głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mbadgirl

Ona..  Ona była dla niego inna..  nie wiem.. zakochana?   a może tylko naiwna..?

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

Ona.. Ona była dla niego inna.. nie wiem.. zakochana? a może tylko naiwna..?

 Czemu taka jesteś?     Jaka?     Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna?     Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny  które znasz.

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

-Czemu taka jesteś? - Jaka? - Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna? - Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny, które znasz.

 Mówiłam Ci  że będziesz przez niego cierpieć.    Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam  bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość  gdy na mnie spoglądał.    Nie widziałaś. Chciałaś widzieć.

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

-Mówiłam Ci, że będziesz przez niego cierpieć. -Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam, bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość, gdy na mnie spoglądał. -Nie widziałaś. Chciałaś widzieć.

  Czy Ty nie widzisz?     Czego?     Tego jak Ona reaguje na Twój uśmiech..

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

- Czy Ty nie widzisz? - Czego? - Tego jak Ona reaguje na Twój uśmiech..

  policz do 3 i przestań go kochać.     1  2 . co jest po 2.?     3.     nie. nigdy nie powiem 3.   będę udawać że nie potrafię liczyć.

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

- policz do 3 i przestań go kochać. - 1, 2 . co jest po 2.? - 3. - nie. nigdy nie powiem 3. będę udawać że nie potrafię liczyć.

  nie patrz tak na mnie !     jak ?     tak jakby między nami mogło coś być ..

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

- nie patrz tak na mnie ! - jak ? - tak jakby między nami mogło coś być ..

 Zrobiłbyś dla mnie wszystko.?    Nie wszystko.    Nie.? To czego byś nie zrobił.?    Gdybyś nie wiem jak mnie prosiła  żebym przestał Cię kochać  nigdy bym tego nie potrafił zrobić.

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

-Zrobiłbyś dla mnie wszystko.? -Nie wszystko. -Nie.? To czego byś nie zrobił.? -Gdybyś nie wiem jak mnie prosiła, żebym przestał Cię kochać, nigdy bym tego nie potrafił zrobić.

 Czy Ty nadal Go kochasz.?    Z każdym dniem coraz bardziej...    Zapomnisz...?    O miłości swojego życia.? Wątpie...

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

-Czy Ty nadal Go kochasz.? -Z każdym dniem coraz bardziej... -Zapomnisz...? -O miłości swojego życia.? Wątpie...

  Czemu to robisz ?    Bo  Cie kocham...    Jeśli tak to mnie pocałuj.    Nie moge.    Wobec tego mnie nie kochasz..    Kocham i dlatego chce Cię uchronić    Przed czym ?    Przed bólem...

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

"-Czemu to robisz ? -Bo, Cie kocham... -Jeśli tak to mnie pocałuj. -Nie moge. -Wobec tego mnie nie kochasz.. -Kocham i dlatego chce Cię uchronić -Przed czym ? -Przed bólem..."

  byłam z nim dla jego niebieskich zniewalających oczu  które tak na mnie patrzyły    tylko?    nie  dla dłoni  które tak onieśmielająco dotykały.    i to wszystko?    nie  uwielbiałam jego usta  które tak delikatnie całowały.    więc  tylko dlatego?    nie. kochałam go  a on mnie.    więc czemu już z nim nie jesteś? przecież oczu mu nie wydłubali.    no nie    dłoni też nie ucieli.    też nie.    zakneblowali mu usta?    nie.    więc co się stało?    jego miłość przeminęła..

niewidzialnaaa dodano: 7 marca 2010

- byłam z nim dla jego niebieskich zniewalających oczu, które tak na mnie patrzyły -tylko? -nie, dla dłoni, które tak onieśmielająco dotykały. -i to wszystko? -nie, uwielbiałam jego usta, które tak delikatnie całowały. -więc, tylko dlatego? -nie. kochałam go, a on mnie. -więc czemu już z nim nie jesteś? przecież oczu mu nie wydłubali. -no nie -dłoni też nie ucieli. -też nie. -zakneblowali mu usta? -nie. -więc co się stało? -jego miłość przeminęła..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć