 |
|
"Jesli chcesz osiagnac sukces wykresl ze swojego slownika pojecie niemozliwe"
|
|
 |
|
życie było by idealne gdyby kobiety miały przycisk " wycisz ", mężczyźni " edytuj " , ciężkie chwile " przewin ", a piękne momenty " zatrzymaj ".
|
|
 |
|
Nie zawsze sobie zdajemy sprawę z tego, iż nieodzywając się do kogoś lub chwilowo milcząc, możemy sprawić komuś wielką przykrość. Milczenie czasem może boleć bardziej niż słowa krytyki..
|
|
 |
|
pierdolną o nas że jesteśmy pokoleniem internetu, ćpania itp, kurwa pierdolą a nie znają większości z nas.czasami mam ochote wykurwic tym dorosłym .
|
|
 |
|
gdyby nie gadu, nk lub fejs połowa ludzi nie wiedziałaby że mam urodziny, nie ma to jak przyjaciele.
|
|
 |
|
Starszy brat?...Owszem najlepszy przyjaciel, obrońca, kompan do zatapiania smutków w alko, a także ten, kótóry zawsze wie kiedy kopnąc Cię w dupę żebyś się opamiętała. Często się bijecie, nie zawsze na żarty, wiele łez popłynęło właśnie przez to. Czasem kilka słow za dużo i foch, taki na 10 min. Często kiedy dowiadujesz się co odpier.dolił masz ochotę zjaebac go tępym widelcem. Mimo to najważniejszy, życie byś za niego oddała, masz ochotę go bronic mimo iż wiesz, że nigdy na to nie pozwoli
|
|
 |
|
Jak długo można tęsknić za osobą, o której wiesz, że już nigdy do ciebie nie wróci?
|
|
 |
|
ERROR . przepraszamy , przekroczono codzienny limit błędów życiowych .
|
|
 |
|
chłopak musi mieć rurki, zajebiste buty, fajne włosy i przepuszczać dziewczynę w drzwiach. amen.
|
|
|
|