głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lubiemilosc

“Jeśli można z kimś pomilczeć  znaczy  że  można z nim robić wszystko.”

inevitably dodano: 1 luty 2014

“Jeśli można z kimś pomilczeć, znaczy, że można z nim robić wszystko.”
Autor cytatu: ameetu

Każdy z nas jest po części hipokrytą i  kłamcą

inevitably dodano: 31 stycznia 2014

Każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą
Autor cytatu: ameetu

W życiu nie musisz mieć wszystkiego. Wystarczy  że masz kogoś  kto jest dla Ciebie wszystkim.

przytulona.do.niego dodano: 31 stycznia 2014

W życiu nie musisz mieć wszystkiego. Wystarczy, że masz kogoś, kto jest dla Ciebie wszystkim.

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety  która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała  odciąłbym jej nogi  by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc  że wyrwie mi serce  jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

przytulona.do.niego dodano: 31 stycznia 2014

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

Bądź. Obok mnie. Zawsze. Pocieszaj mnie. Ocieraj wszystkie łzy. Przytulaj. Całuj. Dotykaj. Szanuj. Tęsknij. Ciesz się na mój widok. Uśmiechaj się  aż zmiękną mi kolana. Patrz mi prosto w oczy. Rób mi śniadania. Odprowadzaj do domu. Kochaj.

przytulona.do.niego dodano: 31 stycznia 2014

Bądź. Obok mnie. Zawsze. Pocieszaj mnie. Ocieraj wszystkie łzy. Przytulaj. Całuj. Dotykaj. Szanuj. Tęsknij. Ciesz się na mój widok. Uśmiechaj się, aż zmiękną mi kolana. Patrz mi prosto w oczy. Rób mi śniadania. Odprowadzaj do domu. Kochaj.

Nie cze­kaj na miłe słowa. Spodziewaj się tych naj­gor­szych i porządne­go ko­pa w dupę.  Le­piej być miło zas­koczo­nym  niż rozczarowanym.

kredkinabaterie dodano: 31 stycznia 2014

Nie cze­kaj na miłe słowa. Spodziewaj się tych naj­gor­szych i porządne­go ko­pa w dupę. Le­piej być miło zas­koczo­nym, niż rozczarowanym.

Nie żałuję  że go poznałam. Każdy człowiek daje nam jakąś lekcję. Każdy wnosi coś do naszego życia. Nikt nigdy nie przychodzi i nie odchodzi tak po prostu. Zawsze coś zostaje nam odebrane albo mamy czegoś więcej. Ja na przykład zostałam z niczym.   yezoo

inevitably dodano: 30 stycznia 2014

Nie żałuję, że go poznałam. Każdy człowiek daje nam jakąś lekcję. Każdy wnosi coś do naszego życia. Nikt nigdy nie przychodzi i nie odchodzi tak po prostu. Zawsze coś zostaje nam odebrane albo mamy czegoś więcej. Ja na przykład zostałam z niczym. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

pogubione wątki.  pogmatwane myśli.  natrętne nadzieje.

truskawkova dodano: 29 stycznia 2014

pogubione wątki. pogmatwane myśli. natrętne nadzieje.

I myślisz sobie w głębi:  kiedyś będzie normalnie   mimo że coraz częściej ta mantra staje ci w gardle.

kredkinabaterie dodano: 28 stycznia 2014

I myślisz sobie w głębi: "kiedyś będzie normalnie", mimo że coraz częściej ta mantra staje ci w gardle.

God knows what is hiding in those weak and drunken hearts.   psychomiszcz

inevitably dodano: 28 stycznia 2014

God knows what is hiding in those weak and drunken hearts. / psychomiszcz

“A czasami po prostu siadam i płaczę  bo bezsilność przewyższa wszystkie uczucia.”   jachcenajamaice

inevitably dodano: 27 stycznia 2014

“A czasami po prostu siadam i płaczę, bo bezsilność przewyższa wszystkie uczucia.” / jachcenajamaice

nieważne  że piszesz o błahostkach  ważne  że pamiętasz o mnie.

truskawkova dodano: 27 stycznia 2014

nieważne, że piszesz o błahostkach, ważne, że pamiętasz o mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć