głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mala78

Mam w sobie ślad bliskości z Tobą.  Dziękuję. To bardzo cenne ...

mala78 dodano: 26 lipca 2017

Mam w sobie ślad bliskości z Tobą. Dziękuję. To bardzo cenne ...

Nie mogę dać Ci gwiazdki z nieba ani księżyca. Nie mam niczego co mogłoby być wyjątkowym prezentem. Mogę Ci dać tylko nieskończoność... Nieskończoność miłości którą czuję do Ciebie.

mala78 dodano: 26 lipca 2017

Nie mogę dać Ci gwiazdki z nieba, ani księżyca. Nie mam niczego, co mogłoby być wyjątkowym prezentem. Mogę Ci dać tylko nieskończoność... Nieskończoność miłości, którą czuję do Ciebie.

Mój skarb : : :

mala78 dodano: 26 lipca 2017

Mój skarb :) :) :)

 Nie istnieje nic lepszego niż znalezienie drugiego człowieka który walczy tak samo jak ty kocha to samo co ty i rozumie cię tak doskonale że to aż podniecające.

mala78 dodano: 11 lipca 2017

"Nie istnieje nic lepszego niż znalezienie drugiego człowieka, który walczy tak samo jak ty, kocha to samo co ty i rozumie cię tak doskonale, że to aż podniecające."

Wszystko jest tak jak ty chcesz..... a to czego ja chce jest mało ważne.....

mala78 dodano: 6 lipca 2017

Wszystko jest tak jak ty chcesz..... a to czego ja chce jest mało ważne.....

Już sama nie wiem co mam Ci powiedzieć....to wszystko jest takie trudne ...znowu powiesz że marudze albo przesadzam.... Ten twój brak czasu  nie tak chce by wyglądał nasz związek... Ja chcę czuc ze jestem dla Ciebie ważna najważniejsza a teraz to ciągle dopadaja mnie myśli.... setki...tysiace.... spać nie moge .....najgorsze jest to że to co pomyśle w nocy ... nie mam odwagi Ci powiedzieć w dzień....

mala78 dodano: 6 lipca 2017

Już sama nie wiem co mam Ci powiedzieć....to wszystko jest takie trudne ...znowu powiesz że marudze albo przesadzam.... Ten twój brak czasu , nie tak chce by wyglądał nasz związek... Ja chcę czuc ze jestem dla Ciebie ważna, najważniejsza a teraz to ciągle dopadaja mnie myśli.... setki...tysiace.... spać nie moge .....najgorsze jest to że to co pomyśle w nocy ... nie mam odwagi Ci powiedzieć w dzień....

Wiem jak ciężko jest Ci czasem mnie zrozumieć odczytać moje sygnały zrozumieć moje pokręcone zachowania i tok rozumowania. Jak wściekasz się o moją zazdrość ataki paniki humory czy głupoty które czasem plotę. Wiedz jednak że to tylko moja kobieca natura którą Ty spokojnie możesz opanować. Wystarczą do tego tylko trzy rzeczy: miłość szczerość oddanie. Tylko tyle i aż tyle.

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Wiem jak ciężko jest Ci czasem mnie zrozumieć, odczytać moje sygnały, zrozumieć moje pokręcone zachowania i tok rozumowania. Jak wściekasz się o moją zazdrość, ataki paniki, humory czy głupoty, które czasem plotę. Wiedz jednak, że to tylko moja kobieca natura, którą Ty spokojnie możesz opanować. Wystarczą do tego tylko trzy rzeczy: miłość, szczerość, oddanie. Tylko tyle i aż tyle.

Jeśli zasłużysz i obdarzysz mnie szczerym uczuciem możesz spodziewać się że będę Twoim najlepszym przyjacielem kochającą matką dla Twoich dzieci łagodną żoną gorącą kochanką i Twoim wielkim oparciem. Wiedz że bywam trudna gdy: szaleją mi hormony gdy mnie nie dostrzegasz kiedy przestajesz doceniać to jaka dla Ciebie jestem kiedy czuje się zagrożona gdy przestajesz przypominać mi o swojej miłości lub nie umiesz się ze mną dogadać i dajesz mi powody do podejrzeń. Wszystko to jednak możemy naprawić szczerą i otwartą rozmową która jest w stanie uleczyć wszystko.

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Jeśli zasłużysz i obdarzysz mnie szczerym uczuciem, możesz spodziewać się, że będę Twoim najlepszym przyjacielem, kochającą matką dla Twoich dzieci, łagodną żoną, gorącą kochanką i Twoim wielkim oparciem. Wiedz, że bywam trudna gdy: szaleją mi hormony, gdy mnie nie dostrzegasz, kiedy przestajesz doceniać to jaka dla Ciebie jestem, kiedy czuje się zagrożona, gdy przestajesz przypominać mi o swojej miłości lub nie umiesz się ze mną dogadać i dajesz mi powody do podejrzeń. Wszystko to jednak możemy naprawić szczerą i otwartą rozmową, która jest w stanie uleczyć wszystko.

Mężczyzno bywam naiwna ale nie głupia krucha lecz nie słaba kochająca ale nie ślepa. Mogę dać Ci gwiazdkę z nieba jeśli tylko będziesz mnie kochał opiekował się mną szanował i sprawiał że poczuje się bezpiecznie. Jeśli masz wobec mnie inne plany nie zawracaj mi głowy i nie trać mojego czasu. Nie zasługuje na łzy do których możesz mnie doprowadzić.

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Mężczyzno, bywam naiwna, ale nie głupia, krucha lecz nie słaba, kochająca ale nie ślepa. Mogę dać Ci gwiazdkę z nieba jeśli tylko będziesz mnie kochał, opiekował się mną, szanował i sprawiał, że poczuje się bezpiecznie. Jeśli masz wobec mnie inne plany, nie zawracaj mi głowy i nie trać mojego czasu. Nie zasługuje na łzy, do których możesz mnie doprowadzić.

Drogi mężczyzno nie jestem zabawką którą możesz się pobawić a gdy Ci się znudzę rzucić w kąt. Czuje kocham ufam angażuje się łatwo można mnie zranić i zepsuć. Czasem rany które potrafisz mi zadać choć niewidoczne mogą boleć i goić się latami. Zanim więc będziesz chciał mnie wykorzystać pomyśl czy chcesz by karma kiedyś do Ciebie wróciła.

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Drogi mężczyzno, nie jestem zabawką którą możesz się pobawić a gdy Ci się znudzę rzucić w kąt. Czuje, kocham, ufam, angażuje się, łatwo można mnie zranić i zepsuć. Czasem rany, które potrafisz mi zadać, choć niewidoczne, mogą boleć i goić się latami. Zanim więc będziesz chciał mnie wykorzystać, pomyśl czy chcesz by karma kiedyś do Ciebie wróciła.

Są tysiące niezapomnianych chwil tyle samo powodów do uśmiechu setki szczęśliwych dni dziesiątki fantastycznych ludzi i jedno imię które pamiętamy do końca życia.

mala78 dodano: 4 lipca 2017

Są tysiące niezapomnianych chwil, tyle samo powodów do uśmiechu, setki szczęśliwych dni, dziesiątki fantastycznych ludzi i jedno imię które pamiętamy do końca życia.

Nie lubię jak sie nie odzywasz.....gorszy dzień znowu? A gdzie jest miejsce w tym wszystkim dla mnie..... A myślisz ze mnie jest łatwo.....

mala78 dodano: 3 lipca 2017

Nie lubię jak sie nie odzywasz.....gorszy dzień znowu? A gdzie jest miejsce w tym wszystkim dla mnie..... A myślisz ze mnie jest łatwo.....

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV