głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika misiata

Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie która mówi mi że jesteś i zawsze przy mnie będziesz gdy stanie się coś złego.

suddenly_122 dodano: 4 godziny temu

Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie,która mówi mi,że jesteś i zawsze przy mnie będziesz,gdy stanie się coś złego.

Nie chcę powiedzieć że przesadziłem w kwestii swoich uczuć. Byłem szczery. Przez całe życie szukamy kogoś kto mógłby nas zrozumieć i  nagle go znajdujemy. Tak mi się przytrafiło z Tobą. Przykro mi.

suddenly_122 dodano: 4 godziny temu

Nie chcę powiedzieć,że przesadziłem w kwestii swoich uczuć. Byłem szczery. Przez całe życie szukamy kogoś,kto mógłby nas zrozumieć i nagle go znajdujemy. Tak mi się przytrafiło z Tobą. Przykro mi.

I pomyślałam najbanalniej na świecie jakie to niesprawiedliwe że jest się z kimś blisko  tak blisko że dotyka się jego myśli w głowie samym tylko spojrzeniem w oczy że brzmienie głosu i słowa które są z tego głosu zrobione powtarza się sobie przed zaśnięciem przytula się je jakby to były jakieś foniczne laleczki...a potem Ziemia się obraca o pare stopni  wszystko znika jak gdyby nigdy nic jest już inna pogoda mówi się co innego innym uszom.  Anna Janko

suddenly_122 dodano: 4 godziny temu

I pomyślałam najbanalniej na świecie,jakie to niesprawiedliwe,że jest się z kimś blisko, tak blisko,że dotyka się jego myśli w głowie samym tylko spojrzeniem w oczy,że brzmienie głosu i słowa,które są z tego głosu zrobione,powtarza się sobie przed zaśnięciem,przytula się je,jakby to były jakieś foniczne laleczki...a potem Ziemia się obraca o pare stopni, wszystko znika,jak gdyby nigdy nic,jest już inna pogoda,mówi się co innego innym uszom. // Anna Janko

Żyję tylko wtedy gdy Cię widzę. A widzę Cię tylko we śnie i nie widziałabym w tym problemu gdyby nie to że prawie nie śpię.

suddenly_122 dodano: 4 godziny temu

Żyję tylko wtedy,gdy Cię widzę. A widzę Cię tylko we śnie i nie widziałabym w tym problemu,gdyby nie to,że prawie nie śpię.

Na tym świecie są 3 rodzaje kobiet. Jedne zedrą z Ciebie ostatnią koszulę i zostawią Cie z niczym. Drugie chcą się tylko zabawić. I trzecie  dzięki którym życie nabiera sensu. Tylko one...właściwe kobiety to takie które biorą tyle ile same dają a Ty nigdy nie masz dość. Gdy je tracisz przestajesz być sobą.   Grając w miłość

suddenly_122 dodano: 4 godziny temu

Na tym świecie są 3 rodzaje kobiet. Jedne zedrą z Ciebie ostatnią koszulę i zostawią Cie z niczym. Drugie chcą się tylko zabawić. I trzecie, dzięki którym życie nabiera sensu. Tylko one...właściwe kobiety to takie,które biorą tyle,ile same dają,a Ty nigdy nie masz dość. Gdy je tracisz,przestajesz być sobą. // "Grając w miłość"

Najpierw mówili: nigdy Cię nie skrzywdzę. I to już powinno być dzwonkiem alarmowym bo przecież człowiek który nie ma zamiaru skrzywdzić  tak nie mówi czyż nie?

suddenly_122 dodano: 4 godziny temu

Najpierw mówili: nigdy Cię nie skrzywdzę. I to już powinno być dzwonkiem alarmowym,bo przecież człowiek,który nie ma zamiaru skrzywdzić, tak nie mówi,czyż nie?

Chcemy znaleźć kogoś kto w nas wierzy. Kto będzie stał po naszej stronie i sprawi że będziemy się czuli mniej samotni.

slodkaastrawberry dodano: 4 dni temu

Chcemy znaleźć kogoś, kto w nas wierzy. Kto będzie stał po naszej stronie i sprawi, że będziemy się czuli mniej samotni.

Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł zawsze natomiast istnieje pomysł lepszy.

slodkaastrawberry dodano: 4 dni temu

Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, zawsze natomiast istnieje pomysł lepszy.

''Nie mam pragnień nie jestem szczęśliwy nie mam nic odkąd nie mam Ciebie..

slodkaastrawberry dodano: 4 dni temu

''Nie mam pragnień, nie jestem szczęśliwy, nie mam nic, odkąd nie mam Ciebie.."

Nie zrobiłaś kompletnie nic aby sprawić bym kochał Cię mniej. Wróć kiedy będziesz mogła.

slodkaastrawberry dodano: 4 dni temu

Nie zrobiłaś kompletnie nic, aby sprawić, bym kochał Cię mniej. Wróć kiedy będziesz mogła.

Nikt nie zniszczy mnie bardziej niż ja sam.

slodkaastrawberry dodano: 4 dni temu

Nikt nie zniszczy mnie bardziej niż ja sam.

 Szczęście? Gdzie ono się zaczyna i gdzie się kończy?  Zaczyna się na Tobie i kończy z Tobą.

slodkaastrawberry dodano: 4 dni temu

- Szczęście? Gdzie ono się zaczyna i gdzie się kończy? - Zaczyna się na Tobie i kończy z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV