głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maiz

.  'nigdy Cię nie zostawię'  pamiętasz?

yeeaaah dodano: 13 marca 2013

.` 'nigdy Cię nie zostawię' -pamiętasz?

.  tęsknię za tym  jaka szczęśliwa byłam będąc z Tobą.

yeeaaah dodano: 13 marca 2013

.` tęsknię za tym, jaka szczęśliwa byłam będąc z Tobą.

.  masz w sobie coś co sprawia  że Ci nigdy nie odmawiam.

yeeaaah dodano: 13 marca 2013

.` masz w sobie coś co sprawia, że Ci nigdy nie odmawiam.

.  Moja ręka z Twoją ręką – już rozplecione palce  choć czasu sporo zeszło to nadal dla mnie ważne.

yeeaaah dodano: 13 marca 2013

.` Moja ręka z Twoją ręką – już rozplecione palce, choć czasu sporo zeszło to nadal dla mnie ważne.

.  Jako mała dziewczynka marzyłam o Księciu z bajki  jako nastolatka o wytatuowanym chuliganie a teraz i zawsze będę marzyła o Tobie.

yeeaaah dodano: 13 marca 2013

.` Jako mała dziewczynka marzyłam o Księciu z bajki, jako nastolatka o wytatuowanym chuliganie a teraz i zawsze będę marzyła o Tobie.

.  zbyt wiele tracimy myśląc o tym  co powiedzą inni .

yeeaaah dodano: 13 marca 2013

.` zbyt wiele tracimy myśląc o tym, co powiedzą inni .

.  i kolejny raz się na Tobie zawiodłam  płakałam  przeklinałam  paliłam. dodałeś kolejną ranę do kolekcji  a ja pomimo tego dalej zrobiłabym wszystko by być w Twoich ramionach.

yeeaaah dodano: 13 marca 2013

.` i kolejny raz się na Tobie zawiodłam, płakałam, przeklinałam, paliłam. dodałeś kolejną ranę do kolekcji, a ja pomimo tego dalej zrobiłabym wszystko by być w Twoich ramionach.

http:  ask.fm kissmyshoesyo

kissmyshoes dodano: 13 marca 2013

owszem   na powitanie dostaję od Niego buziaka. przytula mnie  kiedy tylko o to poproszę  i dzieli ze mną łóżko  gdy jest taka potrzeba. jest powodem mojego uśmiechu  i tego  że jestem szczęśliwa. gotuje mi obiady  i biega ze mną wieczorem. wychodzi ze mną na zakupy  i zazwyczaj jesteśmy nierozłączni. a Ty co? obserwujesz z boku  i za bardzo się wczuwasz. po co tworzysz dziwne historie? bo co  bo pocałuje mnie w policzek  bo przytuli na środku miasta? dziewczyno  ogarnij   bo kocham Go  owszem   ale jedynie jako brata. więc po prostu odpuść  bo doprowadzasz mnie do spazmatycznego śmiechu  gdy po raz kolejny słyszę  że przecież dzielę z Nim łóżko  więc musimy być parą. ogarnij sobie w głowie definicje słowa 'przyjaźń'  bo najwyraźniej nigdy nie spotkała Cię ta prawdziwa.   kissmyshoes

kissmyshoes dodano: 13 marca 2013

owszem - na powitanie dostaję od Niego buziaka. przytula mnie, kiedy tylko o to poproszę, i dzieli ze mną łóżko, gdy jest taka potrzeba. jest powodem mojego uśmiechu, i tego, że jestem szczęśliwa. gotuje mi obiady, i biega ze mną wieczorem. wychodzi ze mną na zakupy, i zazwyczaj jesteśmy nierozłączni. a Ty co? obserwujesz z boku, i za bardzo się wczuwasz. po co tworzysz dziwne historie? bo co, bo pocałuje mnie w policzek, bo przytuli na środku miasta? dziewczyno, ogarnij - bo kocham Go, owszem - ale jedynie jako brata. więc po prostu odpuść, bo doprowadzasz mnie do spazmatycznego śmiechu, gdy po raz kolejny słyszę, że przecież dzielę z Nim łóżko, więc musimy być parą. ogarnij sobie w głowie definicje słowa 'przyjaźń', bo najwyraźniej nigdy nie spotkała Cię ta prawdziwa.|| kissmyshoes

oszukuję samą siebie. wyobrażam sobie  że nie istniejesz. obiecuję  że już nigdy nie wejdę do Twojego mieszkania  ale wystarczy jeden telefon  a ja chwilę później stoję pod znajomymi drzwiami z uśmiechem na ustach. otwierasz mi  wchodzę niepewna. biję się z myślami  bo przecież nie wolno mi tu być. nie powinnam Cię całować  przecież mam kogoś innego  nie powinnam Cię dotykać  to zakazane  nie powinnam mówić Ci o moich uczuciach i tak to robię.  topię się w czekoladowych tęczówkach i dotykam klatki piersiowej  którą potrafiłabym narysować z najmniejszymi szczegółami i mimo tego  że rozsądniej byłoby  gdybym zapomniała  to zapieram się przed tym rękoma i nogami  w pełni świadoma tego jak bardzo krzywdzę tym bliskich. egoizm włada moją duszą  a nieustające uczucie do Ciebie sercem. nic na to nie poradzę.

waniilia dodano: 13 marca 2013

oszukuję samą siebie. wyobrażam sobie, że nie istniejesz. obiecuję, że już nigdy nie wejdę do Twojego mieszkania, ale wystarczy jeden telefon, a ja chwilę później stoję pod znajomymi drzwiami z uśmiechem na ustach. otwierasz mi, wchodzę niepewna. biję się z myślami, bo przecież nie wolno mi tu być. nie powinnam Cię całować, przecież mam kogoś innego, nie powinnam Cię dotykać, to zakazane, nie powinnam mówić Ci o moich uczuciach i tak to robię. topię się w czekoladowych tęczówkach i dotykam klatki piersiowej, którą potrafiłabym narysować z najmniejszymi szczegółami i mimo tego, że rozsądniej byłoby, gdybym zapomniała, to zapieram się przed tym rękoma i nogami, w pełni świadoma tego jak bardzo krzywdzę tym bliskich. egoizm włada moją duszą, a nieustające uczucie do Ciebie sercem. nic na to nie poradzę.

siema  pamiętasz mnie jeszcze? :  teksty waniilia dodał komentarz: siema, pamiętasz mnie jeszcze? :* do wpisu 13 marca 2013
piszę na moblo ponad trzy lata i mi się to w bani nie mieści co zaczyna się tu dziać. jak dla mnie ranking jest wgl nie potrzebny  na którym miejscu będę to również nieistotne. piszę bo to kocham  a nie dla sławy. teksty waniilia dodał komentarz: piszę na moblo ponad trzy lata i mi się to w bani nie mieści co zaczyna się tu dziać. jak dla mnie ranking jest wgl nie potrzebny, na którym miejscu będę to również nieistotne. piszę bo to kocham, a nie dla sławy. do wpisu 13 marca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć