głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika marzenuh

Zasypiasz przy mnie a ja zasypiałam sama. Otwierasz oczy i dziękujesz spojrzeniem że noc była przespana. Wychodzisz z lekkim drzwi trzaskiem i wiem już że na dnia początek obiadu porę i kolacji koniec będę czuć się jak na tym świecie sama. Z mojego serca zrobiłeś najlepszy hotel a to ja Tobie szykowałam pokój. Przez drzwi otwarte na własną prośbę świat mój zmieniłam w tani motel. Dziś je zamykam zaśniesz pod niebem pod blokiem albo w innym pokoju którego drzwi otworzą się z łomotem. Tymczasem ja zasnę znów sama ale pewna będę poranka. Nikt nie otworzy drzwi by zamknąć je z potwornym łoskotem. just love.

just_love dodano: 24 września 2021

Zasypiasz przy mnie, a ja zasypiałam sama. Otwierasz oczy i dziękujesz spojrzeniem, że noc była przespana. Wychodzisz z lekkim drzwi trzaskiem i wiem już, że na dnia początek, obiadu porę i kolacji koniec będę czuć się jak na tym świecie sama. Z mojego serca zrobiłeś najlepszy hotel, a to ja Tobie szykowałam pokój. Przez drzwi otwarte na własną prośbę świat mój zmieniłam w tani motel. Dziś je zamykam, zaśniesz pod niebem, pod blokiem, albo w innym pokoju którego drzwi otworzą się z łomotem. Tymczasem ja zasnę znów sama, ale pewna będę poranka. Nikt nie otworzy drzwi, by zamknąć je z potwornym łoskotem. /just_love.

Ty... Tak jak stałeś się moim przyjacielem tak w moment jesteś znakiem zapytania. Dziurą w niebie bezpowrotnym pytaniem i po północy krzykiem. Trzeba nam żyć...Jak gdyby czas nie miał szans i zdań. Zostawiłeś człowieku mój popiół i ciemniejące niebo wokół strach. I nie widać naszych kroków wydeptanych wśród wysokich traw. Był sobie świat... O niego Ty i ja rozbiliśmy twarz. just love.

just_love dodano: 4 lipca 2021

Ty... Tak jak stałeś się moim przyjacielem, tak w moment jesteś znakiem zapytania. Dziurą w niebie, bezpowrotnym pytaniem i po północy krzykiem. Trzeba nam żyć...Jak gdyby czas nie miał szans i zdań. Zostawiłeś, człowieku mój, popiół i ciemniejące niebo wokół, strach. I nie widać naszych kroków wydeptanych wśród wysokich traw. Był sobie świat... O niego Ty i ja rozbiliśmy twarz. /just_love.

Hej Ty : teksty just_love dodał komentarz: Hej Ty :) do wpisu 4 lipca 2021
I chciałbym jeszcze raz zobaczyć na ekranie telefonu że mama dzwoni. Chciałbym jeszcze przez chwilę porozmawiać. Powiedzieć jak bardzo Cię kocham.   pannikt

pannikt dodano: 25 czerwca 2021

I chciałbym jeszcze raz zobaczyć na ekranie telefonu, że mama dzwoni. Chciałbym jeszcze przez chwilę porozmawiać. Powiedzieć jak bardzo Cię kocham. // pannikt

Jesteście? teksty just_love dodał komentarz: Jesteście? do wpisu 10 czerwca 2021
Nawet nie wiesz jak dużo chciałbym Ci powiedzieć nie wiesz jak bardzo potrzebuję zwykłej rozmowy.  pannikt

pannikt dodano: 30 maja 2021

Nawet nie wiesz jak dużo chciałbym Ci powiedzieć, nie wiesz jak bardzo potrzebuję zwykłej rozmowy. // pannikt

Dzień kończyły krzyki mew nad wodą mętną. Chciałam krzyczeć z nimi. Dzień zaczynał pisk ptaków godziną piękną nie chciałam zaczynać z nimi. Żadna woda nie obmyła moich ran żaden piasek nie zakopał strat. Stoję tam gdzie stałam. Odrobinę większa silniejsza mniej niestała. Dziś nie zdrapię ran. Dziś na nich będę stała. Ptakom i mewom będę śpiewała. One mi. just love

just_love dodano: 16 kwietnia 2021

Dzień kończyły krzyki mew nad wodą mętną. Chciałam krzyczeć z nimi. Dzień zaczynał pisk ptaków godziną piękną, nie chciałam zaczynać z nimi. Żadna woda nie obmyła moich ran, żaden piasek nie zakopał strat. Stoję tam, gdzie stałam. Odrobinę większa, silniejsza, mniej niestała. Dziś nie zdrapię ran. Dziś na nich będę stała. Ptakom i mewom będę śpiewała. One mi. /just_love

 Słowami Szymborskiej: Będziemy mijać się bez gestu bez słowa nie pamiętając że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

pannikt dodano: 7 marca 2021

"Słowami Szymborskiej: Będziemy mijać się bez gestu, bez słowa, nie pamiętając, że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze."

Mój najpiękniejszy bólu  wejdź rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie całuj mnie rań. Tylko rozgość się zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. just love.

just_love dodano: 4 marca 2021

Mój najpiękniejszy bólu - wejdź, rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś, tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie, całuj mnie, rań. Tylko rozgość się, zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. /just_love.

I kto by pomyślał że dziś nie będzie naszego dnia?  pannikt

pannikt dodano: 14 luty 2021

I kto by pomyślał, że dziś nie będzie naszego dnia? // pannikt

Mam wrażenie że nigdy stąd nie odeszłam : teksty just_love dodał komentarz: Mam wrażenie, że nigdy stąd nie odeszłam :) do wpisu 12 luty 2021
Cześć cześć zaglądam jeszcze 😉 teksty pannikt dodał komentarz: Cześć cześć, zaglądam jeszcze 😉 do wpisu 10 luty 2021
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV