 |
|
Możemy się krzywdzić - to dowód miłości.
|
|
 |
|
To nic złego, bać się co będzie dalej.
|
|
 |
|
Obojętność dotyka najbardziej.
|
|
 |
|
Gdyby mój tata wiedział ile przez Ciebie płacze, zajebałby Cię.
|
|
 |
|
"(...) Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedz brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego, nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje..."
|
|
 |
|
Nigdy nie było łatwo mi z czegoś zrezygnować, zawsze czułam niedosyt, zawsze pragnęłam osiągnąć to w pełni, mieć to w całości, w każdej chwili, zawsze chciałam czuć, że należysz do mnie. / nieracjonalnie
|
|
 |
|
Na prawdę można nazwać mnie dziwnym człowiekiem? Tak. Jestem inna. Siedzę sama całymi dniami, pisze głupoty w swoim zeszycie i nikomu tego nie pokazuje..może i lepiej, gdyby to widzieli wysłali by mnie do psychiatry.
|
|
 |
|
Teraz już wiesz, czemu Piotruś Pan nie chciał dorosnąć.
|
|
 |
|
Jeśli czytasz to w tej chwili, musisz mi coś obiecać. Mi i samemu sobie. Obiecaj, że tej nocy nie zrobisz sobie krzywdy. Wierzę w Ciebie.
|
|
 |
|
Widzę, że jesteś smutna, nawet gdy się uśmiechasz, nawet gdy się śmiejesz. Widzę to w Twoich oczach. W głębi duszy chce Ci się płakać. Bo się boisz.
|
|
 |
|
Jestem od zawsze tą, która Ci pomoże. Tą, która podejdzie do Ciebie i powie co leży Ci na sercu, czego Ty nie masz odwagi powiedzieć. Jestem tą, która zawsze wysłucha i nie będzie oceniać. Jestem tą która zawsze jest, kiedy jest potrzebna. Tą, która zrezygnuje ze swojego szczęścia, żebyś Ty była szczęśliwa. Ale tak, masz rację. Jestem samolubną suką, która ma zawsze wyjebane.
|
|
|
|