głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malinqaaaa

  kocham Cię.    a ja lubię kisiel   3.    popierdolonadama

popierdolonadama dodano: 7 listopada 2011

- kocham Cię. - a ja lubię kisiel < 3. || popierdolonadama

fajnie by było coś dla Ciebie znaczyć.     popierdolonadama

popierdolonadama dodano: 7 listopada 2011

fajnie by było coś dla Ciebie znaczyć. || popierdolonadama

jak życie się zjebało to gdzie się składa reklamację. ?

popierdolonadama dodano: 7 listopada 2011

jak życie się zjebało to gdzie się składa reklamację. ?

witaj w świecie   gdzie wyraz ' żal mi cię ' zamiast współczucia oznacza drwinę   a słowo ' jebany ' to nie obelga   a raczej komplement .  witaj w XXI wieku   gdzie miłość wyrażana jest statusem ' jestem w związku ' na facebook ' u .

popierdolonadama dodano: 7 listopada 2011

witaj w świecie , gdzie wyraz ' żal mi cię ' zamiast współczucia oznacza drwinę , a słowo ' jebany ' to nie obelga , a raczej komplement . witaj w XXI wieku , gdzie miłość wyrażana jest statusem ' jestem w związku ' na facebook ' u .

jak byś zobaczyła moja miłość do niego to byś się chyba przeżegnała .

popierdolonadama dodano: 7 listopada 2011

jak byś zobaczyła moja miłość do niego to byś się chyba przeżegnała .

Gdyby głupota bolała .. Wpierdalałabym apap jak cukierki .

popierdolonadama dodano: 7 listopada 2011

Gdyby głupota bolała .. Wpierdalałabym apap jak cukierki .

popierdolonadamaa twierdzi że ma konto rok i ściągam od niej nazwe avatar =.= teksty popierdolonadama dodał komentarz: popierdolonadamaa twierdzi że ma konto rok i ściągam od niej nazwe avatar =.= do wpisu 7 listopada 2011
  masz doła ?   nie  mam kanion II kwejk

zakazaanaa dodano: 7 listopada 2011

- masz doła ? - nie, mam kanion II kwejk

czy to tak trudno zrozumieć  że mam czasami ochotę stanąć na dachu wieżowca i skoczyć ot tak ?

zakazaanaa dodano: 7 listopada 2011

czy to tak trudno zrozumieć, że mam czasami ochotę stanąć na dachu wieżowca i skoczyć ot tak ?

jutro podobnież jest dzień mówienia prawdy  choć nie wierzę w te powymyślane daty z doklejonymi świętami  to byłoby miło gdyby w końcu przypomniał sobie o mym istnieniu  i w końcu szczerze powiedział jak jest na serio  czy między nami nadal coś trwa  a może tego wszystkiego nigdy nie było  czy jestem już przeszłością zakopaną gdzieś na dnie serca czy wciąż liczę się ponad wszystko i wszystkich wokół.   endoftime.

endoftime dodano: 7 listopada 2011

jutro podobnież jest dzień mówienia prawdy, choć nie wierzę w te powymyślane daty z doklejonymi świętami, to byłoby miło gdyby w końcu przypomniał sobie o mym istnieniu, i w końcu szczerze powiedział jak jest na serio, czy między nami nadal coś trwa, a może tego wszystkiego nigdy nie było, czy jestem już przeszłością zakopaną gdzieś na dnie serca czy wciąż liczę się ponad wszystko i wszystkich wokół. | endoftime.

tęsknie  cholernie tęsknie za Twoim uśmiechem  i głosem. Za zapachem perfum i wielgaśną bluzą. niestety choćbym nie wiem jak chciała to wszystko już nie wróci. bo niby co kurwa mam wejść do ciebie pod ten jebany pomnik i się przytulić ?

zakazaanaa dodano: 7 listopada 2011

tęsknie, cholernie tęsknie za Twoim uśmiechem, i głosem. Za zapachem perfum i wielgaśną bluzą. niestety choćbym nie wiem jak chciała to wszystko już nie wróci. bo niby co kurwa mam wejść do ciebie pod ten jebany pomnik i się przytulić ?

machasz tymi swoimi   Kocham Cię   na wszystkie strony  jak prostytutka torebką..

popierdolonadama dodano: 7 listopada 2011

machasz tymi swoimi " Kocham Cię " na wszystkie strony, jak prostytutka torebką..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć