuje mężczyzn na klatce ewakuacyjnej centrum handlowego .   przerwała nagle wyliczankę   by po chwili cicho dokończyć . :   tak wygląda życie z bliska .. ♥   N .

dzyndzelek dodano: 12 grudnia 2011

. w realnym życiu Kopciuszek nie spotka Księcia , bo nawet nie dotrze na bal . Śpiąca Królewna nie doczeka pobudki - zwiędnie i zaśnie na zawsze . Leśniczy uratuje Czerwonego Kapturka , by go niecnie wykorzystać i wysłać do lasu do pracy . Małgosia sprzedaje narkotyki , bo nie może i nie chce znaleźć drogi do rodzinnego domu , a Jaś na gigancie kupczy własnym ciałem na Dworcu Centralnym . Calineczka za szminkę i tusz do rzęs obsługuje mężczyzn na klatce ewakuacyjnej centrum handlowego . - przerwała nagle wyliczankę , by po chwili cicho dokończyć . : - tak wygląda życie z bliska .. ♥ | N .

. Chciałabym zatrzymać czas   kiedy patrzysz na mnie i się uśmiechasz .   dzyndzel ♥

dzyndzelek dodano: 12 grudnia 2011

. Chciałabym zatrzymać czas , kiedy patrzysz na mnie i się uśmiechasz . | dzyndzel ♥

. Ona byłą jedną z wielu   on najważniejszym ze wszystkich . ♥   N .

dzyndzelek dodano: 12 grudnia 2011

. Ona byłą jedną z wielu , on najważniejszym ze wszystkich . ♥ | N .

. przytulić   wypłakać i powiedzieć jaki świat jest zły .   dzyndzel ♥

dzyndzelek dodano: 12 grudnia 2011

. przytulić , wypłakać i powiedzieć jaki świat jest zły . | dzyndzel ♥

. bo mnie już wkurza że zamiast mi śpiewać serenadę z różą w dupie   on myśli że powie że tęskni   a ja go kurwa o rękę poproszę .   dzyndzel ♥

dzyndzelek dodano: 12 grudnia 2011

. bo mnie już wkurza że zamiast mi śpiewać serenadę z różą w dupie , on myśli że powie że tęskni , a ja go kurwa o rękę poproszę . | dzyndzel ♥

. I ten bezcenny uśmiech   za który oddałabym milion gwiazd . ♥   N .

dzyndzelek dodano: 12 grudnia 2011

. I ten bezcenny uśmiech , za który oddałabym milion gwiazd . ♥ | N .

. Kiedyś będziemy jak oni . Tak jak ci staruszkowie   co siedzą na tych ławeczkach w parku   pełnych wspomnień   pięknych wspomnień wypełniających młodość . Będziemy siedzieć i będę odgarniać Ci kosmyki włosów z czoła tak jak robiłam to kiedyś  ale w przyszłości też tak będzie   wierzę w to . Nadal będziemy się przytulać   pomimo problemów z kręgosłupem   przecież to nic w porównaniu do miłości .   dzyndzel ♥

dzyndzelek dodano: 12 grudnia 2011

. Kiedyś będziemy jak oni . Tak jak ci staruszkowie , co siedzą na tych ławeczkach w parku , pełnych wspomnień , pięknych wspomnień wypełniających młodość . Będziemy siedzieć i będę odgarniać Ci kosmyki włosów z czoła tak jak robiłam to kiedyś, ale w przyszłości też tak będzie , wierzę w to . Nadal będziemy się przytulać , pomimo problemów z kręgosłupem , przecież to nic w porównaniu do miłości . | dzyndzel ♥

i znów się zawiodłam   nie wiem który to już raz . moje serce jest już odporniejsze   umysł woli przyjmować to na chłodno . nie krzyczę jak opętana   nie płaczę . po prostu przyjmuję do wiadomości i odchodzę . wydaję się być opanowana   ale gdzieś głęboko we mnie właśnie toczy się wojna sprzecznych myśli . za każdym razem boli jak nigdy .

strawberry15 dodano: 11 grudnia 2011

i znów się zawiodłam , nie wiem który to już raz . moje serce jest już odporniejsze , umysł woli przyjmować to na chłodno . nie krzyczę jak opętana , nie płaczę . po prostu przyjmuję do wiadomości i odchodzę . wydaję się być opanowana , ale gdzieś głęboko we mnie właśnie toczy się wojna sprzecznych myśli . za każdym razem boli jak nigdy .

mimo wszystko  naiwnie czekam  lecz nie wiem na co.

strawberry15 dodano: 11 grudnia 2011

mimo wszystko, naiwnie czekam, lecz nie wiem na co.

nie mam recepty na jutro   nie umiem pomóc ludziom .

strawberry15 dodano: 11 grudnia 2011

nie mam recepty na jutro , nie umiem pomóc ludziom .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć