głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika medeeplove

To takie obce jak w końcu ktoś zabiega o Ciebie troszczy się i interesuje całym sobą w tym chorym świecie .

misiolinia dodano: 20 grudnia 2015

To takie obce jak w końcu ktoś zabiega o Ciebie, troszczy się i interesuje całym sobą w tym chorym świecie .

i nagle uświadamiasz sobie ze od kiedy On jest uśmiechasz się inaczej ubierasz się inaczej zachowujesz się inaczej. po prostu cala jesteś inna lepsza.

misiolinia dodano: 18 października 2015

i nagle uświadamiasz sobie, ze od kiedy On jest uśmiechasz się inaczej, ubierasz się inaczej, zachowujesz się inaczej. po prostu cala jesteś inna, lepsza.

przy mężczyźnie kobieta ma się czuć zawsze atrakcyjna i zawsze kochana

misiolinia dodano: 16 października 2015

przy mężczyźnie kobieta ma się czuć zawsze atrakcyjna i zawsze kochana

najszczesliwsza jestem wtedy kiedy trzymaszz mnie w obieciach

misiolinia dodano: 28 września 2015

najszczesliwsza jestem wtedy, kiedy trzymaszz mnie w obieciach

z kazdym dniem jestem coraz szczesliwsza

misiolinia dodano: 24 września 2015

z kazdym dniem jestem coraz szczesliwsza

wszystko co najwazniejsze spotyka nas przypadkowo.

misiolinia dodano: 24 września 2015

wszystko co najwazniejsze spotyka nas przypadkowo.

Szczescie ktore mnie spotyka spowodowane jest Twoja osoba Twoim dotykiem.. Ktos zadal mi pytanie  Jaki On jest i Kim jest ?  Ja odpowiedziałam  Jest moja druga polowka jest taki jaki chcialabym zeby byl ale czasami nienawidze Go za to jaki jest. Kiedy jest obok mnie moje cialo czuje sie bezpieczne i wyglodniale. Wyglodniale milosci i pozadania. Moja psychika odpoczywa bo wiem ze oddalam sie w dobre rece. On jest osoba ktora zostanie w moim sercu i bedzie ostatnim komu bede sie oddawala w kazdej sferze i jego dotyk bedzie wzywany przez moje cialo. Obok niego bede zasypiac i sie budzic. To Jego imie bede wyszeptywala podczas najprzyjemniejszych chwil. Jest spelnieniem marzen

misiolinia dodano: 23 września 2015

Szczescie, ktore mnie spotyka spowodowane jest Twoja osoba, Twoim dotykiem.. Ktos zadal mi pytanie " Jaki On jest i Kim jest ? " Ja odpowiedziałam " Jest moja druga polowka, jest taki jaki chcialabym zeby byl ale czasami nienawidze Go za to jaki jest. Kiedy jest obok mnie moje cialo czuje sie bezpieczne i wyglodniale. Wyglodniale milosci i pozadania. Moja psychika odpoczywa bo wiem, ze oddalam sie w dobre rece. On jest osoba, ktora zostanie w moim sercu i bedzie ostatnim komu bede sie oddawala w kazdej sferze i jego dotyk bedzie wzywany przez moje cialo. Obok niego bede zasypiac i sie budzic. To Jego imie bede wyszeptywala, podczas najprzyjemniejszych chwil. Jest spelnieniem marzen "

M  mój kochany moja opoko podczas złych chwil moje słońce wychodzące zza chmur mój kwiecie wiosenny moja perło najjaśniejsza moje serduszko mój tlenie moja iskierko nadziei mój królewiczu moje najskrytsze marzenie moje najdelikatniejsze dłonie moje słodkie jak miód usta . Tym wszystkim jesteś Ty.

misiolinia dodano: 23 września 2015

M - mój kochany, moja opoko podczas złych chwil, moje słońce wychodzące zza chmur, mój kwiecie wiosenny, moja perło najjaśniejsza, moje serduszko, mój tlenie, moja iskierko nadziei, mój królewiczu, moje najskrytsze marzenie, moje najdelikatniejsze dłonie, moje słodkie jak miód usta . Tym wszystkim jesteś Ty.

 Nigdy nie popadałam w depresję w dni takie jak ten zachmurzone szare zimne. Wtedy czułam że natura współgra ze mną i odzwierciedla moją duszę. Lecz kiedy pokazywało się słońce kiedy dzieci zaczynały się bawić na podwórkach i wszyscy cieszyli się piękną pogodą ja czułam się fatalnie. Jakby mnie spotkała jakaś niesprawiedliwość że nie uczestniczę w tym wszystkim.

misiolinia dodano: 17 września 2015

" Nigdy nie popadałam w depresję w dni takie jak ten, zachmurzone, szare, zimne. Wtedy czułam, że natura współgra ze mną i odzwierciedla moją duszę. Lecz kiedy pokazywało się słońce, kiedy dzieci zaczynały się bawić na podwórkach i wszyscy cieszyli się piękną pogodą, ja czułam się fatalnie. Jakby mnie spotkała jakaś niesprawiedliwość, że nie uczestniczę w tym wszystkim. "

 Odczuła coś na kształt euforii tak jakby śmierć miała ją wyzwolić od lęku przed śmiercią. Wspaniale! Za chwilę to wszystko się skończy! Być może poczuje jakiś ból ale cóż znaczy pięć minut agonii wobec spokojnej wieczności?

misiolinia dodano: 17 września 2015

" Odczuła coś na kształt euforii, tak jakby śmierć miała ją wyzwolić od lęku przed śmiercią. Wspaniale! Za chwilę to wszystko się skończy! Być może poczuje jakiś ból, ale cóż znaczy pięć minut agonii wobec spokojnej wieczności? "

 Gdy serce przestaje bić oznaczać to może tylko jedno – śmierć fizyczną.

misiolinia dodano: 17 września 2015

" Gdy serce przestaje bić, oznaczać to może tylko jedno – śmierć fizyczną. "

 Gdy kobiety decydują się na śmierć wybierają bardziej romantyczne sposoby – otwierają sobie żyły albo przedawkowują środki nasenne

misiolinia dodano: 17 września 2015

" Gdy kobiety decydują się na śmierć, wybierają bardziej romantyczne sposoby – otwierają sobie żyły albo przedawkowują środki nasenne "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV