głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika marichuankaa

 Cały czas pamiętam  i cały czas tęsknię. i kocham Cię najmocniej  całym moim sercem.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 grudnia 2012

"Cały czas pamiętam, i cały czas tęsknię. i kocham Cię najmocniej- całym moim sercem."

Nie mogę. Nie wiem czego nie mogę  ale po prostu już nie mogę..

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 grudnia 2012

Nie mogę. Nie wiem czego nie mogę, ale po prostu już nie mogę..

To połączyło :  teksty nie.bylbym.tu.soba dodał komentarz: To połączyło :) do wpisu 28 grudnia 2012
Łamię się często  facet we mnie chce czasem usiąść i zadzwonić by wydusić z siebie: brak Ciebie zabija.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 grudnia 2012

Łamię się często, facet we mnie chce czasem usiąść i zadzwonić by wydusić z siebie: brak Ciebie zabija.

Co znaczy nasza wdzięczność wobec tego co One nam dają? Dobrze wiem to ile sytuacji wybaczają. One będą tu napewno  wiem to.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 grudnia 2012

Co znaczy nasza wdzięczność wobec tego co One nam dają? Dobrze wiem to ile sytuacji wybaczają. One będą tu napewno, wiem to.

Najważniejsze  żeby nowy rok otwierać z kimś  kto jest tego warty. Jeżeli kogoś takiego nie ma  to do not care.

niekoffana dodano: 27 grudnia 2012

Najważniejsze, żeby nowy rok otwierać z kimś, kto jest tego warty. Jeżeli kogoś takiego nie ma, to do not care.

“   Mamo  a można przestać kogoś kochać?    Można. Ale to dorośli przestają kochać dorosłych  a nie dzieci.    A kiedy oni przestają się kochać?    No  różnie to bywa.    Że najpierw się mniej kochają  potem jeszcze mniej  a potem nic?    No  tak może być.    A jak oni się przestają kochać  to oni się kiedyś kochali naprawdę? Czy tylko tak się bawili? ”

niekoffana dodano: 27 grudnia 2012

“ - Mamo, a można przestać kogoś kochać? - Można. Ale to dorośli przestają kochać dorosłych, a nie dzieci. - A kiedy oni przestają się kochać? - No, różnie to bywa. - Że najpierw się mniej kochają, potem jeszcze mniej, a potem nic? - No, tak może być. - A jak oni się przestają kochać, to oni się kiedyś kochali naprawdę? Czy tylko tak się bawili? ”

Spoglądam w rubrykę  Odwiedzili Twój profil . Nie ważne że było tu 13184 osób. Ważne ze była tu ta jedna   na widok której serce niebezpiecznie mi przyspiesza. Była dzisiaj  ciemny avatar na którym ledwie widać twarz  jednak doskonale można zauważyć lekki uśmiech i iskierki w oczach. Była  to tyle. Pewnie będzie jeszcze nie raz. Ale na tym się kończy ta znajomość. Na tym kończy się Nasza bliskość.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 27 grudnia 2012

Spoglądam w rubrykę "Odwiedzili Twój profil". Nie ważne że było tu 13184 osób. Ważne ze była tu ta jedna , na widok której serce niebezpiecznie mi przyspiesza. Była dzisiaj, ciemny avatar na którym ledwie widać twarz, jednak doskonale można zauważyć lekki uśmiech i iskierki w oczach. Była, to tyle. Pewnie będzie jeszcze nie raz. Ale na tym się kończy ta znajomość. Na tym kończy się Nasza bliskość.

Łączyło Nas więcej niż przyjaźń i piwo.

nie.bylbym.tu.soba dodano: 27 grudnia 2012

Łączyło Nas więcej niż przyjaźń i piwo.

ludzie bezczelni  o ciężkich charakterach najgłębiej zapadają nam w sercach.

czarnycharakter dodano: 27 grudnia 2012

ludzie bezczelni, o ciężkich charakterach najgłębiej zapadają nam w sercach.

Święta się skończyły  ale świąteczne żarcie to już całkiem inna sprawa. :

niekoffana dodano: 27 grudnia 2012

Święta się skończyły, ale świąteczne żarcie to już całkiem inna sprawa. :)

Wchodzę na jej stronę. Brak nowych wpisów  brak powiadomień o dodanych przez Nią komentarzy do mojego profilu. Wykasowała mnie raz na zawsze ze swojego życia  powinienem zrobić to samo. Jednak co wieczór zastanawiam się jak się czuje  czy wróciła już z treningu  czy słucha swojej ulubionej piosenki  czy jeszcze czasem przez przypadek wypowiada moje imię  czy bywają chwile gdy łapie się na myśleniu o tym że jednak istnieję i jestem blisko Niej..

nie.bylbym.tu.soba dodano: 27 grudnia 2012

Wchodzę na jej stronę. Brak nowych wpisów, brak powiadomień o dodanych przez Nią komentarzy do mojego profilu. Wykasowała mnie raz na zawsze ze swojego życia, powinienem zrobić to samo. Jednak co wieczór zastanawiam się jak się czuje, czy wróciła już z treningu, czy słucha swojej ulubionej piosenki, czy jeszcze czasem przez przypadek wypowiada moje imię, czy bywają chwile gdy łapie się na myśleniu o tym że jednak istnieję i jestem blisko Niej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć