głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika marcel6

nawet jesli mnie nie znasz  ja znam cię od zawsze.

embraceyourdreams dodano: 14 grudnia 2011

nawet jesli mnie nie znasz, ja znam cię od zawsze.

za bardzo ci zalezy  żebyś przestał się do mnie odzywać  przyznaj.

embraceyourdreams dodano: 14 grudnia 2011

za bardzo ci zalezy, żebyś przestał się do mnie odzywać, przyznaj.

nie pierdol  bo nie wychowasz.

embraceyourdreams dodano: 14 grudnia 2011

nie pierdol, bo nie wychowasz.

ty będziesz moim księciem prowadzącym mnie za rękę  będziesz chronił moje serce  aby czuło się bezpiecznie.

embraceyourdreams dodano: 14 grudnia 2011

ty będziesz moim księciem prowadzącym mnie za rękę, będziesz chronił moje serce, aby czuło się bezpiecznie.

mówią bądź sobą  a każą brać przykład z innych.

embraceyourdreams dodano: 14 grudnia 2011

mówią bądź sobą, a każą brać przykład z innych.

nadzieja umarła mi w rękach.

embraceyourdreams dodano: 14 grudnia 2011

nadzieja umarła mi w rękach.

Jak możesz tak po prostu uciekać od tych wszystkich wspomnień? Jak możesz udawać  że nic nas nie łączyło? Jak możesz udawać  że już nawet się nie znamy? Tak po prostu odwracać głowę  gdy mnie mijasz.

zgwalconytrampek dodano: 14 grudnia 2011

Jak możesz tak po prostu uciekać od tych wszystkich wspomnień? Jak możesz udawać, że nic nas nie łączyło? Jak możesz udawać, że już nawet się nie znamy? Tak po prostu odwracać głowę, gdy mnie mijasz.

Wracając dziś ze szkoły zaszłam do sklepu na rogu  do tego co zwykle. Kupiłam jabłkowo  wiśniowego tymbarka. Otwierając go skaleczyłam się  ale nie w tym rzecz. Pod kapslem było napisane  bez Ciebie to nie to samo   spuściłam wzrok  kilka łez spłynęło po mym policzku  szeptem powiedziałam: oczywiście  że nie to samo.. I z bladym uśmiechem poszłam w stronę domu.

zgwalconytrampek dodano: 14 grudnia 2011

Wracając dziś ze szkoły zaszłam do sklepu na rogu, do tego co zwykle. Kupiłam jabłkowo- wiśniowego tymbarka. Otwierając go skaleczyłam się, ale nie w tym rzecz. Pod kapslem było napisane "bez Ciebie to nie to samo", spuściłam wzrok, kilka łez spłynęło po mym policzku, szeptem powiedziałam: oczywiście, że nie to samo.. I z bladym uśmiechem poszłam w stronę domu.

Kiedyś  uśmiechałam się  chodziłam ubrana na jaskrawe  ciepłe kolory. Słuchałam popu i niczym się nie przejmowałam. Ale to było kiedyś.. Teraz? Teraz to nic nie pozostało po tamtej osobie. Ubieram się na czarno  słucham rocka  w głowie mam miliony myśli  oczywiście bez żadnej odpowiedzi.

zgwalconytrampek dodano: 14 grudnia 2011

Kiedyś, uśmiechałam się, chodziłam ubrana na jaskrawe, ciepłe kolory. Słuchałam popu i niczym się nie przejmowałam. Ale to było kiedyś.. Teraz? Teraz to nic nie pozostało po tamtej osobie. Ubieram się na czarno, słucham rocka, w głowie mam miliony myśli, oczywiście bez żadnej odpowiedzi.

Wiesz  gdy ci powiedziałem  że mało wiem o miłości  to nie była prawda. Dużo o niej wiem. Tylko ona sprawia  że warto patrzeć na świat. Cierpienie i kłamstwa. Nienawiść... Chciałoby się odwrócić i nigdy już na to nie patrzeć. Ale to  jak ludzie kochają... W całym wszechświecie nie ma nic piękniejszego. Wiem... miłość jest bezwarunkowa Ale wiem też  że jest nieprzewidywalna  nieoczekiwana  nie do opanowania  i nieznośna i... dziwnie łatwa do pomylenia z nienawiścią. Myślę... Próbuję powiedzieć  że... myślę  że cię kocham. Moje serce... Wydaje mi się  że ledwie się mieści w mojej piersi. Jakby już do mnie nie należało. Jakby należało do ciebie. I jeśli byś go zapragnęła  nie chciałbym nic w zamian. Żadnych prezentów  majątku  dowodów miłości. Nic prócz świadomości  że odwzajemniasz moją miłość. Po prostu twoje serce... w zamian za moje.

zgwalconytrampek dodano: 14 grudnia 2011

Wiesz, gdy ci powiedziałem, że mało wiem o miłości, to nie była prawda. Dużo o niej wiem. Tylko ona sprawia, że warto patrzeć na świat. Cierpienie i kłamstwa. Nienawiść... Chciałoby się odwrócić i nigdy już na to nie patrzeć. Ale to, jak ludzie kochają... W całym wszechświecie nie ma nic piękniejszego. Wiem... miłość jest bezwarunkowa Ale wiem też, że jest nieprzewidywalna, nieoczekiwana, nie do opanowania, i nieznośna i... dziwnie łatwa do pomylenia z nienawiścią. Myślę... Próbuję powiedzieć, że... myślę, że cię kocham. Moje serce... Wydaje mi się, że ledwie się mieści w mojej piersi. Jakby już do mnie nie należało. Jakby należało do ciebie. I jeśli byś go zapragnęła, nie chciałbym nic w zamian. Żadnych prezentów, majątku, dowodów miłości. Nic prócz świadomości, że odwzajemniasz moją miłość. Po prostu twoje serce... w zamian za moje.

Mama powiedziała   że jak się zakocham to będę szczęśliwa   myliła się

zgwalconytrampek dodano: 14 grudnia 2011

Mama powiedziała , że jak się zakocham to będę szczęśliwa - myliła się

wciąż mam taką naiwną nadzieję że wrócisz   znajdziesz się obok mnie   że z uśmiechem przytulisz mnie do siebie i z wielkim westchnieniem powiesz mi jak bardzo tęskniłeś ..

zgwalconytrampek dodano: 14 grudnia 2011

wciąż mam taką naiwną nadzieję że wrócisz , znajdziesz się obok mnie , że z uśmiechem przytulisz mnie do siebie i z wielkim westchnieniem powiesz mi jak bardzo tęskniłeś ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć