głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malaxxniunia

A potem zaczęło się pieprzyć co jest dużo ciekawsze bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć trochę inaczej.

eeiiuzalezniasz dodano: 15 kwietnia 2013

A potem zaczęło się pieprzyć,co jest dużo ciekawsze,bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć trochę inaczej.

Swoją drogą zawsze jest jakieś  tylko że  założę się że wszystkie największe osobiste tragedie tego zasranego świata zaczynają się od zwrotu  tylko że .

eeiiuzalezniasz dodano: 15 kwietnia 2013

Swoją drogą,zawsze jest jakieś "tylko,że",założę się,że wszystkie największe osobiste tragedie tego zasranego świata zaczynają się od zwrotu "tylko,że".

Tylko desperatki próbują niszczyć cudze uczucia. Prawdziwa miłość przejdzie obok gadania innych i pójdzie w swoją stronę.

przytulona.do.niego dodano: 14 kwietnia 2013

Tylko desperatki próbują niszczyć cudze uczucia. Prawdziwa miłość przejdzie obok gadania innych i pójdzie w swoją stronę.

Najtrudniejszym zadaniem mężczyzny jest przekonać kobietę  że ma on wobec niej poważne zamiary

przytulona.do.niego dodano: 14 kwietnia 2013

Najtrudniejszym zadaniem mężczyzny jest przekonać kobietę, że ma on wobec niej poważne zamiary

Mam dla kogo być  dla kogo walczyć  dla kogo zostać tu  by razem móc znów marzyć

przytulona.do.niego dodano: 14 kwietnia 2013

Mam dla kogo być, dla kogo walczyć, dla kogo zostać tu, by razem móc znów marzyć

Daj mi czas  przecież wiem o czym marzysz.

tylko_z_toba dodano: 13 kwietnia 2013

Daj mi czas, przecież wiem o czym marzysz.

  To niemożliwe!    To tylko kwestia wiary.

tylko_z_toba dodano: 13 kwietnia 2013

- To niemożliwe! - To tylko kwestia wiary.

'są takie rzeczy   których chciałbym nie widzieć   nie prosić Boga   by następny dzień mógł ulgę przynieść...'

tylko_z_toba dodano: 13 kwietnia 2013

'są takie rzeczy, których chciałbym nie widzieć, nie prosić Boga, by następny dzień mógł ulgę przynieść...'

 jestem jak chiński znak równowagi  trochę głupoty  tyle samo rozwagi

tylko_z_toba dodano: 13 kwietnia 2013

"jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"

I wciąż mówię tylko jedno życzenie.  Spotkać Cie na drodze  proszę zaczekaj biegnę.  Zamykam powieki  unoszę na niebie.  Jedna chwila  proszę uspokój mi serce.

tylko_z_toba dodano: 13 kwietnia 2013

I wciąż mówię tylko jedno życzenie. Spotkać Cie na drodze, proszę zaczekaj biegnę. Zamykam powieki, unoszę na niebie. Jedna chwila, proszę uspokój mi serce.

Rozdarty rozum w ciemnej swerze marzeń  Zawsze dla mnie najważniejszy zostaniesz  Czekam na ciebie i będę tak zawsze  aż zjawisz się dla mnie dziś znowu na kartce

tylko_z_toba dodano: 13 kwietnia 2013

Rozdarty rozum w ciemnej swerze marzeń Zawsze dla mnie najważniejszy zostaniesz Czekam na ciebie i będę tak zawsze aż zjawisz się dla mnie dziś znowu na kartce

I to było bardziej niż pewne  że to wszystko jebnie. I jebło. A ja runęłam razem z tym. Spadłam w otchłań i nie potrafię się odnaleźć. Nie umiem się po tym wszystkim podnieść. I obawiam się  że sama sobie już nie poradzę tak jak dawniej. Bo jest trudniej niż było.

chokoreeto dodano: 13 kwietnia 2013

I to było bardziej niż pewne, że to wszystko jebnie. I jebło. A ja runęłam razem z tym. Spadłam w otchłań i nie potrafię się odnaleźć. Nie umiem się po tym wszystkim podnieść. I obawiam się, że sama sobie już nie poradzę tak jak dawniej. Bo jest trudniej niż było.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć