głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maniax3

 Zdałem sobie sprawę po raz pierwszy z taką jasnością jasnością styczniowego powietrza  że to co zostaje to nie wyjątkowe chwile nie wydarzenia lecz właśnie to nicniedzianie się. Czas pozbawiony pretensji by być wyjątkowym. Wspomnienia popołudni w których nic się nie zdarzyło. Nic poza życiem w całej jego pełni. Delikatny zapach dymu drzewnego krople uczucie samotności cisza skrzypienie śniegu pod nogami lekka trwoga zmierzchu powolnego i niezmiennego. Już wiem. Nie chcę przeżyć żadnego z tak zwanych wydarzeń ze swojego własnego życia ... . Zamienię je wszystkie razem ze stertą zdjęć wokół nich na tamto popołudnie gdy siedzę na ciepłych schodach przed domem dopiero co przebudzony z popołudniowego snu słucham bzyczenia much ... . Nic jeszcze nie jest ostateczne nic jeszcze mi się nie przydarzyło. Cały czas świata jest przede mną .

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Zdałem sobie sprawę, po raz pierwszy z taką jasnością (jasnością styczniowego powietrza), że to, co zostaje, to nie wyjątkowe chwile, nie wydarzenia, lecz właśnie to nicniedzianie się. Czas pozbawiony pretensji, by być wyjątkowym. Wspomnienia popołudni, w których nic się nie zdarzyło. Nic, poza życiem, w całej jego pełni. Delikatny zapach dymu drzewnego, krople, uczucie samotności, cisza, skrzypienie śniegu pod nogami, lekka trwoga zmierzchu, powolnego i niezmiennego. Już wiem. Nie chcę przeżyć żadnego z tak zwanych wydarzeń ze swojego własnego życia (...). Zamienię je wszystkie, razem ze stertą zdjęć wokół nich, na tamto popołudnie, gdy siedzę na ciepłych schodach przed domem, dopiero co przebudzony z popołudniowego snu, słucham bzyczenia much (...). Nic jeszcze nie jest ostateczne, nic jeszcze mi się nie przydarzyło. Cały czas świata jest przede mną".

 Nie ma takiej chwili aby wszystko było dobrze spokojnie aby o niczym nie trzeba było myśleć. Aby można było odetchnąć tym powietrzem co pachnie jak miód – i być szczęśliwym. ... Idę na daleki spacer .

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Nie ma takiej chwili, aby wszystko było dobrze, spokojnie, aby o niczym nie trzeba było myśleć. Aby można było odetchnąć tym powietrzem, co pachnie jak miód – i być szczęśliwym. (...) Idę na daleki spacer".

 Nie można ... porzucić człowieka na pięć lat i spodziewać się że po powrocie odnajdzie się go w tym samym miejscu .

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Nie można [...] porzucić człowieka na pięć lat i spodziewać się, że po powrocie odnajdzie się go w tym samym miejscu".

 Dorośli ludzie którzy nie potrafią się rozejść to jeden ze smutniejszych obrazków tego czasu.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Dorośli ludzie, którzy nie potrafią się rozejść, to jeden ze smutniejszych obrazków tego czasu."

Jest później niż Ci się wydaje.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Jest później niż Ci się wydaje.

 Skrzywdził cię ktoś kiedyś?  Tak.  Bardzo?  Bardzo a ciebie?  Mnie też. Nie wyglądasz…  Bo wybrałam.  Mój żal karał MNIE nie kogoś.  Moje obwinianie spalało moją radość z życia.  Moja racja odbierała mi możliwość spełniania marzeń bo patrzyłam cały czas za siebie.  Zgorzkniała. Smutna. Zła.  Zrozumiałam że przebaczenie to wyraz miłości nie do kogoś.  Tylko do siebie.  Przebaczenie to nie jest przyznanie komuś racji. Albo zatwierdzenie że miał prawo zrobić co zrobił.  To zbudowanie swojej siły NA FUNDAMENTACH PRZESZŁOŚCI.  To jest najwyższy wyraz szacunku i miłości do SIEBIE.  Szanuję siebie i swoje życie. więc wybieram przebaczenie.  Wybieram WOLNOŚĆ.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

- Skrzywdził cię ktoś kiedyś? - Tak. - Bardzo? - Bardzo, a ciebie? - Mnie też. Nie wyglądasz… -Bo wybrałam. Mój żal karał MNIE, nie kogoś. Moje obwinianie spalało moją radość z życia. Moja racja odbierała mi możliwość spełniania marzeń, bo patrzyłam cały czas za siebie. Zgorzkniała. Smutna. Zła. Zrozumiałam, że przebaczenie to wyraz miłości nie do kogoś. Tylko do siebie. Przebaczenie to nie jest przyznanie komuś racji. Albo zatwierdzenie, że miał prawo zrobić, co zrobił. To zbudowanie swojej siły NA FUNDAMENTACH PRZESZŁOŚCI. To jest najwyższy wyraz szacunku i miłości do SIEBIE. Szanuję siebie i swoje życie. więc wybieram przebaczenie. Wybieram WOLNOŚĆ.

One day the word “soon” will be replaced by “finally”.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

One day, the word “soon” will be replaced by “finally”.

 Bardziej interesują mnie ludzie bezradni i wątpiący niż pewni siebie władczy i wszystko doskonale wiedzący .

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Bardziej interesują mnie ludzie bezradni i wątpiący niż pewni siebie, władczy i wszystko doskonale wiedzący".

Dawno już zrozumiałem że jesteśmy ludźmi drogi i rozmowy.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Dawno już zrozumiałem, że jesteśmy ludźmi drogi i rozmowy.

Ile końców świata już przeżyłaś?

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Ile końców świata już przeżyłaś?

 Moja mama kochała mnie jak stąd do końca wszechświata. Każdego dnia przez całe nasze życie. Tyle miłości nie może umrzeć. Moja mama wciąż mnie kocha. I zawsze będzie. Nigdy o tym nie zapomnę.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Moja mama kochała mnie jak stąd do końca wszechświata. Każdego dnia przez całe nasze życie. Tyle miłości nie może umrzeć. Moja mama wciąż mnie kocha. I zawsze będzie. Nigdy o tym nie zapomnę."

Our history and victory and legacy we send.

jednorazowagra dodano: 17 stycznia 2023

Our history and victory and legacy we send.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV