głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika melancholicgirl

Są minuty w których przeżywamy więcej niż przez cale lata.

afrodit dodano: 28 luty 2012

Są minuty w których przeżywamy więcej niż przez cale lata.

Nigdy nie poświęcaj dla kogoś wszystkiego. Ludzie odchodzą. Oni zawsze to robią.

afrodit dodano: 28 luty 2012

Nigdy nie poświęcaj dla kogoś wszystkiego. Ludzie odchodzą. Oni zawsze to robią.

Płacz tylko wtedy  gdy mówi Ci serce  a nie sytuacja.

afrodit dodano: 28 luty 2012

Płacz tylko wtedy, gdy mówi Ci serce, a nie sytuacja.

A teraz przyjdź do Mnie. Razem usiądziemy przy oknie i w blasku księżyca będziemy cerować nasze poszarpane serca.

onna dodano: 27 luty 2012

A teraz przyjdź do Mnie. Razem usiądziemy przy oknie i w blasku księżyca będziemy cerować nasze poszarpane serca.

http:  besty.pl 727095

siskate425 dodano: 26 luty 2012

Jeśli ktoś złamie ci serce  po prostu przywal mu twarz. Poważnie  po prostu przywal mu w twarz i idź na jakieś lody.

onna dodano: 26 luty 2012

Jeśli ktoś złamie ci serce, po prostu przywal mu twarz. Poważnie, po prostu przywal mu w twarz i idź na jakieś lody.

  Ale przecież wróciłaś.     Nie ze względu na Ciebie.

onna dodano: 26 luty 2012

- Ale przecież wróciłaś. - Nie ze względu na Ciebie.

i daj mi tylko jeden powód  a wstanę i pójdę dalej.

onna dodano: 26 luty 2012

i daj mi tylko jeden powód, a wstanę i pójdę dalej.

jesteś moim największym szcześciem.

onna dodano: 24 luty 2012

jesteś moim największym szcześciem.

A gdybyś zadzwonił do mnie w środku nocy i powiedział   że chcesz się ze mną zobaczyć to wiedz  że zapierdalałabym  szpagatami żeby tylko być obok Ciebie.

onna dodano: 24 luty 2012

A gdybyś zadzwonił do mnie w środku nocy i powiedział, że chcesz się ze mną zobaczyć to wiedz, że zapierdalałabym szpagatami żeby tylko być obok Ciebie.

W końcu znalazłam kogoś   kto się o mnie troszczy   kto jest ze mną całkowicie szczery .  Kogoś kto mnie kocha   komu na prawdę ufam . Znalazłam kogoś   kto wysłucha mnie    ale też pomilczy ze mną   gdy będę tego potrzebowała . Kogoś   kto potrafi mnie rozśmieszyć    poprawić humor   gdy chodzę rozwścieczona jak osa i wszystko mnie wkurwia .  Znalazłam kogoś   kto zasługuje na to wszystko z mojej strony i odwdzięcza się tym samym .  Kogoś   kto ma wyjebane na te wszystkie fałszywe mordy i leje na to    co mówią o TYM inni . Znalazłam Kogoś wspaniałego.Znalazłam Ciebie.

onna dodano: 24 luty 2012

W końcu znalazłam kogoś , kto się o mnie troszczy , kto jest ze mną całkowicie szczery . Kogoś kto mnie kocha , komu na prawdę ufam . Znalazłam kogoś , kto wysłucha mnie , ale też pomilczy ze mną , gdy będę tego potrzebowała . Kogoś , kto potrafi mnie rozśmieszyć , poprawić humor , gdy chodzę rozwścieczona jak osa i wszystko mnie wkurwia . Znalazłam kogoś , kto zasługuje na to wszystko z mojej strony i odwdzięcza się tym samym . Kogoś , kto ma wyjebane na te wszystkie fałszywe mordy i leje na to , co mówią o TYM inni . Znalazłam Kogoś wspaniałego.Znalazłam Ciebie.

Wiesz  że bez względu na to gdzie ja będę  gdzie Ty będziesz  jak w życiu pobłądzimy  co odpieprzymy i co zaplanujemy  czym będziemy jeździć i z kim się spotykać z dnia na dzień będę kochała Cię jeszcze bardziej.

onna dodano: 24 luty 2012

Wiesz, że bez względu na to gdzie ja będę, gdzie Ty będziesz, jak w życiu pobłądzimy, co odpieprzymy i co zaplanujemy, czym będziemy jeździć i z kim się spotykać z dnia na dzień będę kochała Cię jeszcze bardziej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć