 |
a dobrze Ty się w ogóle czujesz?
|
|
 |
rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.
|
|
 |
tak profesjonalnie udawał że mnie kocha, że przez chwilę uwierzyłam.
|
|
 |
Generalnie jakby na to nie patrzeć to mam to w dupie.
|
|
 |
Siedziała i się uśmiechała. Sama do siebie.
|
|
 |
- Miłość jest taka piękna. -Ty, weź mi nie rzucaj takich tekstów przy jedzeniu, dobrze ?..- Dlaczego ?- Bo nie ładnie jest się śmiać z pełnymi ustami ,
|
|
 |
był tak pewny siebie, że gdy poprosiłam go, aby zgadł co najbardziej lubię jeść i przygotował mi to, bezczelnie wszedł mi na stół i usiadł na talerzu.
|
|
 |
'if you open your eyes you'll see that something is wrong.' // jeśli otworzysz oczy, zobaczysz, że coś jest źle.
|
|
 |
- Mogłabyś być dla mnie dodatkiem do deseru.... -Spóźniłeś się- jestem już dla kogoś daniem głównym.
|
|
 |
Czasem lepiej stracić kogoś na zawsze, niż ciągle spotykać, wiedząc, że to koniec..
|
|
 |
dorośnij, a obiecuję, że spróbujemy./niedlaciebiee
|
|
 |
On jest kurwą.. kocha Ciebie , kocha Ją , kocha krótko.
|
|
|
|