głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maszipomysl

 1. Czasem jest tak że bardzo nie możesz się czegoś doczekać. I czekasz jak taki kretyn czy inny idiota czekasz jak czeka dziecko podczas kolacji wigilijnej na moment kiedy będzie mogło otworzyć w końcu te kolorowe paczki w renifery czy inne bałwany. Bywa też tak że pewne momenty nigdy nie nadchodzą to na co czekasz nie przychodzi bo trafiło się komuś innemu bo czekanie kończy się happy endem tylko w tanich komediach romantycznych a Twoje życie to tylko dramat psychologiczny w którym aktorzy zapomnieli wyjść na plan a Ty sam odstawiasz jakieś chore monologi jak w hamlecie tylko w gorszym wydaniu. A kiedy masz pieprzonego farta to na co czekasz przychodzi.

histerycznie dodano: 13 sierpnia 2016

[1.]Czasem jest tak, że bardzo nie możesz się czegoś doczekać. I czekasz, jak taki kretyn czy inny idiota, czekasz, jak czeka dziecko podczas kolacji wigilijnej na moment, kiedy będzie mogło otworzyć w końcu te kolorowe paczki w renifery czy inne bałwany. Bywa też tak, że pewne momenty nigdy nie nadchodzą, to na co czekasz nie przychodzi, bo trafiło się komuś innemu, bo czekanie kończy się happy endem tylko w tanich komediach romantycznych, a Twoje życie to tylko dramat psychologiczny, w którym aktorzy zapomnieli wyjść na plan, a Ty sam odstawiasz jakieś chore monologi, jak w hamlecie, tylko w gorszym wydaniu. A kiedy masz pieprzonego farta, to na co czekasz przychodzi.

 2. Ale nagle okazuje się że wcale nie cieszy bo przyszło nie w porę. Nie w tym roku nie tym miesiącu nie w tym tygodniu nie tego dnia nie w tej godzinie ani też nie w tej minucie. Przyszło jak czkawka w najmniej odpowiednim momencie. Doczekałeś się ale uświadamiasz sobie że już wcale tego nie potrzebujesz że nauczyłeś się bez tego żyć że zwyczajnie kurwa nie chcesz. I czujesz się trochę oszukany tak jak kiedyś kiedy tata obiecał że nie zabije tego karpia pływającego w wigilijny poranek w wannie a kiedy zasiadaliście do stołu usmażony zajmował sam jego środek. Zdajesz sobie sprawę że zbyt wiele się zmieniło a czekanie opłaca się tylko w kolejkach nfz.

histerycznie dodano: 13 sierpnia 2016

[2.]Ale nagle okazuje się, że wcale nie cieszy, bo przyszło nie w porę. Nie w tym roku, nie tym miesiącu, nie w tym tygodniu, nie tego dnia, nie w tej godzinie, ani też nie w tej minucie. Przyszło jak czkawka, w najmniej odpowiednim momencie. Doczekałeś się, ale uświadamiasz sobie, że już wcale tego nie potrzebujesz, że nauczyłeś się bez tego żyć, że zwyczajnie kurwa nie chcesz. I czujesz się trochę oszukany, tak jak kiedyś, kiedy tata obiecał, że nie zabije tego karpia pływającego w wigilijny poranek w wannie, a kiedy zasiadaliście do stołu usmażony zajmował sam jego środek. Zdajesz sobie sprawę, że zbyt wiele się zmieniło, a czekanie opłaca się tylko w kolejkach nfz.

To nie miłość a taniec po orbicie myśli. Na krawędzi uczuć labiryntu składasz kroki nie do taktu. Przestrzeń dźwięku ciszy sączy krew spijaną z ust. Uliczne lampy wciąż płoną. Bezsenność. Świta. Tym końcom nigdy nie będzie końca. Umarłe płuca w których zamiast powietrza toczy się woda. Dziś z nieba spadnie tylko manna nie dotykając Ciebie. Przesiąknięty wspomnieniami do szpiku kości stworzysz lepszy obraz jutra. Rzeczywistość zamyka Ci usta. Na barkach niesiesz już tylko słońce.

histerycznie dodano: 7 maja 2016

To nie miłość, a taniec po orbicie myśli. Na krawędzi uczuć, labiryntu składasz kroki nie do taktu. Przestrzeń dźwięku ciszy sączy krew spijaną z ust. Uliczne lampy wciąż płoną. Bezsenność. Świta. Tym końcom nigdy nie będzie końca. Umarłe płuca w których zamiast powietrza toczy się woda. Dziś z nieba spadnie tylko manna, nie dotykając Ciebie. Przesiąknięty wspomnieniami do szpiku kości stworzysz lepszy obraz jutra. Rzeczywistość zamyka Ci usta. Na barkach niesiesz już tylko słońce.

Z czasem zrozumiesz że są ludzie którzy będą z Tobą ponieważ jesteś taki jaki jesteś a także są ludzie którzy odejdą od Ciebie ponieważ nie zechcesz być taki jak oni.

kochasztotookaz dodano: 30 stycznia 2016

Z czasem zrozumiesz, że są ludzie którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taki jaki jesteś, a także są ludzie którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taki, jak oni.

każdy facet jest wyjątkowy. może dlatego że każdy rani w inny sposób.

maniax3 dodano: 15 listopada 2015

każdy facet jest wyjątkowy. może dlatego, że każdy rani w inny sposób.

i nawet najgłupsze rzeczy kiedy jesteś zakochany zapamiętujesz jako coś pięknego.

maniax3 dodano: 15 listopada 2015

i nawet najgłupsze rzeczy kiedy jesteś zakochany, zapamiętujesz jako coś pięknego.

 A jeśli Boga nie ma to co z Ciebie za Szatan?

myslerapem dodano: 24 maja 2015

"A jeśli Boga nie ma to co z Ciebie za Szatan?"

43 miesiące! Byle do wieczności tonę w twoich ramionach. Jesteś całym moim światem. Kocham Cię najmocniej! : Razem... razem możemy wszystko! :  kochasztotookaz

kochasztotookaz dodano: 7 kwietnia 2015

43 miesiące! Byle do wieczności, tonę w twoich ramionach. Jesteś całym moim światem. Kocham Cię najmocniej! :* Razem... razem możemy wszystko! :* /kochasztotookaz

hej teksty ol.l dodał komentarz: hej do wpisu 7 luty 2015
41 miesięcy z moim ukochanym kotełkiem : Każdego dnia udowadniasz mi jak wiele dla Ciebie znaczę i jak ważna jestem : Kocham Cię ponad życie moim małym serduszkiem. Jesteś najważniejszy w tym całym zwariowanym życiu. Buzioolki :  kochasztotookaz

kochasztotookaz dodano: 5 luty 2015

41 miesięcy z moim ukochanym kotełkiem :* Każdego dnia udowadniasz mi jak wiele dla Ciebie znaczę i jak ważna jestem :) Kocham Cię ponad życie moim małym serduszkiem. Jesteś najważniejszy w tym całym zwariowanym życiu. Buzioolki :* / kochasztotookaz

 Dwie planety po różnych stronach ziemi. Mają dwa obce języki lecz tak bardzo siebie pragną.  :

kochasztotookaz dodano: 16 stycznia 2015

`Dwie planety po różnych stronach ziemi. Mają dwa obce języki, lecz tak bardzo siebie pragną. ` :*

Bo najważniejsze to się nie poddawać walczyć o swoje marzenia każdego dnia! :  kochasztotookaz

kochasztotookaz dodano: 16 stycznia 2015

Bo najważniejsze to się nie poddawać, walczyć o swoje marzenia każdego dnia! :) / kochasztotookaz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV