 |
|
Człowieku zwolnij świat wygląda inaczej
Zrób pauzę i odwróć się, chociaż przez ramię
Pomyśl odpocznij trochę i zrób przystanek
|
|
 |
|
I nie zmienię już nic, jedynie mogę liczyć dni bez ciebie.
|
|
 |
|
“Było tyle okazji, żeby powiedzieć Ci ze Cie kocham.”
|
|
 |
|
Poznajesz człowieka, który z dnia na dzień staje Ci się tak nieprawdopodobnie bliski. Tak niebezpiecznie ważny, potrzebny. Nadajesz mu miano Tlenu. Jest najczystszym powietrzem na całej kuli ziemskiej.
|
|
 |
|
Będę twoją osobistą dilerką miłości .
|
|
 |
|
Nakurwiony pół dnia, w rękach kielony albo lufka.
|
|
 |
|
I choć jakiś neuron wciąż powoduje skurcze serca,
To wiem, to już nie miłość, to tylko wspomnienia.
Świat się zmienia z biegiem każdej sekundy,
Ranimy się na przemian, a miłość jakoś się gubi.
Zostaje nadzieja, która jest matką głupich.
Że da się wszystko pozmieniać nim jedno z nas się odwróci.
Mówimy sobie, że się kochamy, lecz magia znika.
|
|
 |
|
" Powiem ci coś, co sam dobrze wiesz. Świat to nie samo słoneczko i tęcze. To podłe i okrutne miejsce i nieważne, jaki z ciebie twardziel, powali cię na kolana i tak przytrzyma, jeśli na to pozwolisz. Ty, ja ani nikt inny nie bije tak mocno, jak życie. Ale nie chodzi o to, jak mocno bijesz. Chodzi o to, jak mocno możesz oberwać i ciągle przeć do przodu. Ile możesz znieść i ciągle przeć do przodu. Tak się zwycięża!"
|
|
 |
|
"Czujesz się dobrze dziś.
Jakbyś nabierał sił, możesz dalej iść.
Czujesz się dobrze dziś.
Dziś czujesz się jak Mistrz!"
|
|
 |
|
Przychodzi w życiu taki czas, gdy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą.
Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz o złych rzeczach i koncentrujesz się na dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze Cię traktują, a pozostałym dobrze życzysz.
Upadki są częścią życia. Ale jest krótkie - przeżyj je szczęśliwie.
|
|
 |
|
"Każda walka ma swój koniec, czasami ty też musisz przestać walczyć .. nie z powodu dumy , lecz z szacunku do samego siebie , niech teraz ktoś walczy o ciebie . Przestań być dla Kogoś . Zacznij być dla siebie . Doceń siebie za to kim jesteś"
|
|
 |
|
dziwię się kobietom, które nigdy nie zapaliły, nie straciły kontroli, nie upiły się do nieprzytomności. takim, które zawsze zapamiętują imię faceta z którym rozmawiają, takim, które nie smakują życia tylko patrzą na nie zza lady i są najedzone .
|
|
|
|