 |
"Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście,
to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila
pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie."
Paulo Coelho
|
|
 |
"Zwykle próbujemy dostrzec to, czego nie ma,
a jesteśmy ślepi na wielkie lekcje, jakie życie
inscenizuje przed naszymi oczami."
Paulo Coelho
|
|
 |
"Zwykle próbujemy dostrzec to, czego nie ma,
a jesteśmy ślepi na wielkie lekcje, jakie życie
inscenizuje przed naszymi oczami."
Paulo Coelho
|
|
 |
zastanawiam się czy Ty przypadkiem nie masz licencji na skurwysyństwo. nie masz wnętrza, Ty masz wnętrzności. a ja głupia chciałam, żebyś przy mnie po prostu był. zawsze. jak kac po każdym piciu.
|
|
 |
wymiotuję nadmiarem rzeczywistości, która pierdoli moje marzenia jak napaleniec tanią dziwkę.
|
|
 |
Twój dotyk raził mi serce napięciem 60V, a potem nasza miłość wypaliła się jak żarówka o całkiem podobnym napięciu.
|
|
 |
jesteś głuchy na mój bezszelestny głos sprzeciwu, prośby i błagania. brak pogłosu zastępuję drwina, wydziergana na Twoich źrenicach.
|
|
 |
nie znajdę już nigdy kogoś, kto zastąpi mi Ciebie. nie ma drugiego ideału, a zarazem skurwysyna z podłym charakterem.
|
|
 |
Dziewczyny w naszym wieku powinny mieć masę butów, ciuchów i zwiedzać świat, a nie przepłakiwać noce przez chłopaków, którzy mają nas w dupie.
|
|
 |
Bądź kimś , kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust . Bądź kimś, kto przytuli , gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy . Bądź kimś , kto zawsze będzie po mojej stronie , chociażbym dokonywał najgorszych decyzji i robił największe błędy świata .
|
|
 |
Przyjaciel to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaką jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu.
|
|
 |
zamierzam sie usmiechac bo na to zasluguję.
|
|
|
|