głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mikela

Z całą jednak pewnością należy od czasu do czasu usiąść na piachu popatrzeć w morze otworzyć butelkę wina albo whisky i powiedzieć sprawdzam.  Sprawdzam czy jestem szczęśliwa.

mikela dodano: 3 dni temu

Z całą jednak pewnością należy od czasu do czasu usiąść na piachu, popatrzeć w morze, otworzyć butelkę wina albo whisky i powiedzieć sprawdzam. Sprawdzam czy jestem szczęśliwa.

Widzisz z kobietami takimi jak my jest ten problem że ani nie jesteśmy dziwkami ani szarymi myszkami i trudno znaleźć faceta który to wytrzyma.

mikela dodano: 4 dni temu

Widzisz, z kobietami takimi jak my jest ten problem, że ani nie jesteśmy dziwkami, ani szarymi myszkami, i trudno znaleźć faceta, który to wytrzyma.

Marzy mi się zachód słońca w Twoich ramionach.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Marzy mi się zachód słońca w Twoich ramionach.

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek bo nikt nie był przy mnie w ten sposób jak Ty jesteś z całą wiedzą o mnie z taką świadomością wbrew wszystkiemu pomimo wszystko.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko.

Zastanawiam się po co jeszcze pojawiasz się w moich snach skoro nic dla Ciebie nie znaczę.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Zastanawiam się po co jeszcze pojawiasz się w moich snach skoro nic dla Ciebie nie znaczę.

Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków przytulania uczucia że ktoś czeka właśnie na ciebie tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się że nasze serce nie będzie miało po co bić.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić.

Mam wrażenie że kochaliśmy się tylko po to by dziś na ulicy mijać się bez słowa.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Mam wrażenie, że kochaliśmy się tylko po to, by dziś na ulicy mijać się bez słowa.

Spójrz na świat z moich oczu będziesz chciał je zamknąć.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Spójrz na świat z moich oczu, będziesz chciał je zamknąć.

Uwielbiałam ten moment kiedy opowiadał o swojej wymarzonej przyszłości i większość jego marzeń pokrywało się z moimi. Czułam wtedy że poznałam tego właściwego mężczyznę z którym spędzę resztę życia. To tak jakbym spotkała swoją pokrewną duszę która chce tego samego co ja. I chociaż nie we wszystkim się zgadzaliśmy i kryliśmy w sobie pewne sprzeczności to zawsze wierzyłam że to właśnie przeciwności się przyciągają. On przyciągał mnie strasznie a miłość to wszystko umacniała ale później wystarczyła chwila jeden moment i ktoś roztrzaskał wszystkie moje marzenia. Poczułam jakby on nie pamiętał że mieliśmy razem budować swój świat jakby zmienił swoje priorytety i zapomniał ująć mnie w swoich nowych planach. Wiesz chyba jednak nie powinno się zamykać wszystkich swoich marzeń w tylko jednej osobie by razem z nią nie tracić wszystkiego co się ma.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Uwielbiałam ten moment kiedy opowiadał o swojej wymarzonej przyszłości i większość jego marzeń pokrywało się z moimi. Czułam wtedy, że poznałam tego właściwego mężczyznę, z którym spędzę resztę życia. To tak jakbym spotkała swoją pokrewną duszę, która chce tego samego co ja. I chociaż nie we wszystkim się zgadzaliśmy i kryliśmy w sobie pewne sprzeczności to zawsze wierzyłam, że to właśnie przeciwności się przyciągają. On przyciągał mnie strasznie, a miłość to wszystko umacniała, ale później wystarczyła chwila, jeden moment i ktoś roztrzaskał wszystkie moje marzenia. Poczułam jakby on nie pamiętał, że mieliśmy razem budować swój świat, jakby zmienił swoje priorytety i zapomniał ująć mnie w swoich nowych planach. Wiesz, chyba jednak nie powinno się zamykać wszystkich swoich marzeń w tylko jednej osobie, by razem z nią nie tracić wszystkiego co się ma.

Nie ma nic bardziej tragicznego niż żebranie o gest o uśmiech.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Nie ma nic bardziej tragicznego niż żebranie o gest, o uśmiech.

Wiesz czego najbardziej jestem ciekawa? Czy kiedy znajdując sobie kogoś po mnie też będziesz mówił jej 'kocham Cię' z takim samym uczuciem jak mi. Będziesz potrafił spojrzeć jej w oczy przytulić i zapewnić że jest najważniejsza w Twoim życiu. Będziesz mówił jej że jest Twoim ideałem mówiąc to jeszcze kilka miesięcy temu mnie. Czy kiedy leżąc w łóżku a obok siebie mając ją pomyślisz o mnie i uśmiechniesz się na wspomnienie jak było nam dobrze ? Czy chociaż raz weźmiesz telefon do ręki wystukasz mój numer i będziesz miał ochotę zadzwonić żeby choć na chwilę usłyszeć mój głos. Czy chociaż raz pomyślisz co byłoby dziś gdyby wtedy to się nie wydarzyło..

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Wiesz czego najbardziej jestem ciekawa? Czy kiedy znajdując sobie kogoś po mnie, też będziesz mówił jej 'kocham Cię' z takim samym uczuciem jak mi. Będziesz potrafił spojrzeć jej w oczy, przytulić i zapewnić, że jest najważniejsza w Twoim życiu. Będziesz mówił jej, że jest Twoim ideałem mówiąc to jeszcze kilka miesięcy temu mnie. Czy kiedy leżąc w łóżku a obok siebie mając ją, pomyślisz o mnie i uśmiechniesz się na wspomnienie jak było nam dobrze ? Czy chociaż raz weźmiesz telefon do ręki, wystukasz mój numer i będziesz miał ochotę zadzwonić, żeby choć na chwilę usłyszeć mój głos. Czy chociaż raz pomyślisz, co byłoby dziś gdyby wtedy to się nie wydarzyło..

Kiedy boli najbardziej ? Chyba dopiero wtedy kiedy uświadamiasz sobie że walka tak naprawdę już nic nie zmieni.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Kiedy boli najbardziej ? Chyba dopiero wtedy, kiedy uświadamiasz sobie, że walka tak naprawdę już nic nie zmieni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV