głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika misio1221

Ciche dudnienie mojego serca wypełniło ciszę  była wręcz namacalna  gęsta  szara..Dzieliła nas i jednocześnie trzymała przy sobie.      Czy ty wogóle umiesz kochać?  Przez łzy cierpienia  to jedno krótkie zdanie  zabrzmiało tak jakby od odpowiedzi na nie  zależało moje życie.      Nie wiem co to miłość  naucz mnie jak kochać...    Tego nie przewidziałam  takiej odpowiedzi  przytuliłam go do siebie  czułam  że to nie koniec naszej wspólnej podróży.    To dopiero początek.

miki9111 dodano: 27 maja 2010

Ciche dudnienie mojego serca wypełniło ciszę, była wręcz namacalna, gęsta, szara..Dzieliła nas i jednocześnie trzymała przy sobie. - Czy ty wogóle umiesz kochać?- Przez łzy cierpienia, to jedno krótkie zdanie, zabrzmiało tak jakby od odpowiedzi na nie, zależało moje życie. - Nie wiem co to miłość, naucz mnie jak kochać... Tego nie przewidziałam, takiej odpowiedzi, przytuliłam go do siebie, czułam, że to nie koniec naszej wspólnej podróży. To dopiero początek.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje  po to  by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień .

miki9111 dodano: 27 maja 2010

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień .

By cię dotykać  deszczem staję się..

miki9111 dodano: 27 maja 2010

By cię dotykać, deszczem staję się..

Nienawidzę Cię i jednocześnie kocham..    Pytasz jak tak można?    Nie wiem  gubię się w uczuciach...

miki9111 dodano: 27 maja 2010

Nienawidzę Cię i jednocześnie kocham.. Pytasz jak tak można? Nie wiem, gubię się w uczuciach...

Może i lepiej  że mnie nie kochasz.    Może i lepiej  że nie jesteśmy razem.    Bo lepiej mi z tym  że mogę cię zdobyć  niż z tym  że mogę cię stracić .

miki9111 dodano: 27 maja 2010

Może i lepiej, że mnie nie kochasz. Może i lepiej, że nie jesteśmy razem. Bo lepiej mi z tym, że mogę cię zdobyć, niż z tym, że mogę cię stracić .

I mimo  że nic do niego nie czuje  za każdym razem chcę patrzeć w jego oczy...

miki9111 dodano: 27 maja 2010

I mimo, że nic do niego nie czuje, za każdym razem chcę patrzeć w jego oczy...

 Mogę Ci dać buzi?     A po co?     Chcę zobaczyć jak smakują twoje usta..

miki9111 dodano: 27 maja 2010

-Mogę Ci dać buzi? -A po co? -Chcę zobaczyć jak smakują twoje usta..

Życie to ciąg pokoi. Nie ważne jakie są te pokoje  tylko z kim w nich przebywamy.    Ja jestem w pokoju z tobą...

miki9111 dodano: 27 maja 2010

Życie to ciąg pokoi. Nie ważne jakie są te pokoje, tylko z kim w nich przebywamy. Ja jestem w pokoju z tobą...

Czasami życie doświadcza nasze serca aż za bardzo...

miki9111 dodano: 27 maja 2010

Czasami życie doświadcza nasze serca aż za bardzo...

  Zdefiniuj mi kształt miłości.      Ma jakieś 1  60m i niebieską sukienkę.

miki9111 dodano: 27 maja 2010

- Zdefiniuj mi kształt miłości. - Ma jakieś 1, 60m i niebieską sukienkę.

Co znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie  na przekór niemu  na przekór    całemu światu. To znaczy kochać go w sposób  na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia      a nawet twoje awersje  kocham ból jaki mi zadajesz  ból którego nie odczuwam jako bólu  ból  o którym    natychmiast zapominam  który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość     która pozwala przechodzić przez wszystkie stany  od cierpienia do radości  z tą samą intensywnością.

miki9111 dodano: 26 maja 2010

Co znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia, a nawet twoje awersje, kocham ból jaki mi zadajesz, ból którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym natychmiast zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Mówi się  że nie można szukać miłości  że sama przyjdzie. Fajnie.    Nie szukałam  przyszła  rozjebała mi cały świat i sobie poszła.    Mówi się  że trzeba o nią walczyć. Nie  dzięki. Jak narazie staram    się odbudować sobie świat  zakleić serce kawałkami przezroczystej taśmy.

miki9111 dodano: 26 maja 2010

Mówi się, że nie można szukać miłości, że sama przyjdzie. Fajnie. Nie szukałam, przyszła, rozjebała mi cały świat i sobie poszła. Mówi się, że trzeba o nią walczyć. Nie, dzięki. Jak narazie staram się odbudować sobie świat, zakleić serce kawałkami przezroczystej taśmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć