głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malinooowalady

Pamiętasz kiedy jeszcze mnie kochałeś?   i.need.you

i.need.you dodano: 29 września 2013

Pamiętasz kiedy jeszcze mnie kochałeś? / i.need.you

Sukcesem zapomnienia jest przypomnienie sobie tych wad  które powodowały wątpliwości czy być z nim czy też nie.   i.need.you

i.need.you dodano: 29 września 2013

Sukcesem zapomnienia jest przypomnienie sobie tych wad, które powodowały wątpliwości czy być z nim czy też nie. / i.need.you

ostatnimi czasy zaczęłam być głucha na komentarze innych i niewidoma na idiotyzm innych  ludzi.   i.need.you

i.need.you dodano: 29 września 2013

ostatnimi czasy zaczęłam być głucha na komentarze innych i niewidoma na idiotyzm innych ludzi. / i.need.you

http:  www.youtube.com watch?v=E58qLXBfLrs    3

staywithme4everr dodano: 29 września 2013

http:  www.youtube.com watch?v=YkADj0TPrJA

staywithme4everr dodano: 29 września 2013

http:  www.youtube.com watch?v=Hy 5d4r 6Y8

staywithme4everr dodano: 29 września 2013

http:  www.youtube.com watch?v=8Qp3 ANyU6M

staywithme4everr dodano: 29 września 2013

jak ty to robisz? przez całą noc płaczesz  wijesz się z bólu i tęsknoty a na następny dzień uśmiechasz się od ucha do ucha i jesteś taka jak dawniej  jak ty to robisz?

koffi dodano: 29 września 2013

jak ty to robisz? przez całą noc płaczesz, wijesz się z bólu i tęsknoty a na następny dzień uśmiechasz się od ucha do ucha i jesteś taka jak dawniej, jak ty to robisz?

Kiedy człowiek poskleja wszystkie kawałki w całość  to nawet jeśli wygląda na nietkniętego  nigdy nie jest już taki jak przedtem.   Jodi Picoult

yezoo dodano: 28 września 2013

Kiedy człowiek poskleja wszystkie kawałki w całość, to nawet jeśli wygląda na nietkniętego, nigdy nie jest już taki jak przedtem. | Jodi Picoult

'Tak bardzo się boję  że nie odezwiesz się już nigdy..'   disable

staywithme4everr dodano: 28 września 2013

'Tak bardzo się boję, że nie odezwiesz się już nigdy..' / disable

Możesz wszys­tko   zmienić  za­pom­nieć  wy­baczyć  po­wie­dzieć  wyk­rzyczeć  wyz­nać  odejść. Tyl­ko naj­pierw sam so­bie od­po­wiedz czy te­go nap­rawdę chcesz.

jachcenajamaice dodano: 28 września 2013

Możesz wszys­tko - zmienić, za­pom­nieć, wy­baczyć, po­wie­dzieć, wyk­rzyczeć, wyz­nać, odejść. Tyl­ko naj­pierw sam so­bie od­po­wiedz czy te­go nap­rawdę chcesz.

Tak idealnie uświadomił ją  że nic dla niego nie znaczy. Tak idealnie bała się wymówić na głos  że odszedł.

jachcenajamaice dodano: 28 września 2013

Tak idealnie uświadomił ją, że nic dla niego nie znaczy. Tak idealnie bała się wymówić na głos, że odszedł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć