głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malaczarnulka

Dziwnie tak  kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu  ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

szczęście  razem z definicją własnej siebie  odnalazłam w Tobie  i mimo  że nie lubisz własnego imienia  to te sześć liter  to dla mnie najcudowniejsze siedem liter pod słońcem  wiesz ?

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

szczęście, razem z definicją własnej siebie, odnalazłam w Tobie, i mimo, że nie lubisz własnego imienia, to te sześć liter, to dla mnie najcudowniejsze siedem liter pod słońcem, wiesz ?

Patrzysz na mnie rozumiejąc moje wady. Nie boisz się być ze mną  jesteś przy mnie bez obawy.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

Patrzysz na mnie rozumiejąc moje wady. Nie boisz się być ze mną, jesteś przy mnie bez obawy.

Jest taki dzień  że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają   nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku   że to wcale nie Twoja wina lecz jego!

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

Jest taki dzień, że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają , nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku , że to wcale nie Twoja wina lecz jego!

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie najważniejsza  najpiękniejsza  najlepsza  że mnie kochasz jak nikogo innego  że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną  dla której zrobiłbyś wszystko.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

A gdybym nie zdążyła tego powiedzieć z przyczyn niezależnych ode mnie to.. Kocham Cię.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

A gdybym nie zdążyła tego powiedzieć z przyczyn niezależnych ode mnie to.. Kocham Cię.

I wiesz co? Mimo wszystko byłeś najlepszym błędem mojego życia.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

I wiesz co? Mimo wszystko byłeś najlepszym błędem mojego życia.

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak szczęście  jesteś moim życiem i wszystkim tym co piękne.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak szczęście, jesteś moim życiem i wszystkim tym co piękne.

więcej mi nie przychodź  mam już tego dosyć. poważnie. z mojego życia możesz sie wynosić.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

więcej mi nie przychodź, mam już tego dosyć. poważnie. z mojego życia możesz sie wynosić.

Zawsze mnie to dziwiło: dwoje ludzi  którzy wiedzieli o sobie niemalże wszystko  nagle przestają się znać..

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

Zawsze mnie to dziwiło: dwoje ludzi, którzy wiedzieli o sobie niemalże wszystko, nagle przestają się znać..

on dał jej 6 róż.. jedna z nich była sztuczna.. powiedział  że kiedy ostatnia róża zwiędnie   przestanie ją kochać.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

on dał jej 6 róż.. jedna z nich była sztuczna.. powiedział, że kiedy ostatnia róża zwiędnie - przestanie ją kochać.

'Spojrzała w swoje życie i pomyślała   Muszę coś zmienić' Chodź wiedziała  że uczuć nie zmieni.

pokrecona94 dodano: 29 listopada 2010

'Spojrzała w swoje życie i pomyślała - Muszę coś zmienić' Chodź wiedziała, że uczuć nie zmieni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć