głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mala78

Kiedy patrzę w Twoje oczy ... wiem  że są kluczem do mojego serca  które podarowałam Ci  kiedy Ciebie zobaczyłam...

mala78 dodano: 6 dni temu

Kiedy patrzę w Twoje oczy ... wiem , że są kluczem do mojego serca , które podarowałam Ci , kiedy Ciebie zobaczyłam...

A gdzie Ona bedzie spac ze mna czy z Tobą a może z nami. Mam takie nerwy że masakra. Tysiące myśli i ten strach. Nie wiem czy sie nakręcam czy coś przeczuwam.

mala78 dodano: 6 dni temu

A gdzie "Ona" bedzie spac ze mna czy z Tobą a może z nami. Mam takie nerwy że masakra. Tysiące myśli i ten strach. Nie wiem czy sie nakręcam czy coś przeczuwam.

Niedziela .Do wieczora to był cudowny dzień.....wolna chata i my ale pozniej .... popłynełyśmy z E. Teraz jest juz ok ale dwa pierwsze dni po to juz nie tak wesoło......

mala78 dodano: 6 dni temu

Niedziela .Do wieczora to był cudowny dzień.....wolna chata i my ale pozniej .... popłynełyśmy z E. Teraz jest juz ok ale dwa pierwsze dni po to juz nie tak wesoło......

Jak bardzo Cie kocham tak bardzo o tym teraz nie myślę.... powiedziałeś wczoraj w nocy.

mala78 dodano: 2 tygodnie temu

Jak bardzo Cie kocham tak bardzo o tym teraz nie myślę.... powiedziałeś wczoraj w nocy.

 To prawdziwe szczęście poznać kogoś takiego. Kogoś kto w ciągu jednej sekundy sprawi że serce zaczyna fikać koziołki na buzi pojawia się uśmiech a w powietrzu czuć zapach radości.

mala78 dodano: 2 tygodnie temu

,,To prawdziwe szczęście poznać kogoś takiego. Kogoś, kto w ciągu jednej sekundy sprawi, że serce zaczyna fikać koziołki, na buzi pojawia się uśmiech, a w powietrzu czuć zapach radości."

Dziś chcę Cię natychmiast.. Zachłannie tak.. Teraz.. Już.. ... Nie wiedziałam że można tak tęsknić..  A zdawało mi się że tyle już wiem..

mala78 dodano: 7 czerwca 2017

Dziś chcę Cię natychmiast.. Zachłannie tak.. Teraz.. Już.. ... Nie wiedziałam że można tak tęsknić.. A zdawało mi się że tyle już wiem..

 W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia strachem albo zdrowym rozsądkiem możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia prędzej czy później pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować to iść za głosem serca. To prawda może ci kazać zrobić szalone rzeczy... jak związać się z osobą od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale jeśli jeden dotyk jedno słowo jedna pieszczota tej osoby budzą w tobie takie emocje że czujesz jakbyś miała zaraz umrzeć  to ja wybieram właśnie to. Życie. Życie w tej pieszczocie w tym spojrzeniu w tym uczuciu.

mala78 dodano: 7 czerwca 2017

"W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem; możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może ci kazać zrobić szalone rzeczy... jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miała zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Życie. Życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu."

 Źle czy dobrze okaże się później. Ale trzeba działać śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi malutka żałuje się wyłącznie bezczynności niezdecydowania wahania. Czynów i decyzji choć niekiedy przynoszą smutek i żal nie żałuje się.

mala78 dodano: 7 czerwca 2017

"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się."

Wiem że nie można inaczej chociaż ja chciałabym mieć wszystko już teraz. Dom rodzinę i Ciebie budzącego sie codziennie rano obok mnie....

mala78 dodano: 7 czerwca 2017

Wiem że nie można inaczej chociaż ja chciałabym mieć wszystko już teraz. Dom, rodzinę i Ciebie budzącego sie codziennie rano obok mnie....

2 3 4 trzy nie zapomniane dni. Wesele u Ewy twoja rodzina  i słowa z twoich ust : mówiłem ci już że Cię kocham. Nie zamieniłabym tych dni na nic innego.

mala78 dodano: 7 czerwca 2017

2,3,4 trzy nie zapomniane dni. Wesele u Ewy, twoja rodzina , i słowa z twoich ust : mówiłem ci już że Cię kocham. Nie zamieniłabym tych dni na nic innego.

Mam przerwę i dzwonie żeby Ci powiedzieć że Cię kocham  powiedziałeś do słuchawki........a ja wymiękłam..................

mala78 dodano: 30 maja 2017

Mam przerwę i dzwonie żeby Ci powiedzieć że Cię kocham - powiedziałeś do słuchawki........a ja wymiękłam..................

Wczorajsza noc była najcudowniejsza  ogień w nas nasze ciała razem i te szepty. Szaleństwo ale własnie tak czuję się w twoich ramionach : cudownie szalenie nieziemsko......

mala78 dodano: 26 maja 2017

Wczorajsza noc była najcudowniejsza , ogień w nas, nasze ciała razem i te szepty. Szaleństwo ale własnie tak czuję się w twoich ramionach : cudownie szalenie nieziemsko......

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV