głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maisen

patrze na twoje imię na liście gg  i myślę 'wróć  pokochaj  przytul... cokolwiek.' po chwili zastanowienia stwierdzam  że nie chcę cię znać  że nie chce widzieć twoich oczu  twoich ust  nie chcę wiedzieć co robisz  jakie wino wieczorami pijesz. nie chcę wiedzieć nic o tobie. chcę zapomnieć. nie umiem  a tak bardzo chciałabym. codziennie zadaje sobie jedno i to samo pytanie 'dlaczego nie mogę przestać kochać? dlaczego nie ma jebanego wyłącznika love  no kurwa?!'

antra dodano: 2 września 2011

patrze na twoje imię na liście gg, i myślę 'wróć, pokochaj, przytul... cokolwiek.' po chwili zastanowienia stwierdzam, że nie chcę cię znać, że nie chce widzieć twoich oczu, twoich ust, nie chcę wiedzieć co robisz, jakie wino wieczorami pijesz. nie chcę wiedzieć nic o tobie. chcę zapomnieć. nie umiem, a tak bardzo chciałabym. codziennie zadaje sobie jedno i to samo pytanie 'dlaczego nie mogę przestać kochać? dlaczego nie ma jebanego wyłącznika love, no kurwa?!'

już nie rośnie tętno  wszystko mi jedno

true dodano: 2 września 2011

już nie rośnie tętno, wszystko mi jedno

5 miesięcy !   3

imagine.me.and.you dodano: 2 września 2011

5 miesięcy ! < 3 ;*;*;*

nie pamiętam twojej twarzy  zapominam Ciebie

true dodano: 2 września 2011

nie pamiętam twojej twarzy, zapominam Ciebie

nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość  ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą

true dodano: 2 września 2011

nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą

Pierdole to  idę czytać książkę. Może czyjeś życie jest ciekawsze od mojego własnego.

zozolandia dodano: 1 września 2011

Pierdole to, idę czytać książkę. Może czyjeś życie jest ciekawsze od mojego własnego.
Autor cytatu: thesmaaajl

 Najebałam się to najebałam  po chuj drążycie temat    haahahaha:D

zozolandia dodano: 1 września 2011

"Najebałam się to najebałam, po chuj drążycie temat" / haahahaha:D
Autor cytatu: freakyy

no i znowu On tylko przez esy .

zozolandia dodano: 1 września 2011

no i znowu On tylko przez esy .
Autor cytatu: pomarancza_

 jeśli nic nie czujesz  nie całuj  nie przytulaj  nie mów  że kochasz. po prostu nie kłam. osoba która jest tak właśnie traktowana  może w końcu nie wytrzymać tych wszystkich kłamstw wypowiadanych z ust ukochanej osoby. może nawet popełnić samobójstwo.

antra dodano: 31 sierpnia 2011

`jeśli nic nie czujesz; nie całuj, nie przytulaj, nie mów, że kochasz. po prostu nie kłam. osoba która jest tak właśnie traktowana, może w końcu nie wytrzymać tych wszystkich kłamstw wypowiadanych z ust ukochanej osoby. może nawet popełnić samobójstwo.

jesteś moją ulubioną miłością.

antra dodano: 31 sierpnia 2011

jesteś moją ulubioną miłością.

Wy też macie wrażenie  że zmarnowaliście wakacje  a inni się dobrze bawili ?

zozolandia dodano: 30 sierpnia 2011

Wy też macie wrażenie, że zmarnowaliście wakacje, a inni się dobrze bawili ?
Autor cytatu: phi

chcę kogoś  ale nie na jeden wieczór  nie na jeden poranek. chcę kogoś na bardzo długo  nawet na zawsze.

antra dodano: 30 sierpnia 2011

chcę kogoś, ale nie na jeden wieczór, nie na jeden poranek. chcę kogoś na bardzo długo, nawet na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć