głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika milosci_moja

nie ma Cię i to wcale nie jest fajne.   yezoo

yezoo dodano: 7 luty 2012

nie ma Cię i to wcale nie jest fajne. [ yezoo ]

faceci są od innego Boga.

yezoo dodano: 7 luty 2012

faceci są od innego Boga.

jak kopnąć to z całej siły tak samo jest z spierdoleniem życia. jak się jebie to się jebie wszystko naraz  nigdy stopniowo.

viento dodano: 7 luty 2012

jak kopnąć to z całej siły tak samo jest z spierdoleniem życia. jak się jebie to się jebie wszystko naraz, nigdy stopniowo.
Autor cytatu: siemamateusz

Nie będziemy więcej mówić o niczym nieprzyjemnym. Będziemy oglądać Plotkarę  a konkretnie odcinek  w którym Chuck mówi  kocham cię   i obejrzymy go więcej niż raz  jedząc pyszne ciastka czekoladowe z bitą śmietaną i nie myśląc o niczym wkurzającym.

martynanana dodano: 7 luty 2012

Nie będziemy więcej mówić o niczym nieprzyjemnym. Będziemy oglądać Plotkarę, a konkretnie odcinek, w którym Chuck mówi "kocham cię", i obejrzymy go więcej niż raz, jedząc pyszne ciastka czekoladowe z bitą śmietaną i nie myśląc o niczym wkurzającym.

ja też. Najwyższy czas  D teksty martynanana dodał komentarz: ja też. Najwyższy czas ;D do wpisu 6 luty 2012
chcę spełnić się dalej  znaleźć to miejsce  a największe z Moich marzeń to Twoje serce.   vixen

yezoo dodano: 6 luty 2012

chcę spełnić się dalej, znaleźć to miejsce, a największe z Moich marzeń to Twoje serce. [ vixen ]

odwróciła się na pięcie wpadając w znane Jej ramiona cześć rzucił spoglądając w Jej błękitne oczy pogadamy? zapytał wskazując stojącą nieopodal nich ławkę.zgodziła się skinając głową. no jak tam leci? a powiem Ci że wspaniale.po raz pierwszy chyba w Moim życiu pojawił się ktoś kto pokazał Mi życie z innej perspektywy.człowiek który zaznaczył Mi miłość grubym flamastrem.osoba której czuję się potrzebna i tak cholernie ważna że jest w stanie oddać za Mnie życie.wreszcie jestem szczęśliwa powiedziała próbując regularnym oddechem uspokoić rozdygotane serce. spojrzał się na Nią skupionym wzrokiem  po czym wstał chcąc już odejść przepraszam. syknęła przymykając powieki.odwrócił się patrząc pytająco. skłamałam rzuciła nagle każda noc jest dla Mnie męką.widzę Twoją twarz i nie mogę opanować bicia serca.łzy same napływają mi do oczu.wspomnienia wracają a Ciebie nigdy nie ma.umieram wiesz?a ty po prostu przychodzisz i pytasz ‘jak leci’.kocham Cię ale bardziej pragnę nienawidzić rzuciła odchodząc. yezoo

yezoo dodano: 6 luty 2012

odwróciła się na pięcie wpadając w znane Jej ramiona-cześć-rzucił spoglądając w Jej błękitne oczy-pogadamy?-zapytał wskazując stojącą nieopodal nich ławkę.zgodziła się,skinając głową.-no,jak tam leci?-a powiem Ci,że wspaniale.po raz pierwszy chyba w Moim życiu pojawił się ktoś,kto pokazał Mi życie z innej perspektywy.człowiek,który zaznaczył Mi miłość grubym flamastrem.osoba,której czuję się potrzebna i tak cholernie ważna,że jest w stanie oddać za Mnie życie.wreszcie jestem szczęśliwa-powiedziała próbując regularnym oddechem uspokoić rozdygotane serce. spojrzał się na Nią skupionym wzrokiem, po czym wstał chcąc już odejść-przepraszam.-syknęła przymykając powieki.odwrócił się patrząc pytająco.-skłamałam-rzuciła nagle-każda noc jest dla Mnie męką.widzę Twoją twarz i nie mogę opanować bicia serca.łzy same napływają mi do oczu.wspomnienia wracają,a Ciebie nigdy nie ma.umieram,wiesz?a ty po prostu przychodzisz i pytasz ‘jak leci’.kocham Cię,ale bardziej pragnę nienawidzić-rzuciła odchodząc.[yezoo]

był blisko  a zarazem daleko. przytulał  jednoznacznie odpychając. pragnął  jednocześnie nienawidząc. kłamał ale był szczery. kochał  mimo to zostawił.   yezoo

yezoo dodano: 6 luty 2012

był blisko, a zarazem daleko. przytulał, jednoznacznie odpychając. pragnął, jednocześnie nienawidząc. kłamał,ale był szczery. kochał, mimo to zostawił. [ yezoo ]

ostatnio da się zauważyć  że niektórym mężczyznom na zimę jaja zamarzły  ot co.   nessuno

nessuno dodano: 6 luty 2012

ostatnio da się zauważyć, że niektórym mężczyznom na zimę jaja zamarzły, ot co. - nessuno

Bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo.   Bonson

yezoo dodano: 6 luty 2012

Bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo. [ Bonson ]

Z twarzy zniknął uśmiech  spotkałam go  powiedział ”nie chcę żyć  idź po wódkę” .   Bonson

yezoo dodano: 6 luty 2012

Z twarzy zniknął uśmiech, spotkałam go, powiedział ”nie chcę żyć, idź po wódkę” . [ Bonson ]

po prostu bądź. to tak wiele ?

nielegalnamyszaaa dodano: 6 luty 2012

po prostu bądź. to tak wiele ?
Autor cytatu: zakochana_wtobie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć