głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika magdalena637

Mam wkurwiający charakter.  Nie lubię jak ogranicza się moją wolność chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę jeśli będę miał na to ochotę.  Nie wierzę w kompromisy szczególnie te na które trzeba iść ze samym sobą.  Wierzę że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy spóźnianie się na autobus związki tracenie pracy poniedziałki gotowanie granie w szachy bywanie na mieście na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje spory myślenie o kimś zastanawianie się co by było gdyby bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 23:41

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości najbardziej podstawowa leżąca tak głęboko że wymyka się naszemu wzrokowi  polega na stosunku człowieka do tych którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 22:40

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

dlatego stań na ziemi twardo nie żyj cudzym życiem bo nie warto  wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie  lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać rozumiecie?

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 22:30

dlatego stań na ziemi twardo, nie żyj cudzym życiem, bo nie warto, wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie, lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać, rozumiecie?

Jest moim pamiętnikiem który zna wszystkie moje sekrety. Moją tajemnicą którą odkrywam krok po kroku. Jest moim losem który poznaje każdego nowego dnia. Jest moim misiem do którego mogę tulić się gdy jest mi źle i gdy jest dobrze. Moją kołysanką przy której uwielbiam zasypiać. Jest moim powietrzem bez którego nie potrafiłabym oddychać. Jest moim sercem bez którego nie mogłabym żyć. Jest dla mnie tym wszystkim czego potrzebuję i dlatego kocham Go. Najbardziej na świecie.

bezznakumiloscii dodano: przedwczoraj o 16:27

Jest moim pamiętnikiem, który zna wszystkie moje sekrety. Moją tajemnicą, którą odkrywam krok po kroku. Jest moim losem, który poznaje każdego nowego dnia. Jest moim misiem do którego mogę tulić się gdy jest mi źle i gdy jest dobrze. Moją kołysanką, przy której uwielbiam zasypiać. Jest moim powietrzem, bez którego nie potrafiłabym oddychać. Jest moim sercem, bez którego nie mogłabym żyć. Jest dla mnie, tym wszystkim czego potrzebuję i dlatego kocham Go. Najbardziej na świecie.

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

“Zawsze zadziwiali mnie ludzie którzy potrafią się uśmiechać nawet gdy są smutni. Nie ma czegoś takiego jak smutny uśmiech. Jest za to odważny.”

obczajtox3 dodano: 2 dni temu

“Zawsze zadziwiali mnie ludzie, którzy potrafią się uśmiechać, nawet gdy są smutni. Nie ma czegoś takiego jak smutny uśmiech. Jest za to odważny.”

Somewhere anywhere everywhere.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Somewhere, anywhere, everywhere.

„W nieznane wejdź odważnym bądź za tajemnicą idź”

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

„W nieznane wejdź, odważnym bądź, za tajemnicą idź”

Dziś robię szczęście.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

Dziś robię szczęście.

Chciałabym żeby mu się ułożyło wiodło pomyślnie jak najlepiej. Na początku było wręcz przeciwnie byłam rozgoryczona jego szczeniackim zachowaniem ale teraz  z perspektywy czasu  wiem że to błędy młodości. Chcę żeby był szczęśliwy miał kogoś kto pokocha go całym sercem tak jak on podobno kochał mnie.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

Chciałabym, żeby mu się ułożyło, wiodło pomyślnie, jak najlepiej. Na początku było wręcz przeciwnie, byłam rozgoryczona jego szczeniackim zachowaniem, ale teraz - z perspektywy czasu - wiem, że to błędy młodości. Chcę, żeby był szczęśliwy, miał kogoś kto pokocha go całym sercem, tak, jak on podobno kochał mnie.

 Spotkali się po to żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało ktoś z kimś musiał się rozstać ktoś kogoś musiał zdradzić zakochać się w kimś innym a potem uwierzyć że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

"Spotkali się po to, żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało, ktoś z kimś musiał się rozstać, ktoś kogoś musiał zdradzić, zakochać się w kimś innym, a potem uwierzyć, że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie."

„Chłopiec szuka kobiety bo chce wziąć to co ona może mu zaoferować natomiast mężczyzna chce być z kobietą bo jest gotowy dawać”.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

„Chłopiec szuka kobiety, bo chce wziąć to, co ona może mu zaoferować, natomiast mężczyzna chce być z kobietą, bo jest gotowy dawać”.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV