głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mikela

Jesteś najlepszym co ją w życiu mogło spotkać.

mikela dodano: 5 godzin temu

Jesteś najlepszym, co ją w życiu mogło spotkać.

Czuję się taka wiesz.. niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna mądra chuda. Nie wystarczająco wystarczająca.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Czuję się taka wiesz.. niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna, mądra, chuda. Nie wystarczająco wystarczająca.

Kiedyś bardzo kochałam nie wyobrażałam sobie świata poza tym mężczyzną ta miłość nie trwała długo ale na tyle wystarczająco by zdać sobie sprawę że była najważniejszą w moim życiu. I choć nasze drogi rozeszły się wiem że już nigdy nikogo nie pokocham z taką intensywnością i tak pięknym uczuciem jak jego.

mikela dodano: 3 dni temu

Kiedyś bardzo kochałam, nie wyobrażałam sobie świata poza tym mężczyzną, ta miłość nie trwała długo, ale na tyle wystarczająco by zdać sobie sprawę, że była najważniejszą w moim życiu. I choć nasze drogi rozeszły się, wiem, że już nigdy nikogo nie pokocham z taką intensywnością i tak pięknym uczuciem jak jego.

Dziś rano czytałam Ci w myślach to było straszne.

mikela dodano: 4 dni temu

Dziś rano czytałam Ci w myślach, to było straszne.

Zamykając oczy nie widzę ciemności  widzę Ciebie. 

allfalldown dodano: 6 dni temu

Zamykając oczy nie widzę ciemności - widzę Ciebie. 

Pytasz mnie czy jest coś czego w tobie nie lubię. Tak myślę że znalazłoby się parę rzeczy za którymi nie przepadam. Czasami coś mnie w tobie irytuje. W skrajnych przypadkach zdarza się że potrafisz doprowadzić mnie do szaleństwa jak mało kto. Ale jeśli zapytasz czy chciałabym coś w tobie zmienić to odpowiem że nie. Nie dlatego że uważam że jesteś idealny ale dlatego że uważam że jesteś wyjątkowo idealny dla mnie. Widzę przecież twoje wady. Tak jak i ty widzisz moje. Absurdem byłoby udawać że jesteśmy perfekcyjni. Ale te wszystkie drobnostki te wszystkie wybuchy emocji między nami  uczą mnie nowych rzeczy. Doświadczam ciebie wszystkimi zmysłami. Chcę cię doświadczać najmocniej jak potrafię. Dbaj o siebie o mnie o nasze uczucia ale nigdy się nie zmieniaj. Jesteś moim dopełnieniem. Nawet jeśli czegoś w tobie nie lubię to i tak cię całkowicie akceptuję.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Pytasz mnie czy jest coś czego w tobie nie lubię. Tak, myślę, że znalazłoby się parę rzeczy za którymi nie przepadam. Czasami coś mnie w tobie irytuje. W skrajnych przypadkach zdarza się, że potrafisz doprowadzić mnie do szaleństwa jak mało kto. Ale jeśli zapytasz czy chciałabym coś w tobie zmienić, to odpowiem, że nie. Nie dlatego, że uważam, że jesteś idealny, ale dlatego, że uważam, że jesteś wyjątkowo idealny dla mnie. Widzę przecież twoje wady. Tak jak i ty widzisz moje. Absurdem byłoby udawać, że jesteśmy perfekcyjni. Ale te wszystkie drobnostki, te wszystkie wybuchy emocji między nami - uczą mnie nowych rzeczy. Doświadczam ciebie wszystkimi zmysłami. Chcę cię doświadczać najmocniej jak potrafię. Dbaj o siebie, o mnie, o nasze uczucia, ale nigdy się nie zmieniaj. Jesteś moim dopełnieniem. Nawet jeśli czegoś w tobie nie lubię, to i tak cię całkowicie akceptuję.

Najgorzej jest udawać przed samą sobą. Obiecujesz sobie że od jutra wszystko się zmieni. Mija tydzień a ty nadal stoisz w tym samym miejscu. Wmawiasz sobie że jest lepiej. Unosisz głowę do góry i połykasz łzy bo masz dość bycia słabą. Wewnętrznie cała się trzęsiesz i nie ma już w Tobie nic co walczy. Próbujesz sprzedać wszystkim baję o byciu szczęśliwym a w rzeczywistości modlisz się żeby ktoś odłączył Cię od tego bólu jak od respiratora.

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

Najgorzej jest udawać przed samą sobą. Obiecujesz sobie, że od jutra wszystko się zmieni. Mija tydzień, a ty nadal stoisz w tym samym miejscu. Wmawiasz sobie, że jest lepiej. Unosisz głowę do góry i połykasz łzy, bo masz dość bycia słabą. Wewnętrznie cała się trzęsiesz i nie ma już w Tobie nic, co walczy. Próbujesz sprzedać wszystkim baję o byciu szczęśliwym, a w rzeczywistości modlisz się, żeby ktoś odłączył Cię od tego bólu, jak od respiratora.

Trudno mówić o szczęściu gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.

Jedno słowo. Jedna piosenka. Jedno zdanie. Jedno kłamstwo. Jedna prawda i jedna osoba może zmienić Twój nastrój w jedną sekundę.

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

Jedno słowo. Jedna piosenka. Jedno zdanie. Jedno kłamstwo. Jedna prawda i jedna osoba może zmienić Twój nastrój w jedną sekundę.

“  A co według ciebie miało się stać?  Nie wiem. Po prostu miałem nadzieję na coś. Na cud.  Cudów nie ma. Jest przyczyna i skutek sny i rzeczywistość Żywi i Martwi. Twoja nadzieja jest absurdalna. Twój romantyzm żałosny. ” 

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

“ - A co według ciebie miało się stać? - Nie wiem. Po prostu miałem nadzieję na coś. Na cud. - Cudów nie ma. Jest przyczyna i skutek, sny i rzeczywistość, Żywi i Martwi. Twoja nadzieja jest absurdalna. Twój romantyzm żałosny. ” 

Człowiek składa się w 80 z wody. Jeżeli nie masz żadnego celu w życiu jesteś po prostu chodzącą kałużą

mikela dodano: 1 tydzień temu

Człowiek składa się w 80% z wody. Jeżeli nie masz żadnego celu w życiu jesteś po prostu chodzącą kałużą

nie nie tęsknie całokształtnie za nim tęsknie za sposobem w jaki się zachowywał tęsknie za jego sposobem bycia tęsknie za tym błyskiem w oku i za tym denerwującym strzelaniem palcami a najbardziej tęsknie za tym kiedy mu pisałam że jest mi źle i cholernie dobrze by było jak by tu był on pół godziny później stał przed moim domem z paczką lejsów i czteropakiem lecha.

mikela dodano: 1 tydzień temu

nie, nie tęsknie całokształtnie za nim, tęsknie za sposobem w jaki się zachowywał, tęsknie za jego sposobem bycia, tęsknie za tym błyskiem w oku i za tym denerwującym strzelaniem palcami, a najbardziej tęsknie za tym kiedy mu pisałam, że jest mi źle i cholernie dobrze by było jak by tu był, on pół godziny później stał przed moim domem z paczką lejsów i czteropakiem lecha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV