głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mauuaa

jeśli będzie Ci na mnie zależało   to znajdziesz do mnie drogę   nawet przez piekło ..

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

jeśli będzie Ci na mnie zależało , to znajdziesz do mnie drogę , nawet przez piekło ..

jeśli chcesz mnie uszczęśliwić   nie zabieraj mi marzeń i tul najmocniej . bądź ze mną w dwóch miejscach jednocześnie i mocno trzymaj za lodowate dłonie . karm pocałunkami i oszukuj ze mną czas . pamiętaj o mnie i kochaj .

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

jeśli chcesz mnie uszczęśliwić , nie zabieraj mi marzeń i tul najmocniej . bądź ze mną w dwóch miejscach jednocześnie i mocno trzymaj za lodowate dłonie . karm pocałunkami i oszukuj ze mną czas . pamiętaj o mnie i kochaj .

żeby właśnie we mnie widział szczęście i sens życia.

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

żeby właśnie we mnie widział szczęście i sens życia.

gustuje w Twoim smaku i stylu   3

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

gustuje w Twoim smaku i stylu < 3

Jest między nami jakaś fizyka. ♥

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

Jest między nami jakaś fizyka. ♥

.. Jej miłości nie można zdobyć ani kupić.Ten którego pokocha nie będzie musiał zdobywać lecz starać się o podtrzymanie tego uczucia bo będę cała dla Ciebie.Jeżeli tego nie rozumiesz to nie rozumiesz mojego uczucia...

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

.. Jej miłości nie można zdobyć ani kupić.Ten którego pokocha nie będzie musiał zdobywać,lecz starać się o podtrzymanie tego uczucia,bo będę cała dla Ciebie.Jeżeli tego nie rozumiesz,to nie rozumiesz mojego uczucia...

  patrz mi w oczy jak ze mną rozmawiasz!   to lepiej nie rozmawiajmy wcale.   niby dlaczego.?   bo zbyt trudne jest widzenie odbicia innej w Twoich oczach  zamiast własnego.

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

- patrz mi w oczy jak ze mną rozmawiasz! - to lepiej nie rozmawiajmy wcale. - niby dlaczego.? - bo zbyt trudne jest widzenie odbicia innej w Twoich oczach, zamiast własnego.

mam nadzieję  że chociaż Ty się świetnie bawisz! bo ja genialnie. nie śpię  nie jem  nie mówię  coraz mniej się ruszam i już praktycznie nie oddycham. wiesz dlaczego.? bo mi kur wa serce zabrałeś  które było za te wszystkie czynności odpowiedzialne.

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

mam nadzieję, że chociaż Ty się świetnie bawisz! bo ja genialnie. nie śpię, nie jem, nie mówię, coraz mniej się ruszam i już praktycznie nie oddycham. wiesz dlaczego.? bo mi kur_wa serce zabrałeś, które było za te wszystkie czynności odpowiedzialne.

. tak łatwo mógł mnie zdobyć. nawet nie wie jak był blisko  cholernie blisko ..

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

. tak łatwo mógł mnie zdobyć. nawet nie wie jak był blisko, cholernie blisko ..

niesamowity jest fakt  że jednego dnia kochasz  drugiego nie znasz  a trzeciego nienawidzisz.   zdecydujesz się wreszcie do cholery.?!

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

niesamowity jest fakt, że jednego dnia kochasz, drugiego nie znasz, a trzeciego nienawidzisz. - zdecydujesz się wreszcie do cholery.?!

kiedy ja chciałam byś był tylko mój   Ty udawałeś   że tego nie widzisz . teraz ja nie mam zamiaru spotykać się z chłopakiem bez uczuć .

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

kiedy ja chciałam byś był tylko mój , Ty udawałeś , że tego nie widzisz . teraz ja nie mam zamiaru spotykać się z chłopakiem bez uczuć .

  miłość nie istnieje!   to jak wytłumaczysz to  jak się czuję gdy go widzę.? jak wytłumaczysz motylki w brzuchu  uśmiech na twarzy i rozszerzone źrenice.?   głupotą.

kaarroollaa dodano: 4 stycznia 2010

- miłość nie istnieje! - to jak wytłumaczysz to, jak się czuję gdy go widzę.? jak wytłumaczysz motylki w brzuchu, uśmiech na twarzy i rozszerzone źrenice.? - głupotą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć