głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika misia1041

Twoje łzy  na ich widok  mam ochotę skoczyć z okna  Bo nie mogę znieść  że jesteś dla mnie coraz bardziej chłodna!

historiazmojegozycia dodano: 28 kwietnia 2013

Twoje łzy, na ich widok, mam ochotę skoczyć z okna Bo nie mogę znieść, że jesteś dla mnie coraz bardziej chłodna!

 Pamiętam jak zapytałem czy mnie kochasz jeszcze   odpowiedziałaś: Nie wiem.  Przeszły mnie dreszcze pomyślałem  że nie ma mnie bez ciebie.

historiazmojegozycia dodano: 28 kwietnia 2013

"Pamiętam jak zapytałem czy mnie kochasz jeszcze, odpowiedziałaś: Nie wiem. Przeszły mnie dreszcze pomyślałem, że nie ma mnie bez ciebie."

Ponad chmurami tu gdzie ziemi nie widać  a pragnienia z marzeniami tworzą latający dywan.

historiazmojegozycia dodano: 28 kwietnia 2013

Ponad chmurami tu gdzie ziemi nie widać, a pragnienia z marzeniami tworzą latający dywan.

Była mokra była dobra   patrze co robi a ona siada na mnie na okrak.

historiazmojegozycia dodano: 28 kwietnia 2013

Była mokra była dobra, patrze co robi a ona siada na mnie na okrak.

Jak się jebie  to wszystko.

historiazmojegozycia dodano: 28 kwietnia 2013

Jak się jebie, to wszystko.

Za każdym razem rozchodzimy się  by do siebie wracać  Jeszcze zanim się skończy kłótnia ja już chcę Cie przepraszać.

historiazmojegozycia dodano: 28 kwietnia 2013

Za każdym razem rozchodzimy się, by do siebie wracać, Jeszcze zanim się skończy kłótnia ja już chcę Cie przepraszać.

 ...lojalność  przewyższa pokusy bez wyłamy  każdy prawdziwy mężczyzna w tym nie może dać plamy

historiazmojegozycia dodano: 27 kwietnia 2013

"...lojalność, przewyższa pokusy bez wyłamy, każdy prawdziwy mężczyzna w tym nie może dać plamy"

Cześć Wam! Chciałabym zachęcić tych moblowiczów  których w grupie Moblo jeszcze nie ma  do dołączenia się do Nas. Potrzebujemy koniecznie ludzi chętnych nie tylko do poznania się z innymi  ale również tych  którzy mają fajny pomysł na poprawę relacji właśnie z użytkownikami stąd. W tej grupie nie rozmawiamy tylko i wyłącznie o tym portalu  ale również rozpatrujemy inne kwestie  wyrażając przy tym własne poglądy  co jest naprawdę fajne. https:  www.facebook.com groups moblo ?fref=ts Oto link do naszej grupy  wystarczy wysłać prośbę o dodanie i poczekać na akceptację :  Zapraszam  chodź do nas :

endoftime dodano: 27 kwietnia 2013

Cześć Wam! Chciałabym zachęcić tych moblowiczów, których w grupie Moblo jeszcze nie ma, do dołączenia się do Nas. Potrzebujemy koniecznie ludzi chętnych nie tylko do poznania się z innymi, ale również tych, którzy mają fajny pomysł na poprawę relacji właśnie z użytkownikami stąd. W tej grupie nie rozmawiamy tylko i wyłącznie o tym portalu, ale również rozpatrujemy inne kwestie, wyrażając przy tym własne poglądy, co jest naprawdę fajne. https://www.facebook.com/groups/moblo/?fref=ts Oto link do naszej grupy, wystarczy wysłać prośbę o dodanie i poczekać na akceptację :) Zapraszam, chodź do nas :)

Skurwysyn za skurwysynem chcą przyjebać się na siłę.  Mogą tylko tyle   nawzajem jebać sobie tyłek..

historiazmojegozycia dodano: 27 kwietnia 2013

Skurwysyn za skurwysynem chcą przyjebać się na siłę. Mogą tylko tyle - nawzajem jebać sobie tyłek..

 Co do życia to nie ma tu uniwersalnych porad.  Wiem tylko  jak je przegrać  nie wiem  jak się podnieść z kolan.

historiazmojegozycia dodano: 27 kwietnia 2013

"Co do życia to nie ma tu uniwersalnych porad. Wiem tylko, jak je przegrać, nie wiem, jak się podnieść z kolan."

Nie marnuje chwil  łapie je jak Magik.  On próbował latać  a nie próbował się zabić.

historiazmojegozycia dodano: 26 kwietnia 2013

Nie marnuje chwil, łapie je jak Magik. On próbował latać, a nie próbował się zabić.

 Chciałbym się tak najebać żeby na 5 minut stracić wzrok

historiazmojegozycia dodano: 26 kwietnia 2013

"Chciałbym się tak najebać żeby na 5 minut stracić wzrok"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć