głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maghda

  pokaż.   polecił wyjmując mi z rąk stary album  kiedy właśnie układałam go  wraz z pozostałymi w szafce. wstałam z podłogi  a kiedy otwierał pierwszą stronę umiejscowiłam się na łóżku tuż za Nim  opierając bez słowa policzek o Jego szerokie plecy.   kto to?   zagadnął  jakby nieobecny  wskazując na jedną z pożółkłych fotografii. zadawał kolejne pytania  a ja automatycznie odpowiadałam  wplatając pomiędzy imiona i korzenie rodzinne  krótkie historie. w końcu przerwał tą rutynę.   chciałbym mieć coś takiego. jakąś pamiątkę  po babci  dziadku  i innych.   nie odpowiadałam czując jak bierze głęboki oddech  co było oznaką  iż nie skończył.   um  kicia  obiecaj mi  że za kilkanaście lat to ze swoim dzieciakiem będę tak siedział  omawiał zdjęcia  a gdy wskaże na Twoje pytając  co to za piękność  zaśmieję się  mówiąc  że jego mama. moja żona.

definicjamiloscii dodano: 2 listopada 2011

- pokaż. - polecił wyjmując mi z rąk stary album, kiedy właśnie układałam go, wraz z pozostałymi w szafce. wstałam z podłogi, a kiedy otwierał pierwszą stronę umiejscowiłam się na łóżku tuż za Nim, opierając bez słowa policzek o Jego szerokie plecy. - kto to? - zagadnął, jakby nieobecny, wskazując na jedną z pożółkłych fotografii. zadawał kolejne pytania, a ja automatycznie odpowiadałam, wplatając pomiędzy imiona i korzenie rodzinne, krótkie historie. w końcu przerwał tą rutynę. - chciałbym mieć coś takiego. jakąś pamiątkę, po babci, dziadku, i innych. - nie odpowiadałam czując jak bierze głęboki oddech, co było oznaką, iż nie skończył. - um, kicia, obiecaj mi, że za kilkanaście lat to ze swoim dzieciakiem będę tak siedział, omawiał zdjęcia, a gdy wskaże na Twoje pytając, co to za piękność, zaśmieję się, mówiąc, że jego mama. moja żona.

' gdyby wiedział ile myśli poświęca Jemu nie dziwiłby      się  że każdy sprawdzian z matmy zalicza na jeden. '

rastabeejbe dodano: 1 listopada 2011

' gdyby wiedział ile myśli poświęca Jemu nie dziwiłby się, że każdy sprawdzian z matmy zalicza na jeden. '

' Ci których kochamy  nigdy nie odchodzą  bo miłośc jest nieśmiertelna. '

rastabeejbe dodano: 1 listopada 2011

' Ci których kochamy, nigdy nie odchodzą, bo miłośc jest nieśmiertelna. '

istny bałagan w głowie.

rastabeejbe dodano: 1 listopada 2011

istny bałagan w głowie.

' nic nie jest na tyle dziwne   jak moja miłość do Ciebie . '

rastabeejbe dodano: 1 listopada 2011

' nic nie jest na tyle dziwne , jak moja miłość do Ciebie . '

dokładnie. teksty rastabeejbe dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 1 listopada 2011
nieistotny był czas  którego zabrakło. czas  który skończył się tak szybko  przeminął z kolejnym podmuchem jesiennego wiatru   nasz czas. piękne było to  że przez ten krótki moment  kochał mnie  że cień  który od dzieciaka podążał za moją osobą i pilnował na każdym kroku  w tamtej chwili zapomniał o całym świecie łącząc się z szarą plamą za Jego plecami. byliśmy razem  ot tak  splatając ze sobą nasze chaotyczne oddechy.

definicjamiloscii dodano: 1 listopada 2011

nieistotny był czas, którego zabrakło. czas, który skończył się tak szybko, przeminął z kolejnym podmuchem jesiennego wiatru - nasz czas. piękne było to, że przez ten krótki moment, kochał mnie, że cień, który od dzieciaka podążał za moją osobą i pilnował na każdym kroku, w tamtej chwili zapomniał o całym świecie łącząc się z szarą plamą za Jego plecami. byliśmy razem, ot tak, splatając ze sobą nasze chaotyczne oddechy.

Gdy czujesz że spadasz w dół  za wszelką cenę szybko się podnieś

okiemnieogarniesz dodano: 1 listopada 2011

Gdy czujesz że spadasz w dół, za wszelką cenę szybko się podnieś

Cisza jest bolesna  ale właśnie w ciszy wszystko nabiera kształtu

okiemnieogarniesz dodano: 1 listopada 2011

Cisza jest bolesna, ale właśnie w ciszy wszystko nabiera kształtu

Nigdy nie poddawaj się swoim marzeniom   one się kiedyś spełnią

okiemnieogarniesz dodano: 31 października 2011

Nigdy nie poddawaj się swoim marzeniom - one się kiedyś spełnią

' względem mężczyzn  jestem jak zombie. pragnę ich mózgu. '

rastabeejbe dodano: 31 października 2011

' względem mężczyzn, jestem jak zombie. pragnę ich mózgu. '

masa bzdur to po chuj włazisz i czytasz   o teksty tymbarkoholiczka dodał komentarz: masa bzdur to po chuj włazisz i czytasz ; o do wpisu 31 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć