 |
|
Nikt nie potrafi kłamać, nikt nie potrafi niczego ukryć, jeśli patrzy komuś prosto w oczy. A każda kobieta posiadająca choć odrobinę wrażliwości potrafi czytać z oczu zakochanego mężczyzny. Nawet jeśli przejawy tej miłości bywają czasem absurdalne.
— Paulo Coelho
|
|
 |
|
" Kiedy ktoś szuka [...] wówczas łatwo może się zdarzyć, że oczy jego widzą już tylko to, czego szukają, że nie jest w stanie niczego znaleźć, nic do siebie dopuścić, bo myśli tylko o tym, czego szuka, bo ma przed sobą cel, bo jest opętany myślą o celu. "
|
|
 |
|
, w oczach można zobaczyć wszystkie uczucia. zależy tylko czy ktoś umie to zobaczyć.
|
|
 |
|
Masz mi coś do zarzucenia - zarzuć mi ręce na szyję.
|
|
 |
|
Cały świat może mnie znienawidzić. Ważne, żebyś Ty mnie kochał.
|
|
 |
|
Uwielbiam uciekać w sny. Spełniają się w nich moje najskrytsze marzenia na co dzień ukryte głęboko w podświadomości. Śniąc, jestem szczęśliwa, otacza mnie idealny świat. Czasem przyśni mi się koszmar w którym ukazują się moje ciche lęki, ale to tylko sprawia, że szczęśliwe sny nabierają jeszcze większej wartości. / nenaa
|
|
 |
|
, każdy jeden jego uśmiech waży grubo, ponad tonę.
|
|
 |
|
, powoli się w nim zakochiwała chociaż tak bardzo tego teraz nie chciała.
|
|
 |
|
nie pytaj, dlaczego ciągle mam w oczach łzy. z jakiego powodu non stop jestem przygnębiona. czy Mnie coś dręczy, a może po prostu tak intensywnie nad czymś myślę. dlaczego na nadgarstkach widnieją cięte rany. co sprawia, że każdej nocy cierpię na bezsenność. dlaczego wpadłam w nałóg z papierosami, albo wchłaniam alkohol w dużych dawkach. co jest przyczyną opuszczenia się w nauce i co sprawia, że rodzice o mało co nie wyrzekli się własnej córki. powód - On. [ yezoo ]
|
|
 |
|
gdzie się podziali wszyscy Ci, którzy za małolata powtarzali, że zawsze będą? [ yezoo ]
|
|
 |
|
, fuck fake friends and bitches , i only trust music .
|
|
 |
|
dlaczego tak jest, że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś, dla jednego zwykłego człowieka, nagle staje się On w naszych oczach kimś lepszym, kimś wspaniałym, kimś zbyt idealnym, by mógł istnieć naprawdę? a gdy sądzimy, że już nic nie może zepsuć tego szczęścia, wtedy ten zwyczajny, szary człowiek zadaje Nam cios, po którym nie umiemy się pozbierać, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi. wywiera on wpływ, tak mocny, że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć, że to nic. że nic się nie stało, że damy radę.
|
|
|
|