głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika minyawen_

wierze w sny chodź czasem nie rozumiem ich .

wypierdalajxd dodano: 4 czerwca 2011

wierze w sny chodź czasem nie rozumiem ich .

Jedno słowo twe może zmienić mnie   tylko proszę nie mów mi że boisz się :

wypierdalajxd dodano: 4 czerwca 2011

Jedno słowo twe może zmienić mnie , tylko proszę nie mów mi że boisz się :(

  i nawet jak się położe jestem od Ciebie wyższa:D

zabralimimisia dodano: 3 czerwca 2011

` i nawet jak się położe jestem od Ciebie wyższa:D

Bo kiedy poznaje chłopaka to albo czuje to coś albo nie. Starałam się   chciałam. Ale Ciebie pkochac mogę tylko jak przyjeciela .

nofound dodano: 3 czerwca 2011

Bo kiedy poznaje chłopaka to albo czuje to coś albo nie. Starałam się , chciałam. Ale Ciebie pkochac mogę tylko jak przyjeciela .

Mbrother and Boom Gang   Vip Room  Radio Edit

wypierdalajxd dodano: 3 czerwca 2011

Mbrother and Boom Gang - Vip Room (Radio Edit)

Tybet   Potrzebuję Cię  prod. Sherlock

wypierdalajxd dodano: 3 czerwca 2011

Tybet - Potrzebuję Cię (prod. Sherlock)

nie będziemy szcęśliwi  nie razem  nie w tym życiu..

fcuk dodano: 3 czerwca 2011

nie będziemy szcęśliwi, nie razem, nie w tym życiu..

Końca świata nie będzie! Powymieramy z samotności .

fcuk dodano: 2 czerwca 2011

Końca świata nie będzie! Powymieramy z samotności .

Wiesz jak to jest siedząc samej w domu i wpatrując się w ekran komputera i wtulając się w kołdrę  a jedyną osobą do której możesz zadzownic i powiedzieć że się boisz jest mama ? .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Wiesz jak to jest siedząc samej w domu i wpatrując się w ekran komputera i wtulając się w kołdrę, a jedyną osobą do której możesz zadzownic i powiedzieć że się boisz jest mama ? .

Czy to kwestia pecha   że w moim życiu nigdy nie pojawia się jeden chłopak? Dlaczego zawsze musi być ich dwoje? Dlcazego zawsze to ja musze jednego ranić? To nie fair  dlaczego obydwoje są inteligentni   słodcy i w moim typie choć całkowice się różnią? Kurcze  .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Czy to kwestia pecha , że w moim życiu nigdy nie pojawia się jeden chłopak? Dlaczego zawsze musi być ich dwoje? Dlcazego zawsze to ja musze jednego ranić? To nie fair, dlaczego obydwoje są inteligentni , słodcy i w moim typie choć całkowice się różnią? Kurcze .

Pozwól że to ja zdecyduję czy go kocham czy nie. Mam prawo przecież wybierać komu chcę Cię oddać? Powinnam mieć takie prawo! Nie mogę kochać jakiegoś dupka! A ty zawsze takich wybierasz! Więc już cicho   cicho sama zdecyduje   drogie serce .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Pozwól że to ja zdecyduję czy go kocham czy nie. Mam prawo przecież wybierać komu chcę Cię oddać? Powinnam mieć takie prawo! Nie mogę kochać jakiegoś dupka! A ty zawsze takich wybierasz! Więc już cicho , cicho sama zdecyduje , drogie serce .

Lubię nieśmiałych chłopaków   ale lubię też rozgadanych i pewnych siebie . Dylemat .

nofound dodano: 1 czerwca 2011

Lubię nieśmiałych chłopaków , ale lubię też rozgadanych i pewnych siebie . Dylemat .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć