głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maliiinowa

A może to właśnie Twój uśmiech sprawia  że kogoś serce zaczyna szybciej bić?

wayward dodano: 29 marca 2011

A może to właśnie Twój uśmiech sprawia, że kogoś serce zaczyna szybciej bić?

chyba najbardziej boli stracenie chłopaka  którego nie miałaś  a tak bardzo potrzebowałaś. emilsoon

natie dodano: 29 marca 2011

chyba najbardziej boli stracenie chłopaka, którego nie miałaś, a tak bardzo potrzebowałaś./emilsoon
Autor cytatu: emilsoon

podobają mi się wpisy to obserwuję.    teksty abstracion dodał komentarz: podobają mi się wpisy to obserwuję. (; do wpisu 29 marca 2011
Nagle przychodzi odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań  które zadaje serce rozpoczynając kolejne sekundy życia. I teraz wiesz. Jesteś wciąż zła i smutna  bo chciałabyś czegoś więcej niż masz.

natie dodano: 28 marca 2011

Nagle przychodzi odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań, które zadaje serce rozpoczynając kolejne sekundy życia. I teraz wiesz. Jesteś wciąż zła i smutna ,bo chciałabyś czegoś więcej niż masz.

Jestem dumna mówiąc: mam cię.

natie dodano: 28 marca 2011

Jestem dumna mówiąc: mam cię.

Zawsze jest trochę prawdy w każdym  żartowałem   trochę wiedzy w każdym  nie wiem   trochę emocji w każdym  nie obchodzi mnie to  i trochę bólu w każdym  u mnie wszystko w porządku .

natie dodano: 28 marca 2011

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku".

Do kogo pobiegniesz  gdy jedyną osobą która może zatrzymać Twoje łzy  jest ta sama osoba przez którą płaczesz?

natie dodano: 28 marca 2011

Do kogo pobiegniesz, gdy jedyną osobą która może zatrzymać Twoje łzy, jest ta sama osoba przez którą płaczesz?

Czy można przestać kochać niebo tylko dlatego  że czasem jest burza?

natie dodano: 28 marca 2011

Czy można przestać kochać niebo tylko dlatego, że czasem jest burza?

kocham go. teksty natie dodał komentarz: kocham go. do wpisu 28 marca 2011
a włączając przy mnie 'nie jestem dawno' pezeta   nie oczekuj ode mnie słów   bo ja wtedy na urywek sekundy milknę  a przed oczami staje mi pewien obraz z życia  który towarzyszyć będzie mi na zawsze.   veriolla

wayward dodano: 27 marca 2011

a włączając przy mnie 'nie jestem dawno' pezeta - nie oczekuj ode mnie słów , bo ja wtedy na urywek sekundy milknę, a przed oczami staje mi pewien obraz z życia, który towarzyszyć będzie mi na zawsze. / veriolla
Autor cytatu: veriolla

Hej po co ten płacz  Hej kobieto po co ten płacz !

dobranocslonko dodano: 27 marca 2011

Hej po co ten płacz Hej kobieto po co ten płacz !

Każdy Twój moment uśmiechu  załamania  szczęścia  płaczu pamiętaj  że jest też moim momentem.

wayward dodano: 26 marca 2011

Każdy Twój moment uśmiechu, załamania, szczęścia, płaczu-pamiętaj, że jest też moim momentem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć