 |
`. Wiesz jest ktoś kto o Tobie myśli codziennie. Jakieś 52149 razy na sekundę. Ktoś kto wstając rano przypomina sobie najlepsze chwile spędzone z Tobą w szkole. Ktoś kto idzie do szkoły z nadzieja, że dziś będzie jeszcze lepiej. Ktoś kto rozgląda się czy przypadkiem los nie chciał żeby ta osoba Cię spotkała.Tu i teraz. Jest ktoś kto rozgląda sie na przerwach za Tobą , i na lekcjach modli sie żebyś usiadł jak najbliżej niej. Ktoś kto wchodząc na GG pierwsze patrzy czy jesteś dostępny. Ktoś kto sprawdza 1000 razy dziennie telefon, czy czasem nie napisałeś. Jest ktoś kto słucha na okrągło Twojej ulubionej piosenki.Ktoś kto ogląda Twoje zdjęcia na nk/faceboooku 1000000 razy . Bo jeden raz to za mało. Jest ktoś kto idąc spać myśli czy może być lepiej , niż jest. Bo jest tak zajebiście szczęśliwy .!< 333. ; ***
|
|
 |
Kobiety dochowują tajemnic, grupowo, po 20-30 osób.
|
|
 |
Zagraniczna turystka przyjechała do Polski w góry, ale dopiero uczy się polskiego i wymawia słowa po polsku bez pierwszych sylab. Spaceruje sobie ścieżką, a tu baca zaciąga ją w krzaki i gwałci. W krzakach były pokrzywy, więc turystka krzyczy: - Krzywy! Krzywy! - Cicho, jaki mom, takim pchom.
|
|
 |
Przychodzi facet do pracy pobity, podrapany itd. Kumpel go pyta:
- Kto ci to zrobił?
- Żona...
- Żona? Za co!?
- Powiedziałem do niej "ty".
- I za to cię pobiła? A jak dokładnie powiedziałeś?
- Ona mówi do mnie "Już się nie kochaliśmy ze dwa lata..." A ja do niej: "Chyba ty"
|
|
 |
Jak się nie ma co się lubi, to się zapierdala, żeby to mieć ! ♥
|
|
 |
nie chcę iść do piekła , bo się nie dogadam po niemiecku..
|
|
 |
Zabrał moje szczęście, a razem z nim sens życia, zabrał mi ją, dziewczynę, dla której byłem wstanie zrobić wszystko. Dostałem w zamian za tak silne uczucie jakim ją darzyłem, cierpienie, smutek i samotność. Kolejne dni bez jej obok są bez sensu ale nie można się poddać, trzeba podnieść głowę do góry i z fartem. A ten dupek, jeszcze pożałuje że kiedykolwiek ze mną zadarł.
|
|
 |
- Przecież nie byłem aż tak pijany! - Stary, chciałeś zjeść jabłko z mojego iPhona.
|
|
|
|