głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mamwyjebanenato

hej teksty ol.l dodał komentarz: hej do wpisu 7 luty 2015
Czekasz na pociąg. Pociąg który zawiezie cię gdzieś daleko. Masz nadzieję że wiesz dokąd ale nie masz pewności... ale to nieważne bo będziecie razem.

chuckbezcenzury dodano: 2 października 2014

Czekasz na pociąg. Pociąg, który zawiezie cię gdzieś daleko. Masz nadzieję, że wiesz dokąd, ale nie masz pewności... ale to nieważne, bo będziecie razem.

Śnimy bo nie możemy wytrzymać prawdy.

chuckbezcenzury dodano: 15 września 2014

Śnimy, bo nie możemy wytrzymać prawdy.

Nie mów że kochasz dopóki nie jesteś pewien unikaj słów wielkich jak góry bo im wznioślejsze w tym większe spada się potem przepaście.

chuckbezcenzury dodano: 16 sierpnia 2014

Nie mów, że kochasz, dopóki nie jesteś pewien, unikaj słów wielkich jak góry, bo im wznioślejsze, w tym większe spada się potem przepaście.

Może zostawienie tego będzie tak samo odważne jak rozpoczęcie. Może nie musi być wcale wielkiego końca krachu kulminacji jakiejś niesamowitej dramaturgii. Może nie może na pewno zrobiliśmy wszystko co już mogliśmy zrobić. Wyczerpaliśmy zasoby fajności. Może po prostu stąd spieprzmy co zostawmy to takie jakie jest niech rozwala się bez nas niech popadnie w erozję? Nie musimy tego podtrzymywać. Możemy sobie po prostu gdzieś iść.

chuckbezcenzury dodano: 16 sierpnia 2014

Może zostawienie tego będzie tak samo odważne, jak rozpoczęcie. Może nie musi być wcale wielkiego końca, krachu, kulminacji, jakiejś niesamowitej dramaturgii. Może, nie może, na pewno zrobiliśmy wszystko, co już mogliśmy zrobić. Wyczerpaliśmy zasoby fajności. Może po prostu stąd spieprzmy, co, zostawmy to takie, jakie jest, niech rozwala się bez nas, niech popadnie w erozję? Nie musimy tego podtrzymywać. Możemy sobie po prostu gdzieś iść.

Marzenia mają dwie złe strony że się nie spełniają albo się spełniają tylko okazuje się wtedy że szło o coś całkiem innego.

chuckbezcenzury dodano: 14 sierpnia 2014

Marzenia mają dwie złe strony, że się nie spełniają albo się spełniają, tylko okazuje się wtedy, że szło o coś całkiem innego.

jutro zostaje odwołane masz tylko to co jest teraz  i spójrz rozejrzyj się czy tak od zawsze wyobrażałeś sobie  szczęście  jeżeli  nie zbierają ci się  łzy do oczu czy przekleństwa na języku uwierz że zazdroszczę

chuckbezcenzury dodano: 14 sierpnia 2014

jutro zostaje odwołane masz tylko to co jest teraz i spójrz rozejrzyj się czy tak od zawsze wyobrażałeś sobie szczęście jeżeli nie zbierają ci się łzy do oczu czy przekleństwa na języku uwierz że zazdroszczę

Zadzwoń do mnie kiedy będziesz gotów i jeśli jeszcze będziesz miał choć trochę sił. Przyjadę i pozbieram cię z kawałków naturalnie jeżeli jeszcze coś z ciebie zostanie.

chuckbezcenzury dodano: 14 sierpnia 2014

Zadzwoń do mnie, kiedy będziesz gotów i jeśli jeszcze będziesz miał choć trochę sił. Przyjadę i pozbieram cię z kawałków, naturalnie, jeżeli jeszcze coś z ciebie zostanie.

Kocham to miejsce ale bez Ciebie jest straszne.

chuckbezcenzury dodano: 13 sierpnia 2014

Kocham to miejsce, ale bez Ciebie jest straszne.

I proszę nie dzwoń przyjedź można u mnie palić.

chuckbezcenzury dodano: 13 sierpnia 2014

I proszę, nie dzwoń, przyjedź, można u mnie palić.

Żaden dzień się nie powtórzy  nie ma dwóch podobnych nocy  dwóch tych samych pocałunków  dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

chuckbezcenzury dodano: 12 sierpnia 2014

Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

W chwili kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz przestałeś go już kochać na zawsze.

chuckbezcenzury dodano: 12 sierpnia 2014

W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć